İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ya canım ben çok yeni evliyim normalde korunuyorduk ama yumurtlama gününden bir gün önce korunmasız ilişki yaşadık. Muhtemelen psikolojiktir ertesi gece bulantı ile uyandım. O hafta gündüzleri de midem bulandı. O gün bugündür göğüslerim taş gibi acıyor akıntım var beyaz yoğun. Anneme hiç bunlardan bahsetmemişken anne ben çok sık idrara çıkıyorum dedim. Annem de hamilesindir belki dedi. İyice tedirgin oldum Allah hayırlısını versin.

Ben de yeni evliyim canım ALLAH korusun belki enfeksiyon kapmışsın diycem de bilemedim şimdi. Yoğun akıntı ve sık idrara çıkma bende de olduydu da mantar varmış bende tedavi oldum geçti. Şimdi kupkuru akıntı felan yok

Senin daha çok varmış sabredeceksin canım. Hayırlı haberlerini alırız inşaALLAH
Evet var aslında umudum yok geçen ay eşim için dr gttik sperm çok kötü düşük kur çay felan deniyorum fakat varikosel var dedi dr tüp bebek olur dedi bi umut derler ya psikolejiside kötü hep umutlanmanin bekliycez negatif olur kesin bende sorun yok iki çocuk doğum yaptım ilk eşimden bende muyane oldum herşey iyi fakat eşimde sorun var

Ben dünden beri bi kaç test daha yaptım hiç bi çizgi çıkmadı iki gün önce silik çıkmıştı şimdi hiç bişey yok göze gelir belirtim de kalmadı 8gün var bata ama hiç umudum yok nedense

Sorun yoksa her ikinizede de kesin olur kullandığın bir ilaç oldumu canim bilmiyorum ama yada tedavi
Hayır canım henüz ikinci için yeni başladık çalışmalara yani bilmiyorum reglim filan düzenli hiç doktora gitmedim ilaç falan da almadım inşallah gerek kalmaz bakalım ilerleyen zamanlarda ve aylarda daha net belli olur hersey

Bat öncesi hamile olduğunu anlayanlar çevremde hiç de az değil. İkinci çocuk için tam karar vermiştim bir takım sorunlar çıktı bir yıl geçti. Şimdi kararsızız bu ay öylesine iki deneme yaptık ikisi de çok alakasız tarihlerde bugün bat günüm ama olmadım testler bir pozitif bir negatif hatta belirsiz çıkıyor. Yumurtlama tarihimden sonra ilk on gün şiddetli daha sonra seyrelen kasık batmalarım oldu. Buna benzer üç süreç geçirdim.
- Birinde çok şükür oğlum geldi. Kan ve idrar testlerinde çıkmıyordu HCG geç yükseldiydi bende. Doktorlar gebelik yok dedi ilaç verdi inat ettim içmedim. Çünkü hamile olduğuma emindim. Rüyama bile girmişti minişim. Belirtilerim kasık batması (ilişkiden itibaren ara ara) bel ağrısı, ağızda metalik tat adete yakın süreçte ve karın ağrısıydı. Adetim o zamanlar düzensiz olduğundan ateş ölçme yöntemini kullanmıştım. Ateşim hiç düşmemiş aksine yükselmişti.
- İkinci süreçte aynı hamilelik belirtileri yaşadım hatta gebelik testlerinden bir ikisi silik pozitif olarak çıktı. Ovulasyon testlerim sürekli kopkoyuydu. Korunuyorduk. Bu işte bir iş var dedim doktora gittim kanamalı kistim varmış. Tüm o kasık batmaları bundan kaynaklıymış. Ancak kasık batmaları genellikle uzanınca ve bedenimi zorlayınca (ağır kaldırma iş güç) hissedilir bir hal alıyordu. Kanama durunca batmalar da durmuş.
-Üçüncü süreci de şimdi yaşıyorum. Yumurtlama döneminde başlayan ilk on gün oldukça yoğun kasık batması ardından azalarak devam eden batmalar. Bu sabah ağızda metalik tatla kalktım. Göğüs hassasiyeti var denemez ama damarlar belirginleşti. Mide bulantısı hafif baş dönmesi ve bugün kendini katlayan yoğun bel ağrısı yaşıyorum. En geç sabah olmam gerekirdi tüm günü her an olacakmışım gibi geçirdim ama gelen giden yok.

Bat öncesi hamile olduğunu anlayanlar çevremde hiç de az değil. İkinci çocuk için tam karar vermiştim bir takım sorunlar çıktı bir yıl geçti. Şimdi kararsızız bu ay öylesine iki deneme yaptık ikisi de çok alakasız tarihlerde bugün bat günüm ama olmadım testler bir pozitif bir negatif hatta belirsiz çıkıyor. Yumurtlama tarihimden sonra ilk on gün şiddetli daha sonra seyrelen kasık batmalarım oldu. Buna benzer üç süreç geçirdim.
- Birinde çok şükür oğlum geldi. Kan ve idrar testlerinde çıkmıyordu HCG geç yükseldiydi bende. Doktorlar gebelik yok dedi ilaç verdi inat ettim içmedim. Çünkü hamile olduğuma emindim. Rüyama bile girmişti minişim. Belirtilerim kasık batması (ilişkiden itibaren ara ara) bel ağrısı, ağızda metalik tat adete yakın süreçte ve karın ağrısıydı. Adetim o zamanlar düzensiz olduğundan ateş ölçme yöntemini kullanmıştım. Ateşim hiç düşmemiş aksine yükselmişti.
- İkinci süreçte aynı hamilelik belirtileri yaşadım hatta gebelik testlerinden bir ikisi silik pozitif olarak çıktı. Ovulasyon testlerim sürekli kopkoyuydu. Korunuyorduk. Bu işte bir iş var dedim doktora gittim kanamalı kistim varmış. Tüm o kasık batmaları bundan kaynaklıymış. Ancak kasık batmaları genellikle uzanınca ve bedenimi zorlayınca (ağır kaldırma iş güç) hissedilir bir hal alıyordu. Kanama durunca batmalar da durmuş.
-Üçüncü süreci de şimdi yaşıyorum. Yumurtlama döneminde başlayan ilk on gün oldukça yoğun kasık batması ardından azalarak devam eden batmalar. Bu sabah ağızda metalik tatla kalktım. Göğüs hassasiyeti var denemez ama damarlar belirginleşti. Mide bulantısı hafif baş dönmesi ve bugün kendini katlayan yoğun bel ağrısı yaşıyorum. En geç sabah olmam gerekirdi tüm günü her an olacakmışım gibi geçirdim ama gelen giden yok.
Hayırlısı olsun hakkınızda. Bende kasık ağrısı yok ama her sabah karın ağrısu oluyor acaba üşüttüm mü. İyi hissediyorum kendimi gerçi.

Hayırlısı olsun hakkınızda. Bende kasık ağrısı yok ama her sabah karın ağrısu oluyor acaba üşüttüm mü. İyi hissediyorum kendimi gerçi.
Sağ olun. Mevsim geçişi onu bende düşündüm. Adet dönemine doğru zaten aynı adet olacakmış gibi karın ağrısı oluyor zaten ama ateş düşüp regl geleceğine ateşte artma oluyor bebiş varsa. İnşallah kalbinizin dilediği olur.

Hamilesin gibi geldi bana nedense :)

Kızlar ben hava değişiminden dolayı çok kötü rahatsızlandım üç dört gündür ölü gibiyim sanırım yaşadığım belirtilerin sebebi buydu bilmiyorum yine de takipteyim :KK43:

Ayrıntılı bilgi için çok teşekkürler canım. Bişey sorcam ateşi nasıl ölçüyorsun? Adetime 4gün var ölçebilir miyim ki ben de?

gecen yıl gebe olduğumu aynaya baktıgımda anladım ansızın baktıgımda arkadasıma dedımkı ben hamıleyım arkasım güldü ve o hafta gebe olduğum kan testımde cıktı ama sonlandırıldı kötu bı hıkayeyle neredeyse dr lar rahmımı bıle alcaklardı cok özel bir dr tanıstım arkasım aracılığıyla suan kontrollerımı yapan dr kimse kürtaj yapmaya cesaret edemezken kendısı hallettı tavsıye ederım istanbulda yasayanlar için allah karsıma rehat hocayı cıkardı

gecen yıl gebe olduğumu aynaya baktıgımda anladım ansızın baktıgımda arkadasıma dedımkı ben hamıleyım arkasım güldü ve o hafta gebe olduğum kan testımde cıktı ama sonlandırıldı kötu bı hıkayeyle neredeyse dr lar rahmımı bıle alcaklardı cok özel bir dr tanıstım arkasım aracılığıyla suan kontrollerımı yapan dr kimse kürtaj yapmaya cesaret edemezken kendısı hallettı tavsıye ederım istanbulda yasayanlar için allah karsıma rehat hocayı cıkardı
Cnm cok cok gecns olsn ins tekrrdan kalrsn cnm bende bu ay bilmyrm hamileyim diye hissedyrm ama iste 5 gunlk adetim uc gub surdu herkes dyr deglsn dye ama elim istemsiz karnma gdyr blmyrm cnm ya

X