İlk aşılama deneyimi

beyazorkide46

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
25
10
29
İyi akşamlar hanımlar ilk defa aşılama yaptıracağım inşallah sizde deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum
Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bugün bende aşılama için tedaviye başladım. Femara kullanacağım 5 gün boyunca salı günü yumurtaya bakılacak çok heyecanlıyım ve korkuyorum siz hangi aşamadasınız

Bugün bende aşılama için tedaviye başladım. Femara kullanacağım 5 gün boyunca salı günü yumurtaya bakılacak çok heyecanlıyım ve korkuyorum siz hangi aşamadasınız
Bende bugün başladım femara ya bakalım Salı günü bende tekrar gideceğim inşallah hayırlısıyla olsun Bizimde isteyen herkesinde

Bizde oğlum 6 yaşında 6 aydır düşünüyoruz kmaraştayız malum depremden sonra zor oldu biraz bizim için evimiz falan gitti maalesef yeni yeni toparlandık diye bilirim çok ilaç kullanmadan aşılama yaptırmak istedik

Bende 2. Aşılamami olacağım cuma günü, geçen ay gebelik oldu Aşılama sonrası ama bebiş tutunamadi , klomen kullandım bende 5 gün geçen dünde catlatma iğnesi oldu cuma işlem yapılacak bakalim

Hanımlar merhaba bugün sabah erken saatte aşılamam yapıldı dua edin neolur gebelik oluşsun tutunsun bebisler sizlerinde yakın tarihte olacak diye hatırlıyorum burdan gelişmeleri birbirimize aktaralım güzel Allahim hepimizi sağlıkla müjdelendirsin

Ayy hayırlısı olsun inşallah gönlüne göre olur bizi de haberdar et ne olur sabırsızlanıyorum bende Salı günü tekrar gideceğim bakalım hayırlısıyla olur inşallah hepimizin

Ayy hayırlısı olsun inşallah gönlüne göre olur bizi de haberdar et ne olur sabırsızlanıyorum bende Salı günü tekrar gideceğim bakalım hayırlısıyla olur inşallah hepimizin
Amin insAllah bende çok heyecanlıyım bu arada sağda 2 yumurta büyümüştü heyecandan unuttum sormayı doktora ikiside çatlamış mi diye

İnşallah güzel sonuçlar alırsın Ben de aralık ayında aşılama yapmıştım 1 denemeydi ve aşılamam tuttu 13 haftalıktayım şu an darısı isteyen herkese inşallah

İnşallah güzel sonuçlar alırsın Ben de aralık ayında aşılama yapmıştım 1 denemeydi ve aşılamam tuttu 13 haftalıktayım şu an darısı isteyen herkese inşallah
Yaa çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benim 2. Bu aralikta bende yaptırdım 6 haftaliken düştü insAllah şimdi sağlıkla tutunur kucağımıza alırız

Güzel haberler verirsin umarım peki transfer sürecinde ağrı oldu mu birde ameliyathane de mi yapıldı onun hakkında da bilgi verirsen ilk defa yaptıracağım bende
Çok az hafif regli agrisi gibi hani ağrı olur regli oldum galiba dersin çok hafif yani sonrasında o da geçiyor 10 dk icinde ve yine hafif kanama oluyor bu çok normal . İşlemden sonra yarım saat dinlendiriyorlar sonra kalkıp gidiyorsun ama ben eve gelincede uzandım o gün mecbur olmadıkça kalkmadım. Kanama özellikle ilk idrara çıkınca görüyorsun sonrası belli belirsiz o da geçiyor. Benimkini ameliyathanede yaptılar işlem çok kısa zaten 3 dk bisey aşılama. Ama çok güzel duygu o an stres olmak yerine bol bol dua okuyun . Herkesin inancını farklı olabilir ama ben o gün namaz kılıp abdestli çıktım evden .sizede şimdiden kolay gelsin az kaldı güzel sonuçlarımız yazalım insAllah

Yaa hayırlısıyla olumlu sonuçlanır inşallah içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…