İliskimi bitirdim.Sizce doğru mu yaptim

Gidip sadaka filan verin ucuz kurtulmuşsunuz. Başka kadınların gölgesinde (hatta gölgeyi de geçmiş artık) olan bir ilişki asla sağlıklı olamaz.

Evet eğer beni aşağlayan,döven,söven,eski sevgilisiyle yazışan,gözü sürekli dışarıda olan,benş yetersiz hissettiren birini hayatımdan çıkarmak kalleşlikse evet kalleşim var mı itirazın? De geç.

Şu anda kuyruk acısıyla sana nasıl saldıracağını bilemez vaziyette. O yüzden sana saldırması çok normal. En güzeli her yerden engelle,bir daha muhattap bile olma.

Bencede arkadaşın haklı adam seni kullanıyormuş resmen.

Off ne gereksiz bir linç ya. Ne konular açılıyor burada. Evli değilim hanfendi, emek verdim ve üzüldüm.somra kendisi geldi konuştuk ve ben kesin olarak bitsin dedim.
Yani midenizi bulandıran en ağır konu bu muydu? Evli olup aldatolip eşini bırakmayan kadınlar var burada konu açıyor.
Ben sevglisiydim , üzüldüm ama bitordim.son bitiren ben oldum osurece kadar kendimi yiprattim ama hayat tecrübesi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…