İlk aşılama deneyimi

merhaba kızlar ben de aşılama başladim ilk kez gonal f iğne kullaniyorum ben ama bugün gittim 11 mm ve 14 mm yumurtalar oluşmuş toplam iki tane cok güzel dedi doktor adetin 8. günü daha bugün 5gün sürüyodu adetim 3.gün gitmiştim. inşallah sonuc aliriz bu kez bnm sadce eşimde hız sorunu var

İğneyi kendiniz mi yaptınız
Evet bi yaptık eczaneden aldık ücretli zaten kadın dogumcu reçete gibi yazıyor ama ücretli alıyorsun, göbekten, bacakta yada koldan yapılıyor. Benim biraz göbeğim olduğu için yağ doğuda kalmasın diye koldan yaptık YouTubeda da var supkutan diye geçiyor nasıl yapıldığı uygulamalı göstermiş

InsAllah sizinde güzel sonuçlanır aşılama gününüz belli mi

InsAllah sizinde güzel sonuçlanır aşılama gününüz belli mi
benim bu perşembe ya da cuma olur diye düşünüyorum şuanlık iki yumurta var biri 14 diğeri 11 mm boyutunda ilk dediğim gibi inşallah güzel sonuclanir sizin ne zaman aşilama günü belli mi sizde kaç yumoş oldu

tek minik sıkıntı gonalflari kendimize vurmak ya minicik iğne ne kdr kastiriyo insanı mnk kanaadi geçen çekerken kana tahammül edemiyorm bayilcak gbi oluyorm evde de tektim neyseki son 4 kaldı sonra ovitrelle bitiş

Benim cuma oldu aşılama Allahın izniyle regli tarihine kadar heyecanlı bekleyiş

tek minik sıkıntı gonalflari kendimize vurmak ya minicik iğne ne kdr kastiriyo insanı mnk kanaadi geçen çekerken kana tahammül edemiyorm bayilcak gbi oluyorm evde de tektim neyseki son 4 kaldı sonra ovitrelle bitiş
Bu iğneyi ilk kez duydum ben 5 gün klomen kullandım sonra kontrol oldu 2 yumurta olgunlaşmış dedi dr 19.5 ve 21 cm sonra otrivelle 35 saat sonra aşılama

Arkadaşlar lütfen bana da yardımcı olur musunuz? Çocuğum olmuyor bunun için 41 Yasin okutuyorum Çevreme söyleyemediğim için onlara okutamiyorum lütfen Allah rızası için bana yardımcı olur musunuz? bir kişi bir tane Yasin okuyacak okuyanlar bana geri dönüş yapabilirler mi şimdiden Allah razı olsun.

Hayırlısıyla olumlu sonuçlanır inşallah

Ben oğluma hamileyken 6 haftalıktı öğrendik hamilelik sonuna kadar clexane vurdum kendime o kadar alıştım ki işlemiyor artık vuruyorum herşeyi kendime öldürmeyen güçlendiriyor artık

Ben oğluma hamileyken 6 haftalıktı öğrendik hamilelik sonuna kadar clexane vurdum kendime o kadar alıştım ki işlemiyor artık vuruyorum herşeyi kendime öldürmeyen güçlendiriyor artık
yaa cidden öyle ama yapa yapa alişicaz artık hiçbişi gelicek ama ilk ya zor geliyo ya sizde mi gonalf kullaniyosnz

Bu iğneyi ilk kez duydum ben 5 gün klomen kullandım sonra kontrol oldu 2 yumurta olgunlaşmış dedi dr 19.5 ve 21 cm sonra otrivelle 35 saat sonra aşılama
beb bir kez klomen kullandım çok sayıda kaliteli kalitesiz karişik yumurta yapiyo femara daha kaliteli yumurtada etkilli die sölemişti dpktorum femara kullanmiştim 3 kez ama olmadi oda eşimde hız sorunu var çnkü. yumurta olşuyo bnde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…