İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sonucunu götürsene canım doktora. Bir daha almaz. Ancak adetin 3. günü alınsa zaten daha sağlıklı sonuç olur. Korkulacak bir şey yok canım sabredeceksin sadece. Bazı söktürücüler progestan içeriyor varsa tutunmasına yardım ediyor yoksa da reglini sağlıyor. Bol bol yürüyüş yap canım söker o zaman. Benim de geçen birkaç kilometre yürüdükten sonra birden geldi. Bir de kafaya takmak bu tarz şeyleri çok etkiliyor. Zor biliyorum ama takmamaya çalış canım.
Ben en iyisi bugun veya yarin gidiyim doktora sokturucu yazsin o sonuclara bakinca daha iyi anlar hem sokturucuyu kullanirim adet olduktan sonrada dogum kontrol hapina baslarim en iyisi boyle yapmak.

Ben en iyisi bugun veya yarin gidiyim doktora sokturucu yazsin o sonuclara bakinca daha iyi anlar hem sokturucuyu kullanirim adet olduktan sonrada dogum kontrol hapina baslarim en iyisi boyle yapmak.
Biraz beklesen gelecek sanki ama senin kararın canım. Olmamak da stresi tetikliyor.

Slm kizlar Yarin regl günüm hamilelik belirtim yok goguslerdeki yesil damarlar ve buyume agri dışında gecen ay düşük yaptim hemen olur mu bilmem ama bekliyorum gecen ay düşük kanamam 18 inde basladi o yuzden regl gunumu 18 i olarak baz aldim 6 gün kala teste negatif çıktı yarin regl olmazsam test yapicam yeniden

Normalde kasiklarim hic agrimaz adet olurken ama bi haftadir ara ara kasik agrilarim batmalarim var kafama takmayip beklicem gercekten stres gelmesini engelliyo.

Canım hayırlısı olsun bir daha ki aya kısmetse ama adet söktürücüyü içmesen sanki hani olur ya belki kanda bile sonra çıkabiliyor ya.Burada öyle konular okudum ki ondan diyorum.
Birisi kan tahlili yaptırmış negatif.Dr.söktürücü vermiş kullanmamış beklemiş yine adet olmamış ama sonra tekrar test yaıyo belli bir müddet sonra pozitif çıkıyor.

Canım hayırlısı olsun bir daha ki aya kısmetse ama adet söktürücüyü içmesen sanki hani olur ya belki kanda bile sonra çıkabiliyor ya.Burada öyle konular okudum ki ondan diyorum.
Birisi kan tahlili yaptırmış negatif.Dr.söktürücü vermiş kullanmamış beklemiş yine adet olmamış ama sonra tekrar test yaıyo belli bir müddet sonra pozitif çıkıyor.
Bende o yuzden beklicem canim simdi ovulasyon testi yaptim baya koyu cikti hatta minick'e attim fotosunu kafam allak bullak bi tane gebelik testim kaldi 1 hafta bekleyip tekrar yapicam 22sinde esimin dogum gunu olsaydi eger o zaman aciklicaktim hayirlisi artik..

Merhaba herkese baştan sona okudum yazdıklarınızı nasıl heyecnalı bekleyişler var benimde için kıpır kıpır :) Bizde bu ay çocuk için beklentiye girdik bat tarhim 20ekim kendimde ciddi değişiklik hissediyorum test yaptım ancak negatif çıktı silik bile çıkmadı umutsuz olmak istemiyorum.
Umutsuzluk yok canim hadi insallah guzel haberler verirsin :)
Kızlar sanırım adet oldum acık pembe kan. Geldı
Hayirlisi kuzum onunuzde ki ay pozitif haberi i duyariz insallah
Slm kizlar Yarin regl günüm hamilelik belirtim yok goguslerdeki yesil damarlar ve buyume agri dışında gecen ay düşük yaptim hemen olur mu bilmem ama bekliyorum gecen ay düşük kanamam 18 inde basladi o yuzden regl gunumu 18 i olarak baz aldim 6 gün kala teste negatif çıktı yarin regl olmazsam test yapicam yeniden
Oncelikle gecmis olsun canim insallah bebisin sıkı sıkı tutunur bu sefer

Umutsuzluk yok canim hadi insallah guzel haberler verirsin :)

Hayirlisi kuzum onunuzde ki ay pozitif haberi i duyariz insallah

Oncelikle gecmis olsun canim insallah bebisin sıkı sıkı tutunur bu sefer
Saol canim hayirlisiyla olsun inşallah :dua:ama regl olcam gibi hissediyorum her an

Belirti olmadan hamile kalanlarda var canım.Hiç belli olmuyor bu işler.Test yaparsan haber vermeyi unutma.İnşallah çift çizgiyi görürsün canım.

Kızlar artık hamıle kalmak ıcın sorular spracagım sızce hemen adet bıtımındemı baslamak lazım

Bende öyle hissediyorum hala ama durum belli canım gebelik ve adet belirtileri aynı, insan bunalıma giriyor adet oldum olucam diye..
Aynen suan bende oyleyim oldum saniyorum surekli ayy hayirlis olsun insan heycanlaniyor:dua:
Belirti olmadan hamile kalanlarda var canım.Hiç belli olmuyor bu işler.Test yaparsan haber vermeyi unutma.İnşallah çift çizgiyi görürsün canım.
İnsallah canim test yapinca soylerim size de:KK19:

X