İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Reglime bugünü saymazsak son 6gün kaldı çizgiden emin olana kadar kan testi yapmak istemiyorum bekliyorum bakalım fotoyu çekemedim telde hiç gözükmedi benim gördüğüm silik çizgi inşallah hayal değildir sabah bi daha yapıcam o değil temizlik yapmam gerek ve var mı yok mu düşüncesinden cesaret edip girişemiyorum dip köşeye

Oğlumda çok erken öğrenmiştim, ilişkiden bi kaç gün sonra çorap giymk için eğildiğimde kasığıma saplanan acıyla ilk şüphelenip sonra saçma sapan şeylere ağlayınca kesin hamileyim demiştim ve çok şükür öyle de olmuştu . ikinciyi düşünmek karar vermek ve yapmak ne kadar zormuş yahu

Henüz testte çıkmaz diye yapmıyorum 12 gün var daha reglime ama ne zaman yumurtlamam olur onu bilmiyorum ilaç kullandigimdan beri. O yüzden karışık işte. Beklicem mecbur :/
O zaman yumurtlama günündesin büyük ihtimal kaçırma bugünleri

bende hep böyle bi konuyu arardım ama gerçekten yok,olabilir aslında kiminin bünyesi hashastır inanırım yani,,,adete kaç gün kaldı inşallah rabbim gönlündekini kucağına verir
İnşallah canım sağ olasın 6 gün kaldı şöyle bir iki gün daha geçse tam net çıkar aslında testte de

Her bunye farklıdır tabiki ben hamile kaldigimi iki gebeliktede çok sonra öğrendim ne mide bulantısı ne başka birşey çok rahatim

Yaaa ben de öyle olmak isterdim biliyomusun. Bide bakayım ki hamileymişim.
Ama her yerim ağrıyor şu an

Yok ben zaten korunuyorum ilaçla. Ilaci düzensiz kullandım şüphem o yüzden. Gelse çok sevinirim sürpriz olur ama gelmese de üzülmem. Bakalım hayırlısı:) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Hayırlısı olsun o zaman :)

adetime 3-4 gün veya 5 gün vardı yüzümde minik minik sivilceler vardı. kırmızı değil böyle su toplamış gibi pütür pütür.
akıntılarım artmıştı ve ilk 3 ay mı yalan olmasın akıntılarım olmuştu işediğimi sanıyordum her defasında.

Akıntı ilk hamileliğim de bende de fazlasıyla vardı suyum geldi sanıp acile koşturduğumu bilirim ama şimdi de aksine kupkuru yani normalde hep olan akıntım bile yok bakalım artık bata 5gün kaldı inşallah totem olsun diye yaptıgım hamilelik takvimini kaldırmak zorunda kalmam

Hamilelik takvimi mi? Nası bişey o?

allah istediğinizi hayırlısıyla nasip etsin inşallah :)

Kızlar benimde yarın bat günüm, dün gece adet olacakmış gibi karın ağrısından ve mide bulantısından uyuyamadım. yarın sabah test yapıcam, hayırlısı diyorum :) hepimiz için tabiki.

Kızlar benimde yarın bat günüm, dün gece adet olacakmış gibi karın ağrısından ve mide bulantısından uyuyamadım. yarın sabah test yapıcam, hayırlısı diyorum :) hepimiz için tabiki.

İnşaALLAH pozitif çıkar güzel haberlerini bekliyorum. Ben de gün sayıyorum işte son 3 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…