Aile Planlaması ilk gece korkusu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

merga

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
217
1
evlenil iki gün oldu ama korkum yüzünden kasılmalarımoldu...ilkbirleşme yarım olduağrımoldu ve eşim geri çekilmek zorunda kaldı..ne ypmam lazım,,,benim korkum yüzünde eşimin sertleşmesi kısa sürüo

evliliğin ilk günlerinde sıkıntı olması çok normal bi durumdur sonuçta ilk kez yaşıyosunuz,rahatlamaya çalışın kayganlaştırıcı kullanmanızı öneririm

şimdi ben kasmıyorum kendimi ama eşim tam sertleşemiyor..sertleşmesi kısa sürüyr ve birleşme olmuyor ne olacak bilmiyorum...

selam, bizde de aynı durum var evleneli 1 ay olmak üzere, ama hala kanama yada tam birleşme olmadı, kendimi kastığım için, ne yapıcam bilmiyorum:KK5:

selam, bizde de aynı durum var evleneli 1 ay olmak üzere, ama hala kanama yada tam birleşme olmadı, kendimi kastığım için, ne yapıcam bilmiyorum:KK5:

canm drye göründün mü
bir de kendini kasmamaya bak herşey senin elinde kafanda güzel mutlu şeyler düşününce oluyor canım

:KK17: :KK17: nasıl konuşulur ki utandım şimdi.:KK17:Kızlar ben 4 yıllık evliyim ama hala eşim pat diye ilişkiye yeltense kasılırım.Heyyyyyyyyyyyy noluyor yok öyle hemen diyorum.Önce 1 yarım saat okşıcak öpecek ben kendimi hazır hissedicem ancak o zaman.Benim tavsiyem ön sevişme süresini uzun tutun o zaman çokta güzel oluyor :KK60: .tabi eşiniz o kadar dayanaabilirse

bende utandim simdi de eger esiniz romantik ve sakin yaklasirsa boyle olmamasi lazim aslinda .birde siz artik evlenmisiiniz ama daha evlenmeyen arkadaslar varsa sagdan solda herkezin dedigine inanmayin kesinlikle herkezinn o gecesi kendine ozeldir milletin basina neeler neler geliyo kimseyi dinlemeyin.

biz balayina gitik saatt gece 23:00 gibi odamizdaydik bi birbirimize bakip sonra el ele tutusup kosa kosa asagi yemek yemeye indik:KK1::KK1:

nasil acimiisiz sormayin .yeemek yiyin ,sohbet edin,cok yorgunsaniz uyuyun nasilsa artik hep birliktesiniz.benimki benle hep dalga gecer yemekden sonra odamizda lavobaya girdi benimki ociktiginda bende sortumu giymisdim oyle seksi filnda degildi bilidign penye sort tisort neyse diyoki yok ben sana dicekdimki hazir degilsen yarina birakalim ama bi baktim sen dunden hazirmissin filan diye :KK1::KK1:.

sinir sey:63::63::63:

canm drye göründün mü
bir de kendini kasmamaya bak herşey senin elinde kafanda güzel mutlu şeyler düşününce oluyor canım

yok canım doktora evlenmeden önce gitmiştim zar ile ilgili problem yok sadece rahat ol demişti.
ewet kendimi kasmamam gerek iyi şeyler düşünmem gerek off offf

X