İlk denemede iki embriyo transferi istersek olur mu?

Arkadaşlar ilk denemede iki embriyo transferi istesek tüp bebekte olur mu yaparlar mı ? Süreç nasıl ilerliyor bilen yazabilir mi ?
Merkezden merkeze değişiyor 35 yaş üstü ilk deneme çift transfer yapılıyor yada 2 negatif deneme varsa ben 3 transfer oldum negatif sonuçlandı fakat hepsinde iki embriyo koyulmuştu yaşım 25

AnladıM canım ama benim şuan ki aklım olsaydı tek embryo transferi olurdum cunku ikiz gebelik çok zor ve riskli ben düşük yaptım mesela şuan asla cesaret edemiyorum tup bebege
Yaa başınız sağ olsun 😔 ne zaman kaybettiniz kaç aylıktı ? Ben ikiz gebelik çok istiyorum hep hayalimdi. Normal yollarla olmayacağını anlayınca tüp bebekle belki şansımız olur diye demiştim

Ben İzmir’de özel bir merkezde ilk sefer de iki embriyo transferi oldum, Şuan 2,5 yaşında ikizlerim ama genelde doktorlar çift embriyo transferi riskli olduğu için istemiyor. Benim özel bir durumum vardı, doktoruma rica ettim oturup konuştuk çift embriyo transferi yapıldı.

İkiz bebek hayalinizi çok iyi anlıyorum, benim de küçüklüğümden beri hayalimdi ama göründüğü kadar kolay asla değil, ne gebeliği ne büyütmesi. Çok ciddi bir karar, bence maddi imkanlarınızı, hayatınızın 4-5 senesini yok saymayı iyice ölçüp tartıp öyle karar verin.

Yaa başınız sağ olsun 😔 ne zaman kaybettiniz kaç aylıktı ? Ben ikiz gebelik çok istiyorum hep hayalimdi. Normal yollarla olmayacağını anlayınca tüp bebekle belki şansımız olur diye demiştim
Allah razı olsun kardeşim haziran ayında düşük oldu 16 haftalikti 2 kere serklaj oldum nasip değilmiş benimde 6 embriyo vardı totalde işte 2 tane kaldı benimdi hayalimdi hep ikiz çocuk ama gerçekten çok zormuş doktorum çok uyardı beni ama ben dinlemedim keşke dinleseydim umarım hersey gönlünce olur 🙏

Ben İzmir’de özel bir merkezde ilk sefer de iki embriyo transferi oldum, Şuan 2,5 yaşında ikizlerim ama genelde doktorlar çift embriyo transferi riskli olduğu için istemiyor. Benim özel bir durumum vardı, doktoruma rica ettim oturup konuştuk çift embriyo transferi yapıldı.

İkiz bebek hayalinizi çok iyi anlıyorum, benim de küçüklüğümden beri hayalimdi ama göründüğü kadar kolay asla değil, ne gebeliği ne büyütmesi. Çok ciddi bir karar, bence maddi imkanlarınızı, hayatınızın 4-5 senesini yok saymayı iyice ölçüp tartıp öyle karar verin.
Doğrudur haklısıniz inan ki zor olduğunu ben de düşünüyorum ama tekrar tüp bebek yapabilir miyiz bilmiyorum eşimin değerleri epey kötü. Yani sperm sayısı vs de çok az. O yüzden de biraz düşünüyorum. Maddi açıdan hiç sıkıntım yok. Ama dediğiniz gibi 4-5 sene vermek gerek tabii. Razıyım artık ona da çünkü bir daha olmayabilir Allah korusun

X