ilk cocugunu ısteyenler,hamilelik hakkında konusup beraber bebıslerımızı bekleyelım

sebdicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
2.045
12
selam kızlarrrr yenı actıgım topıge herkesı beklıyorum24 yasındayım burdakıler gıbı bende bebek ıstıyorum sızınle bırıbırımızın fıkırlerıyle destek olalım ınsallah

selam kızlarrrr yenı actıgım topıge herkesı beklıyorum24 yasındayım burdakıler gıbı bende bebek ıstıyorum sızınle bırıbırımızın fıkırlerıyle destek olalım ınsallah

tecrubeli birinin fikirlerine ne dersiniz? bu konudaa azda olsa bilgiliyim

Merhaba bende 1 yıllık evliyim ve 5 aydır deniyoruz çocuk istiyoruz henüz nasip olmadı

Merhaba bende 1 yıllık evliyim ve 5 aydır deniyoruz çocuk istiyoruz henüz nasip olmadı

merhaba canım topiğin hayırlı olsun Allah inşallah en kısa zamanda isteyen herkesin kucağını bebişle doldursun ben de 5 aylık deneme sonucu hamile kaldım. En önemlisi sabır ve takıntı haline getirmemek,çok kafaya takmamak.

selam bende ilk çocuğunu isteyenler arasındayım ve inanıyorum ki bu sene bitmeden hamile kalacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…