ilişkiye girememek

yorumunuzun üzerine kendisine benzer şeyleri söyledim doktora görünmesinin faydalı olabileceğini dile getirdim ama öyle olsa bile doktora bu sebepten dolayı gitmezmiş
Artık kendisi bilir. Cinsel bir sorunu var ve bunu düzeltmek istemiyor. Ama benim esimde o durum baştan beri yoktu. 7 yilimizda filan çıktı. Açıkçası kendisi de bana ne oldu diye endiselenip gitti. Sizinkinde hep böyleyse sorunu olduğunu düşünmüyordur o yuzden yanasmiyordur. Özür dilerim sizi incitmek istemiyorum ama eşiniz size saygısızlık yapıyor. Sizin ihtiyaçlarınızı yok sayıyor. Hasta olur sağlık engeli olur yapamaz ama esinizinki bencillik.

çünkü sorunun ben de olduğuna beni inandırdı onu istemediğim için kendimi suçluyorum ama biliyorum ki bunun asıl sebebi kendisi, inan artık hiçbir yaklaşımını kabul etmek istemiyorum ama bu sefer aramızda yalandan olan karı koca ilişkisi tamamen bitecek diye endişeleniyorum
Yalandansa zaten bitsin öyle evlilik mi olur. Eşiniz kendi eksikliğini kapatmak için sizi suçluyor gibi bence sizde kendinizden emin olup sertçe bir konuşma yapsanız belki yardım tedavi falan alır

X