ilişkiden sonra

canım ben bu işi doktoruma sordum ve o "aşılama bile yaptıktan sonra sırt üstü yapıp bacak bacak üstüne atıp dizlerinizide karnınıza çekip yarım saat yatmanız yeterli zaten spremler çok hızlı yol alırlar ve yarın saat yeter" dedi ben yastık felan dedim gerek olmadığını söyledi. önemli olan bacak bacak üstüne atıp karına çekmek. tabi sırt üstü

valla bu işler ne zormuş be kardeşim..yumurtlama günlerimde birlikte oldum bu ay..bakalım..10 dk kadarda diktim bacaklarımı...anacım yarım saat nasıl kalıcam..beynime kan doluyo..bacaklarım karıncalanıyokaydirigubbakcemile3

selam kızlar,

bende 10-15 dk kadar sağ tarafıma dönüp yatıyorum :) anne karnındaki bebeğin yatışı gibi.. acaba yanlışmı yapıyrum ?

canım bunu ilk defa duydum ..dik ayaklarını havayakaydirigubbakcemile opuyorumnanaktan

bende bu sitede okumuştum,biri öyle hamile kalmış:)) bu ara yumurtlama dönemimen iyisi ayaklarımıhavaya dikip 1 saat yatayım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…