İliskimi bitirdim.Sizce doğru mu yaptim

Gidip sadaka filan verin ucuz kurtulmuşsunuz. Başka kadınların gölgesinde (hatta gölgeyi de geçmiş artık) olan bir ilişki asla sağlıklı olamaz.

Evet eğer beni aşağlayan,döven,söven,eski sevgilisiyle yazışan,gözü sürekli dışarıda olan,benş yetersiz hissettiren birini hayatımdan çıkarmak kalleşlikse evet kalleşim var mı itirazın? De geç.

Şu anda kuyruk acısıyla sana nasıl saldıracağını bilemez vaziyette. O yüzden sana saldırması çok normal. En güzeli her yerden engelle,bir daha muhattap bile olma.

Bencede arkadaşın haklı adam seni kullanıyormuş resmen.

Üye olduğumdan beri ilk kez bir kadına "beğenmedim" ifadesi kullandım.
Size diyecek sözüm yok benim.
Bu kadar kör olamazsınız, bu körlük de değil, aptallık da değil. Bu bilinçli bir tercih. Siz suistimal edilmeyi tercih etmişsiniz ve hakkınızı vermiş hayat.
Şu başlıkta sorduğunuz sorunun cevabını gerçekten kendinize verecek kadar emin değilseniz, Allah aşkına bir daha kimseyle ilişki yaşamayın. Farkında olana kadar bir uzaktan bakın hayatınıza. Toplum sizin gibi tuhaf ilişkiler yüzünden ne hale geldi, yeter yahu!
Yok dayanamadım, yok geri dönsün diye yalvardım.
Midem bulanıyor bu kadar onursuzluk karşısında.
Off ne gereksiz bir linç ya. Ne konular açılıyor burada. Evli değilim hanfendi, emek verdim ve üzüldüm.somra kendisi geldi konuştuk ve ben kesin olarak bitsin dedim.
Yani midenizi bulandıran en ağır konu bu muydu? Evli olup aldatolip eşini bırakmayan kadınlar var burada konu açıyor.
Ben sevglisiydim , üzüldüm ama bitordim.son bitiren ben oldum osurece kadar kendimi yiprattim ama hayat tecrübesi oldu.

X