İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Gunaydin kizlar benim sonucum hala cikmadi saka gibi. Ruyamda esimle sonuclara bakiyoduk degerim 16 oluyodu agliyodum mutluluktan 12. Gunum bugun kasimlarimdaki agri azaldi yada grip oldugum icin hic biyerimi hissetmiyorum kasimlarimida hissetmiyorum zor nefes aliyorum o kadar kotuyum.

Gunaydin kizlar benim sonucum hala cikmadi saka gibi. Ruyamda esimle sonuclara bakiyoduk degerim 16 oluyodu agliyodum mutluluktan 12. Gunum bugun kasimlarimdaki agri azaldi yada grip oldugum icin hic biyerimi hissetmiyorum kasimlarimida hissetmiyorum zor nefes aliyorum o kadar kotuyum.
Gecmis olsun canim sen iyi olmaya bak insallah pozitif sonuc alirsin

Gecmısmolsn cnm dıkktet

Dun yptım negatıf bıdha yapmıcam yırmısıne kadar cnm beklıyorum bugun adetımın gecıkme ıhtımlı bar bıraz debgesız cunku encok 20sıbe kadar beklıcem korkuyorum
Rahat ol canim kendini etkileme bu sefer adet olacagin varsa da gecikir daha cok stres ve hayal kirikligi yasarsin Allah gonlundekini verir insallah

Kizlar sonucum cikti malesef negatif. Hemde 0 yani bu saatten sonrada degilimdir heralde sokturucuyu kullanabilirim sanirim. Diger hormon degerlerimde şöyle FSH:4.61 LH:9.96 estradiol: 78 prolaktin:19 anlayan degerlendirebilirmii?

Kizlar sonucum cikti malesef negatif. Hemde 0 yani bu saatten sonrada degilimdir heralde sokturucuyu kullanabilirim sanirim. Diger hormon degerlerimde şöyle FSH:4.61 LH:9.96 estradiol: 78 prolaktin:19 anlayan degerlendirebilirmii?
Balcm degerlerıne bende yaptırmıstım cnm

Kh ne olması gerek bılmıyom cnm estaradıol
sabkı bıraz fazla ınternetten arastor bakalım

Kızlar bıde ben gobekten genıtale kdr hafıf bır cızgonfarettım bıhaftadır kottan falan dıyodum ama busabah artık oldugunu farkettım fıkrı olan varmı
Canım hamilelikte ortaya çıkan kahverengi çizgiyi mi diyorsun belli belirsiz oluyor ama hamilelikte belirginleşiyor o çizgi mi?

Neredeyse gidip kan testi yaptırcam zor duruyorum
Merhaba herkese baştan sona okudum yazdıklarınızı nasıl heyecnalı bekleyişler var benimde için kıpır kıpır :) Bizde bu ay çocuk için beklentiye girdik bat tarhim 20ekim kendimde ciddi değişiklik hissediyorum test yaptım ancak negatif çıktı silik bile çıkmadı umutsuz olmak istemiyorum.

Değerlerin hepsi normal canım. Sadece prolaktin normalin üst sınırında. Hipofiz bezi ile alakalı onun yüksekliği süt salgısını etkiliyor ve yeni bebiş oluşumunu engelliyor diye kalmış aklımda. Nadir de olsa hiç evlenmemişlerde bile fazlalığı süt salgısına neden olabiliyor. Doktorun muhtemelen normal der canım.

Değerlerin hepsi normal canım. Sadece prolaktin normalin üst sınırında. Hipofiz bezi ile alakalı onun yüksekliği süt salgısını etkiliyor ve yeni bebiş oluşumunu engelliyor diye kalmış aklımda. Nadir de olsa hiç evlenmemişlerde bile fazlalığı süt salgısına neden olabiliyor. Doktorun muhtemelen normal der canım.
Bana prolaktin normal geldi ama estradiol fazla geldi niyeyse. Suan tek istedigim sokturucu kullanip adet olmak kasiklarim agriyo cunku gunlerdir ama hala kafam karisik napsam bilemedim :KK43: doktora gitsem oda kan tahlili isticek bisey olmadigina eminim ama korkuyorumda.

Bana prolaktin normal geldi ama estradiol fazla geldi niyeyse. Suan tek istedigim sokturucu kullanip adet olmak kasiklarim agriyo cunku gunlerdir ama hala kafam karisik napsam bilemedim :KK43: doktora gitsem oda kan tahlili isticek bisey olmadigina eminim ama korkuyorumda.
Sonucunu götürsene canım doktora. Bir daha almaz. Ancak adetin 3. günü alınsa zaten daha sağlıklı sonuç olur. Korkulacak bir şey yok canım sabredeceksin sadece. Bazı söktürücüler progestan içeriyor varsa tutunmasına yardım ediyor yoksa da reglini sağlıyor. Bol bol yürüyüş yap canım söker o zaman. Benim de geçen birkaç kilometre yürüdükten sonra birden geldi. Bir de kafaya takmak bu tarz şeyleri çok etkiliyor. Zor biliyorum ama takmamaya çalış canım.

X