İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

hayırlısı canım ümitler bi sonra ki aya inşallah

Canım takvime güvenme akıntını kontrol et ve yumurtlamadan ne kadar önce başlarsanız tutma ihtimali o kadar yükseliyor
aynen dünya da yiyecek ekmeği olan, ona ayrılan zamanda geliyor. İnşallah senin bebişinde en hayırlı zamanda gelir.
Amin canım işin ilginci bugün LH testim silik çıktı. Yani bugün yumurtlamış olabilirim.

hayırlısı canım ümitler bi sonra ki aya inşallah

Canım takvime güvenme akıntını kontrol et ve yumurtlamadan ne kadar önce başlarsanız tutma ihtimali o kadar yükseliyor
aynen dünya da yiyecek ekmeği olan, ona ayrılan zamanda geliyor. İnşallah senin bebişinde en hayırlı zamanda gelir.

Peki ilişki sıklığı ne olmalı? Geçen ay denedik tutmadı ama tam yumurtlama gününü kaçırdık. Herşey Allahtan tabiki de bu denememizin 2.ayı en hayırlı ne zamansa o zaman gelir umarım.

Hamilemisin inanamıyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: daha bir anca oldu bu başlığı açalı sen çooook tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah :dua::dua::dua::dua::dua: Aaaaaaaaaa :KK73::KK73: sevindim vallahi
Sağol canım Allah razı olsun Rabbim herkese nasip etsin inşallah

Peki ilişki sıklığı ne olmalı? Geçen ay denedik tutmadı ama tam yumurtlama gününü kaçırdık. Herşey Allahtan tabiki de bu denememizin 2.ayı en hayırlı ne zamansa o zaman gelir umarım.
Gün aşırı olması daha garanti canım yumurtlama gününden önce başlarsanız o da şansınızı bir tık ileri taşır

kızlar bende aranıza yeni katıldım. benimde ara ara bel ağrılarım var. gögüslerim çokk sertleşti ve damarlar çok belirgin olmaya başladı aynı morarmış gibi ama şuan bi akıntım yok. ve sürekli baş ağrım oluyo. adet gününe 9 gün var şuan meraktan çatlıycam walla

Klomen dedi doktor ne ki bu bilen var mı
Anladim canim once klomenle yumurtayi gelistirip sonra catlatma ignesi vuruyolar sanirim hadi insallah bu ay tutar

kızlar bende aranıza yeni katıldım. benimde ara ara bel ağrılarım var. gögüslerim çokk sertleşti ve damarlar çok belirgin olmaya başladı aynı morarmış gibi ama şuan bi akıntım yok. ve sürekli baş ağrım oluyo. adet gününe 9 gün var şuan meraktan çatlıycam walla
hosgeldin canim az kalmis sayilir insallah guzel haberlerini aliriz

Kızlar sizce hamilelik var mı yardımmmmm

Eklentiler

• IMG_2370.JPG
    IMG_2370.JPG
    38,9 KB · Görüntüleme: 215
Var gibi ama test varsa tekrarla istersen çizginin üstü pembe boya gibi olmuş idrardan sanırım bozuk değilse test ben çizgiyi gördüm

Her gebelikte baştan belirti Olmaz ki canım sen yine de tekrarla için rahat etsin çift çizgide çok nadir oluyormuş yanılgı

X