İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canım bende adet oldum bugün 3.gün sonrasında başlacağım çalışmalara:)
Bu ay çok ümitliydim belirtilere aldanıp üzülmemek en mantıklısı bu ay adet günü gelene kadar ne test yapacağım nede vücudumu dinleyeceğim :):)
Allah nasip ederse olacaktır zaten :)
Bende oyle kramplar akıntılar oldu benımde ama olmadı cnm bu ay yenı umutlar artık ben basladım sende basla bıtınce hemen

O kadarına gerek yok bence :) gün aşırı, iki günde bir olursa yüksek ihtimalle tutar canım hiç kasma kendini rahat bırak ille olsun diye de düşünme, inşallah olur..

Hoşgeldin canım, inşallah rabbim bu sefer sağlıklı sihhatli nasip eder sana da, test için henüz erken olabilir.
Hoşbulduk amin inşallah bakalım :)

Kız butun gece derken ılıskıden sonra kalkmadan yatmaktan bahsettım sabah işe gidiyoz zaten sanırım benım yumurtlama gunum ıstanbula gıttım zamana denk gelcek ayarlamam lazım
:))) yumurtlamanın öncesini değerlendirirsen tutma ihtimali de yüksek canım

Gecen d nedık olmadı ucgunde bır olunca cnm yumurtlama onceso ıste gorusebılırız ıns derken buayda ben ıstda olcam bılmıyom artık
Hayırlısı olsun canım inşallah olur akıntını takip et her akıntıyı değerlendir gerisi Allaha kalmış artık inşallah nasip eder en kısa zamanda

canım bende adet oldum bugün 3.gün sonrasında başlacağım çalışmalara:)
Bu ay çok ümitliydim belirtilere aldanıp üzülmemek en mantıklısı bu ay adet günü gelene kadar ne test yapacağım nede vücudumu dinleyeceğim :):)
Allah nasip ederse olacaktır zaten :)
:))) yumurtlamanın öncesini değerlendirirsen tutma ihtimali de yüksek canım
Yumurtlamanın öncesini mi denemek gerekiyor adete yakında olur mu acaba? Ben şu tükürükten yapılan ovulasyon testinden aldım ama çok karışık anlayamıyorum onunla :KK43:

Hayırlısı cnm ınsallah ıkınvı denemede olur allah kosmet ederse
Hayırlısı olsun canım inşallah olur akıntını takip et her akıntıyı değerlendir gerisi Allaha kalmış artık inşallah nasip eder en kısa zamanda

geçmiyor günleeeer.... :KK45::KK45:
adetime 14 gün kaldı.. :KK55: bu ay ilk deneme ama fazlaca agrı ,sancı falan var..kızımda ilk denemede olmuştu
erken test alıp deneyen oldu mu hiç kızlar ? :KK51:

adetime 14 gün kaldı.. :KK55: bu ay ilk deneme ama fazlaca agrı ,sancı falan var..kızımda ilk denemede olmuştu
Neguzeş cnm valla buay daha yenı basladık adetım yenı bıttı

BEN sabırsızlıkla denedim canm 11 gün kala başladım bugün 5 gün var hala negatif ama normal test erken gebelik testlerinden değil çok stres yaptım iyice Ama 14 gün erken gibi sanki çıkmayabilir

Bende 16 gün kala ağrılarım olmuştu test yapmıştım ve tabiki negatifti :)) daha erken canım Allah gönlüne göre versin :)

mi-nick mi-nick yazdıklarını tek tek okudum eylül'de yaşadıklarını heyecanla bekledim hamile haberini sanırım kimyasal yaşamışsın. Bende aynısını yaşadım. Reglime 5 gün var bende beklemedeyim. Acayip gaz, sik idrara çıkma, bel ağrısı, kasıklarda ara ara batma var ama umudum yok. 4.5 yaşında oğlum var 2. Ayda hamile kalmıştım. karseş diyentutturdu 5 aydır deniyoruz olmadı. Pazar olursam pazartesi salı soluğu Dr da alıcam :110:

mi-nick mi-nick yazdıklarını tek tek okudum eylül'de yaşadıklarını heyecanla bekledim hamile haberini sanırım kimyasal yaşamışsın. Bende aynısını yaşadım. Reglime 5 gün var bende beklemedeyim. Acayip gaz, sik idrara çıkma, bel ağrısı, kasıklarda ara ara batma var ama umudum yok. 4.5 yaşında oğlum var 2. Ayda hamile kalmıştım. karseş diyentutturdu 5 aydır deniyoruz olmadı. Pazar olursam pazartesi salı soluğu Dr da alıcam :110:
Merhaba canim insallah en hayirli zamanda ikinci melegini de kucagina alirsin benim eylul son adetim oldu ekimde de sizler mutlu haberi alirsiniz insallah

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi dün LH testi yaptım. Çok silikti. Bugün yaptım C ile aynı değildi ama yakındı. Şimdi bir yerde LH artışından 34-36 saat sonra yumurtlama olur diyordu. Pikten de 10-12 saat sonra olur diyordu. LH artışını bugün mü yakalamış oluyorum yani daha koyu olması durumu pik mi? Bu durumda yarınki testin pik yapması mı gerekiyor?

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi dün LH testi yaptım. Çok silikti. Bugün yaptım C ile aynı değildi ama yakındı. Şimdi bir yerde LH artışından 34-36 saat sonra yumurtlama olur diyordu. Pikten de 10-12 saat sonra olur diyordu. LH artışını bugün mü yakalamış oluyorum yani daha koyu olması durumu pik mi? Bu durumda yarınki testin pik yapması mı gerekiyor?
Ikisi de koyu olunca pik yapmis oluyor dlye biliyorum canim, ama sen bence her ihtimale karsi bu gunu de degerlendir yumurtlamaya yaklasmissin anlasilan

X