İlk denemede iki embriyo transferi istersek olur mu?

Allah razı olsun kardeşim haziran ayında düşük oldu 16 haftalikti 2 kere serklaj oldum nasip değilmiş benimde 6 embriyo vardı totalde işte 2 tane kaldı benimdi hayalimdi hep ikiz çocuk ama gerçekten çok zormuş doktorum çok uyardı beni ama ben dinlemedim keşke dinleseydim umarım hersey gönlünce olur 🙏
İnşallah ❤️ eşimin sperm değerleri epey kötü. Bir daha olmamasından korkuyorum. O yüzden de düşünüyorum aslında. Bilemiyorum

Arkadaşlar ilk denemede iki embriyo transferi istesek tüp bebekte olur mu yaparlar mı ? Süreç nasıl ilerliyor bilen yazabilir mi ?
Bazı doktorlar yapıyor canım benim yaş 28 doktorum çift embriyo transferi yapmıştı biri tutundu oda 6 haftalıkken düştü kısmet 🥺

Doğrudur haklısıniz inan ki zor olduğunu ben de düşünüyorum ama tekrar tüp bebek yapabilir miyiz bilmiyorum eşimin değerleri epey kötü. Yani sperm sayısı vs de çok az. O yüzden de biraz düşünüyorum. Maddi açıdan hiç sıkıntım yok. Ama dediğiniz gibi 4-5 sene vermek gerek tabii. Razıyım artık ona da çünkü bir daha olmayabilir Allah korusun

O zaman yaptırın, zaten doktorunuz bu durumda çift embriyo transfer yapar. Hayırlısı olsun inşallah rabbim evinizi çocuk gülüşleriyle doldursun🙏

X