İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Arası maks iki gün olsun canım ve ilişki sonrasında yarım saat kadr altına yastık koyup uzan bu ay senden ümitliyim tutcak inşallah
Insallah cnm sert bır kahve ıcırsem eşime nasıl olur acaba en guzel yatmadan sabaha kdr uyumak en azından dıa et

Merhabalar bende yeni katıldım aranıza sabırsızlıkla uzaktan takip ettim mi-nick in durumunu çok aevindim görünce sanki Umut oldu bana.. inşallah herkes en kısa sürede sağlıkla kucağına alır yavrularını bende çok istiyorum 2 yıllık evliyim bi kimsyasal gebelik yaşadım Mart ayında o zamandan beride olmadı :KK43: bu ay göğüslerimde hassasiyet var belim ağrıyo sanki büyün belirtileri yaşıyor gibiyim ama test yaptım adetime 6 gün var bilmiyorum yine hüsran olacak diye korkuyorum..

Merhabalar bende yeni katıldım aranıza sabırsızlıkla uzaktan takip ettim mi-nick in durumunu çok aevindim görünce sanki Umut oldu bana.. inşallah herkes en kısa sürede sağlıkla kucağına alır yavrularını bende çok istiyorum 2 yıllık evliyim bi kimsyasal gebelik yaşadım Mart ayında o zamandan beride olmadı :KK43: bu ay göğüslerimde hassasiyet var belim ağrıyo sanki büyün belirtileri yaşıyor gibiyim ama test yaptım adetime 6 gün var bilmiyorum yine hüsran olacak diye korkuyorum..[/QUOTE. Hoşgeldın cnm hayırlısı bekle bıraz test yap bıkacgun sonra derım ben

Bugün doktora gittim 4+5 iz ama daha kesemiz yok karından baktı alttan değil ama oluşmaya başlamış öyle söyledi İnşallah ta öyledir :)

Benım gıbı bu ay baslayan devam eden yokmu tekmıyım ben bu ay kızlar

Benım gıbı bu ay baslayan devam eden yokmu tekmıyım ben bu ay kızlar

canım bende adet oldum bugün 3.gün sonrasında başlacağım çalışmalara:)
Bu ay çok ümitliydim belirtilere aldanıp üzülmemek en mantıklısı bu ay adet günü gelene kadar ne test yapacağım nede vücudumu dinleyeceğim :):)
Allah nasip ederse olacaktır zaten :)

Insallah cnm sert bır kahve ıcırsem eşime nasıl olur acaba en guzel yatmadan sabaha kdr uyumak en azından dıa et
O kadarına gerek yok bence :) gün aşırı, iki günde bir olursa yüksek ihtimalle tutar canım hiç kasma kendini rahat bırak ille olsun diye de düşünme, inşallah olur..

Merhabalar bende yeni katıldım aranıza sabırsızlıkla uzaktan takip ettim mi-nick in durumunu çok aevindim görünce sanki Umut oldu bana.. inşallah herkes en kısa sürede sağlıkla kucağına alır yavrularını bende çok istiyorum 2 yıllık evliyim bi kimsyasal gebelik yaşadım Mart ayında o zamandan beride olmadı :KK43: bu ay göğüslerimde hassasiyet var belim ağrıyo sanki büyün belirtileri yaşıyor gibiyim ama test yaptım adetime 6 gün var bilmiyorum yine hüsran olacak diye korkuyorum..
Hoşgeldin canım, inşallah rabbim bu sefer sağlıklı sihhatli nasip eder sana da, test için henüz erken olabilir.

O kadarına gerek yok bence :) gün aşırı, iki günde bir olursa yüksek ihtimalle tutar canım hiç kasma kendini rahat bırak ille olsun diye de düşünme, inşallah olur..

Hoşgeldin canım, inşallah rabbim bu sefer sağlıklı sihhatli nasip eder sana da, test için henüz erken olabilir.
Kız butun gece derken ılıskıden sonra kalkmadan yatmaktan bahsettım sabah işe gidiyoz zaten sanırım benım yumurtlama gunum ıstanbula gıttım zamana denk gelcek ayarlamam lazım

X