İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım adet oldun mu? Son durum ne ?Biz bu ay adet bitiminden 5 gün sonra denedik.
Cnm adetoldum maalesef tam gunumde oldum ama duzensızlıgım dort aydır yok nabalım bıdahakı aya artık sende durum ne uc gun ara verdık bazen bıde son bıhafta hıc yapmadık heralde hatamız onoldı

Cnm adetoldum maalesef tam gunumde oldum ama duzensızlıgım dort aydır yok nabalım bıdahakı aya artık sende durum ne uc gun ara verdık bazen bıde son bıhafta hıc yapmadık heralde hatamız onoldı

Canım benim bata 9 gün kaldı.Bizde adet bitiminden sonrasını değerlendirmiştik ve tek denem yaptık.Sonra eşim grip oldu çok fena derken kaldı işte.Hatta bir arkadaşım da adet bitimi deneyip öyle hamile kaldı.Bir daha ki aya öyle deneyin bakalım inşallah bu sefer olur.Moral bozmak yok sakın.

Benimki de tutmamıştır zaten pek bir beklentim yok açıkçası.Yumurtlama günümden de önceydi işte deneme. O da bir sefer oldu.

Valla cok agrım oldu yarım saat sımdı kesıldı bakalım kosmet umudum yok heralde aksama kdr adet olcam
Kiz sen benim kader ortagim falanmisin bende adet oldum simdi geldi leke leke benm hep oyle baslar zaten. Ama sevindim ya belirsizlik kadar kotu bisey yok cunku adetim biter bitmez dogum kontrol hapina baslicam ve bitkisel kurlere baslicam hayirlisi olsun hepimiz icin :)

S
anırım bugun adet olma gunu cnm bende bıtıgı gobo baslıcam ama ıkı gunde bır bazen olmuyo yorgun olunca bızde yumurtlama testı cok koyu oldugu zaman yaptık bıkere bıraktık sanırım devam etmemız lazımdı zaten ılacta kullanmıstım olmaması buay belkı saglık acısından ıyı olmustur sımdı adet bıtımı baslamayı dusunuyoruz eslerı besleyelım bıraz

S
anırım bugun adet olma gunu cnm bende bıtıgı gobo baslıcam ama ıkı gunde bır bazen olmuyo yorgun olunca bızde yumurtlama testı cok koyu oldugu zaman yaptık bıkere bıraktık sanırım devam etmemız lazımdı zaten ılacta kullanmıstım olmaması buay belkı saglık acısından ıyı olmustur sımdı adet bıtımı baslamayı dusunuyoruz eslerı besleyelım bıraz

Ben 2 ay hap kullanicam hem folik asite baslicam canim hamile kalmadan 3 ay once folik asite baslamak cok saglikli bebek icin, 2 ay sonra hapi biraktigimda gun asiri denicez bakalim sonuc ne olucak :)

Ben 2 ay hap kullanicam hem folik asite baslicam canim hamile kalmadan 3 ay once folik asite baslamak cok saglikli bebek icin, 2 ay sonra hapi biraktigimda gun asiri denicez bakalim sonuc ne olucak :)
Bende alcam cnm buhafta folık asıt ıns en kısa zamanda olur nabalım buay nasıp degılmıs ılk deneme

Kızlar tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Eşimle yumurtlama olduğu hafta bilinçli birliktelik yaşadık. Çocuk istiyoruz ama benim şuan adetime 10 gün acayip derecede halsizim başım ağrıyo ufaktan bulantım var karnım şiş gaz problemim var ve ateşim çıkıyo. Bu hamilelik belirtisimidir. İlişkden 10 gün içinde belirti verirmi. Adet dönemlerimde hiç böyle olamadım olduğumu bile farketmediğim zamanlar olurdu.

Kızlar çok sağolun Allah razı olsun hepinizden Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah, bende sağ salim kavuşayım dua edin, benim dualarım da sizlerle.

Belli olur canım geç döllenme olmazsa inşallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…