ilişkiler ve çelişkiler...abartıyor muyum yoksa anlayış mı göstermeliyim?

"Yalnızlık, Sağlıksız huzursuz mutsuz bir ilişkiden daha iyidir" evet acıtan bir gerçek bu ama gerçek ne yazık ki.

olayımda gelişmeler ve gerilemeler var tekrar akıl danışma ihtiyacı duydum.
3 hafta önce o kadar mutluyduk ki, o kadar güzel sözler söyledi kalbindekileri öyle güzel anlattı ki bana 1 hafta ayaklarım yere basmadı hiç.
araşıyorduk mesajlaşıyorduk herşey yolundaydı derken birden yine mahvoldu.
sebebi ise şu,
hastaydı "nasıl oldun" diye mesaj attım cevap gelmedi bir kaç saat bende korktum acaba acillik filan mı oldu diye (çünkü öncesinde bir trafik kazası atlatmıştı ve benimle 3 gün sonra paylaştı)
dayanamdım bir kaç saat sonra aradım telefonu açar açmaz "şu an müsait değilim sonra ararım" dedi ve ben cevap veremeden telefonun şarjı bitti kapandı. şarja takıp açtım telefonu mesaj attım "ne olursa olsun iyiyim merak etme demek sadece 10 saniyeni alırdı" dedim ve olay koptu.
ben sana derdimi anlatamıyorum, ben canımdan vazgeçmişim zaten kimseyi düşünecek durumda değilim boğma beni vs vs diye bağırıp duruyor. ben kimsenin nazını çekemem, şımarıklık çekecek gücümde yok o kafa da yok kaldıracak yeter bilmem ne dedi. annem, babam, kardeşim sen beni öldü kabul edin, benim sonum yok bir şey beklemeyin benden. ben kendi hayatımdan bıktım zaten uykum yok, huzurum yok, ne olacağım belli değil dedi, dedi, dedi
yarım saat saydırdı telefonda, konuşmama izin bile vermedi

telefonu kapatmadan öncede "sen ne kadar değerli olduğunu bilmiyorsun, değerli olduğun için böyle olmak zorunda, beni düşünme buna değmem ben allah'a emanet ol" dedi ve kapattı

2 hafta oluyor ne ses var ne de seda ne oldu ki şimdi anlamadım ben. çok ama çok iyiydik halbuki
o kadar üzgünüm ki kalbim daralıyor n'apıcam ben şimdi

Bekleyip görmekten başka çaren yok bence.Sabretmek zor tabi ama mecbursun.Bırak gitsin madem, dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır mantığı.Belki hakikatten dediklerinde samimidir belki de vazgeçmiştir.Samimi olup olmadığını ancak geri dönerse anlayabilirsin.

gerçekten bu insan çok sağlıklı bir ruh halinde değil. inanın harcadiğiniz zamana ve emeğe yazık..

Son düzenleme:

işte o 5 yıllık arkadaşlık varya
bir de benim o'na olan güvenim yani karakterine
ve benim yarı yolda bırakmam asla takıntım
araya zaman giriyor, soğuma olur (o olmayacağını iddia ediyor ama) vs diye korkuyorum. farkında olmadan alışmışım sanırım

gerçekten bu insan çok sağlıklı bir ruh halinde değil. inanın harcadiğiniz zamana ve emeğe yazık..
benim yaşadığım en büyük acılardan birinin tanığı oldu bu adam.
farkındayım evet görünüşe göre değmiyor ama dediğim gibi bağlanmış mıyım nedir nasıl saçma bir durumdur bilmiyorum bekliyorum keyfini ya da kendine gelmesini ya da sadece bir aptalım
keşke tamamen kafamdan atmamın bir yolu olsa, keşke...

Sevgili arkadaşım, çok zor bir durum bu içindeyken ama dışarıdan baktığında çok net göreceksin. Bir süredir tanıdığın birinden, sadece bir dert ortağı olan birinden birdenbire aşk olmaz. Olan sadece mantığa yatması, uygun bulması vs..Demek ki kafasında kurduğu içinde sen olan gelecek onun işine bağlıymış. İş olmayınca, içinde senin de bulunduğun gelecek planlarını rafa kaldırmış ya da tamamen silmiş. Sen göstereceğin anlayışı, desteği vermişsin. Anladığım kadarıyla bu adam önceki ilişkisi için çabalamaktan, sabretmekten vazgeçmemiş. Karakteri böyle. Belki de zor ilişkileri, kovalamayı seven tiplerdendir. Ben şöyle dertliyim, böyle bataktayım laflarına aldanma. Böyle olsa bile insan sevdiğinin desteğini almak istemez mi? Bence, sen kendini geri çek. Ne ara ne msg at. Sana döndüğünde de terslenmesine kırıldığını, artık arkadaş bile olmak istemediğini söyle. Eğer bir duygusu varsa peşinden koşacaktır yoksa iyi o zaman deyip yoluna bakacaktır. Bir insana yapılabilecek en büyük kötülüklerden biri onu boş hayallere inandırıp, masallarla avutup, gönlünü yıkmaktır. Bunun mazereti olamaz. Allah karşına seni çok mutlu edecek bir aşk çıkarsın.

evet ben zor biri değilim elimden gelen her ne varsa yaparım yaptım da.
üzülüyorum sadece. 2 ay muhabbet edicem diye 5 yıllık arkadaşlık yıkılmamalıydı ya da benim hassasiyetlerime dokunup bu şekilde harcamamalıyd beni.
inşallah çıkar karşıma bir başkası. çok bir şey istemiyorum aklı baında halden anlayan bir insan evladı olsun yeter.

şu emek verdiği 5 yıllık dostum ve bana aşık olduğunu anlata anlata bitiremeyen adam
sınavdan başka bir düşüncem yok diyen adam
ders çalışmaktan başka bir şey yapmıyorum diyen adam
istanbul'a tatile gitmiş hani benim olduğum yere gelecektin planlarımız vardı dedim
kim için gelicem ki dedi
ama söz vermiştin dedim "o sözler son yaşananlardan önceydi" dedi
adam beni kafasında bitirmiş benim haberim yokmuş
bende oturmuş tanışmak isteyenleri geri çeviriyor, ona ihanet ediyorum hissiyle boğuşuyorum
20 gündür psikolojisi düzelsin arar diye bekliyorum
ne kadar aptalım ne kadar geri zekalıyım ben

Gençliğini böyle insanlar için harcama.Erkek olan her koşulda sevdiği kadının yanında olur.Gerisi boşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…