Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

ya bu gerçek ya sürekli ilişki yaşamak göğüsleri etkiliyor benim arkımda da öyle oldu sürekli okşamak çok etkili kafamçokkarıştı

göğüslerin büyümesi cinsel ilişkiyle alakalı değil... göğüslere masaj yapınca kan dolaşımı artıyor ve şişkinlik hissi veriyor.. bazı sitelerde ve bu sitede şu yağ ile maşay yapın efendim şu kremle ovun gibi söylemlere de inanmayın... hergün masaj yapılsa veya hergün cinsel ilişki yaşayıp eşleriniz okşasa size kan dolaşımınızın artığından dolayı şişkinlik hissi gelicek ama geçicidir yani bu eminim....

bu arada 17 yaşındaki arkadaşımız bi başlık açmış niçin saygı duymuyosunuz... bazısı aman hemen git ilişkiye gir sevindin sen şimdi girersin ilişkiye gibi yorumlar yapmışlar... bence çok basitçe cevaplar bu arkadaşımızın yaşı küçük ve belliki göğüslerinden şikayetçi ve böyle bişey duyunca da ilerde kendine bi umut görüp öyle yazmış lütfen yaklaşımlarınız biraz daha yapıcı olsun hepinize saygılar :umursamaz:

çok doğru demişsin .

Bu başlığı açan arkadaşıma da şunu söylemek isterim ilişki erkek eli vs vs bunlar komple palavra inanma ben de hala göğüs büyütmeye çalışıyorum...

kızlar bakalım ben evlendim şimdilik bir şey yok ileride olursa büyüme haber veririm hepiniz evlenirsiniz kaydirigubbakcemile5

kızlar bakalım ben evlendim şimdilik bir şey yok ileride olursa büyüme haber veririm hepiniz evlenirsiniz kaydirigubbakcemile5

ooo tebrik ederim canım, yakın zamanda evleneceğini bilmiyordum. Allah mesut etsin, ben de 1 ay sonra evleniyorum inşallah. bu göğüs büyütme işini biraz askıya almıştım ama tekrardan nüksetti, bi azim geldi yine, 1 ayda ne yapsam kârdır, di mi
kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ,,
herkezde eş yok takdir edersinizki,,
eşi olanlarda burda,,olmayanlarda..
kimi konuya katılıyor kimi katılmıyor,demokrasi platformunda olduğumuzu düşünerek...
bu tartışmanın genel sebebi şu diye düşünüyorum..
eşimiz yoksa,sırf göğüs büyütmek için sevgili edinipte,aslında hem onun içgüdülerini hemde kendimizin içgüüdülerini tatmin etmek ne kadar doğru ?..
büyütmek yada tatmin için sevgiliyle günaha girmek ne derece doğrudur ?
herkesin özgür hür iradesi vardır elbette,,fakat
konuyu açan kardeşimizde olduğu gibi
burda herkez birbirlerinden mantıklı bir cvp peşinde öyle yada böyle
ama bazı cvplar mantıklı da olsa, yıne bnde kendi düşüncemi kullanarak söylüyorum,
göğüs büyütmek vs.için olursa toplumda bekar kız kalmayacak ve ahlak çöküntüsü yaşanacak mazAllah..
günümüz artık okadar herşeye olumlu bakar olduki,,
ne kızlar bakir bir eş nede erkekler bekar bir kız bulacak eş konusunda..
herkez özgürdür ve herşeyi yapabilir ,başkası için değil ,kendimiz için yaşamalıyız dersek her konuda vaayy halimize..yasakkelime

tebriklerr :) şimdi senin ölçülerin kaç cnm alt ve üst olarak ?

Teşekkürler sady opuyorumnanaktan 78 e 96

Teşekkürler ephotcuğum, seni de mesut etsin inşallah bir yastıkta kocatsın opuyorumnanaktan
aman boşver artık uğraşma evlenince büyürler bakarsın :lepi:

Şu ahlak çöküntüsü dediğiniz olayı çok merak ediyorum. Nasıl birşey acaba grizu patlaması gibi falan mı? Hiç bakir/bakire kalmadığında otomatik olarak çöküyor mu?

Şu ahlak çöküntüsü dediğiniz olayı çok merak ediyorum. Nasıl birşey acaba grizu patlaması gibi falan mı? Hiç bakir/bakire kalmadığında otomatik olarak çöküyor mu?

bizim dinimize göre çöküyor cnm..!
herkesin dini ve yaşantısı kendısıne elbette,,
bnm bildiğim batı ahlakı ,,çöküntü içinde.
ve böyle giderse ki zaten batıyı iyiden iyiye örnek almış durumdayız,,
bizimde onlardan bi farkımız kalmayacak ve toplum iyice saygısızlaşacaktır..

birey (bay&bayan) her yönden kendini korumazsa,,
ileride aile kurduğumuzdada birbirimizden saygı beklemeyelim.
eşlerin gözleri dışarıda olduğunda,
vayy efendim nden beni aldatıyorsun gibi safsatalarada girmeyelim ozamn..

insanın koruması gereken özel bir yanı olması gerekir BENCEE...

bu o kadar büyük bir tabu ki insan eşiyle bile kendini kötü kadın göstermemek için doğru düzgün sevişemiyor. bence aldatılma potansiyelini bu durum oluşturuyor. ben burda birçok konuda gördüm eşinin yatakta bile açık kıyafetler giymesini istemeyen erkek modelini. niye çünkü o tarz kıyafetler istemsiz çıkan haykırışlar fahişelik göstergesi şehvet göstergesi halbuki ahlaklı bir kadının edepli uslu olması gerekir onlara göre belki de size göre. sevişirken kendini kaybetmezsen orgazm olamazsın. ama bizim toplumumuzda kadın kendini kaybedemez yatakta bile normları olmalı. bu durumda ne oluyor erkek kendini yetersiz görüyor karşısında cansız bir varlık varmış hissine kapılıyor kendi de zevk alamıyor gözü dışarı kayıyor. karısını seks için değil de çocuklarının annesi namusunun göstergesi olarak görüyor farklı kadınlara yöneliyor. ben de bunu böyle yorumlarım.

:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

canımmm,,meseleyi yanlış anladın..
eşler birbirlerine her konuda açık olmalı elbette..
benım demek istediğim,,eşsiz yani sevgiliyle olan ilişkilerden bahsediyorum..
sevgili ile vücudundaki her özelinin kullanılmaması gerektiğini anlatmak istıyorum..
evlen helalinle ne istersen yap,,göğüsmu buyutmek istiyosun onun elleri sayesınde büyüt..
ama evlenmeden genç bi kızın böyle ''aman sevgilim olsunda göğüslerim buyusun,,vücüt anatomim değişsin ,, kendi zevklerim için yaşamalıyız'' gibi yanlış yönlerdirmeler sayesındekı ,,ortaya çıkabılecek ,, ileride aile yaşantısını olumsuz yönde etkileyebilecek
durumları anlatmaya çalıştım..

yeniliyorum...

BENCE, Genç bir kızın koruması gereken -ÖZEL- bir yeri olmalı (nacizane fikrimdir)

Hangi yeri mesela :) Herhalde kimse göğsü büyüsün diye o işi yapmaz. Ya da göğsü büyüsün diye sevgili bulmaz. Ama sevdiğin biriyle yapmak kadar tabii birşey olamaz. Evlilik kurumu bence son derece saçma bir şey. İki kişinin ÖZEL ine devlet yasalar müdehale ediyor insanlar boşanmak istiyor başta yasalar aileler herkes karşı çıkıyor evlilik olmasaydı herkes sessiz sedasız olması gerektiği şekliyle yollarını ayırırlardı. Bir imzanın ahlak kurtardığını düşünmüyorum şahsen. Benim de görüşüm bu.

yine yanlış anlaşılma,,

mesele devletin imzasıyla evlenmek değill..

neyse canım ,, düşüncen belli olduğu için konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum.
benım anlatmak istediğim çok başka
senin yorumun çok başka..
herkez anlamak istediği gibi anlıyor ,, (kendi yaşantısına göre)...

iki kişinin özeline devlet ve yasalardan önce din müdahale eder..evlilik kurumu saçma diyosunuz ama,evlenmeden ilişki zinaya girio bunu kimse reddedemez..yani kimse kimseye karısamaz herkesin kendi hayatı tabiki ama, yapsada enazından günah oldugunu kabul etmeli bi insan..tabi müslümansa ve biliyorsa.herneyse konu cok dagılmışş daaha fazla uzatmayayım..aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…