İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Randevu almam gerekiyor mu yoksa sabah gitsem alırlar mı kan özel hastene canım
Öncelikle hayırlı olsun canım hersey gönlünce olsun,özel hastanelerde direk gidip gebelik testi istedgn zaman 25 30 lira civarında bi ücret karsılıgında bakıyolar 1 saate cıkar sonucun

Siklusumun sırasıyla 11,12,13,14'üncü günleri

Eklentiler

• DSCF3630.JPG
    DSCF3630.JPG
    15,7 KB · Görüntüleme: 273
Ay inşallah ya eğer sabah yaptığım testte iki çizgi çıkarsa sağlıkocağına koşa koşa gideceğim :))))
Bize de haber verr sabah burda bekliycem bak :))
Sanırım bugünkü de düne göre daha belirgin olmasına rağmen asla 12. günümdeki kadar koyu değil.

Siklusumun sırasıyla 11,12,13,14'üncü günleri
12.gun yumurta catlamis canim degerlendirmis miydin o gunu veya oncesinde bi kac gunu

Canım 7 ve 11'inci gün oldu değerlendirme başka da olmadı. Hamile kalırsam şok olacağım.
11 tamamdir insallah tutar :) hiiiccc şok olma eski mesajlarıma baktım bende aynı şeyi söylemişim bu ay hiç umutlu değildim ama Allah verdi mi veriyor bekleyelim görelim hayırlısıyla :)

11 tamamdir insallah tutar :) hiiiccc şok olma eski mesajlarıma baktım bende aynı şeyi söylemişim bu ay hiç umutlu değildim ama Allah verdi mi veriyor bekleyelim görelim hayırlısıyla :)
Öyle canım. Oğlum hasta ailem yanımıza geldi. Çalışmalar bitti :) nasip neyse o olur bakalım bekleyip göreceğiz.

Sabahki testimde böyle çıktı .var mı sizce dün akşama öğlen yaptığım daha koyu çıkmıştı

Eklentiler

• IMG_2374.JPG
    IMG_2374.JPG
    51,6 KB · Görüntüleme: 176
Yaa ama dün kü gibi olmayınca sanki yok gibi tamam silik çizgi var ama sanki yok diye korkuyorum kaldım öyle oturduğum yerde
Ben burda yazmıştım canım sabah ki testlerim daha silik akşam ki testlerim daha koyu çıkıyor diye. Resmen hamilesin git kan ver hayırlı olsun :)

X