İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

adet olduysan canım dığılsındır ama cobancantası civam percemi aslan pencesı kurunu yap cnm sabah aksam demle iç 5 gün sonra bırak ilişkiye gir 11 12 14 ünü yat biraz kalkma vajınayı yıkama banyoyu ertele 2 cocuk aanesı olarak tecrubelerımı aktarıyorum

Kızlar bana da yardım edin :/ 2 kimyasalın ardından korunmaya başladım ( yaz 24 'le) Son reglim 22 Ağustos 'ta başladı ve 27 de bitti. 28'de ve 4 eylül hatırladığım ilişki tarihleri. Araya bayram girdi telaş falan derken ben ilacı çok düzensiz kullandım. 2 gün unuttum 3.gun içtim falan saçma sapan kullandım bu ay.

1 haftadır çok afedersiniz aşırı bi gazım var. Sağ kasığımda da ara ara ağrı. Uykuya eğilim fazla. Ben hepsini " aman o kadar yol gidip geldik gaz ondandır, yolda yorulduk uyku yorgunluk ondandır " dedim ama geleli 1 hafta oldu hâlâ devam ediyor bunlar.

Ilaci içmeye devam ediyorum ama çok tedirginim. " 8 ay korunmadin hamile kalamadım zaten pko var şimdi mi hamile kalacaksın " diyorum ama Allah isterse olur diye de düşünmeden edemiyorum. Testi ne zaman yapsam çıkar sizce? Ilaci normal icseydim 5 pembe+4 beyaz kalmış olacaktı. Şu an 8 pembe+4 beyaz var :/

Edit: dün de 2 yumurta kırana kadar elim ayağım titredi. Ki o kadar aç değildim. Idrar kokum da değişti ki burnum da hiç koku almaz . Yemek kokuları falan almaya başladım.

Son düzenleme:
Ayrıntılı bilgi için çok teşekkürler canım. Bişey sorcam ateşi nasıl ölçüyorsun? Adetime 4gün var ölçebilir miyim ki ben de?
Tabi. Şimdi ölçmeye başlarsan. Önceki yüksekliği adetin hemen öncesindeki düşüşü görürüsün. Ya da adetin başladığı ilk gün ateş ölçemeye de başlayabilirsin. Önemli nokta yataktan kalkmadan hep aynı saatte aynı yerden ölçmek. Atıyorum sol koltukaltı hep sol koltuk altı. Ya da dil altı hep dil altı gibi. Adet döneminde vücut ısısı düşük olarak başlıyor. Yumurtlama döneminde vücut ısısı daha da düşüyor. Yumurtlamadan hemen sonra bir dereceye varabilen(kişiden kişiye değişiyor. kiminde 0.5 kiminde 0.3 de olabilir) bir artış oluyor ve adete kadar aşağı yukarı bu şekilde gidiyor. Adetten bir iki gün önce vücut ısın düşüyor. Ama hamileysen ya hiç düşmüyor ya da adet tarihinde düşeceği yerde birden yükseliyor.

Çok teşekkür ederim yarından itibaren çalışmalara başlıyacağım inşaALLAH

Ya ben hiç hap kullanmadım bilgi sahibi değilim ama bi test yap istersen canım

Kızlar bende sabah test yaptım ilk idrarla hiçbişey çıkmadı baya da beklettim belki sonra çıkar diye baktım yine bişey yoktu attım akşam üzeri bi saat önce falan hafif bi karın kasık ağrım oldu hastayım kesin o yüzden dedim ama duramadım yine test yaptım silik bi çizgi çıktı çok şaşırdım sabah çıkmayan çizgi bu saatte çıkarmı ki ya da gözlerim mi bozuldu çizgi görüyorum anlamadım test biraz kurusun bakalım çizgi netleşicek mi netleşirse atıcam fotosunu

Fotoyu bekliyoruz canım.Bu arada 5-6 saatte bir çizgi koyulaşacak mı diye takip edenler bile var.

Henüz testte çıkmaz diye yapmıyorum 12 gün var daha reglime ama ne zaman yumurtlamam olur onu bilmiyorum ilaç kullandigimdan beri. O yüzden karışık işte. Beklicem mecbur :/

Fotoyu bekliyoruz canım.Bu arada 5-6 saatte bir çizgi koyulaşacak mı diye takip edenler bile var.[/QUOTE

10 dakika sürecinde çıkarsa doğru. Sonra çıkarda doğru diil diye biliyorum ben. Yalnışmıyom?

Fotoyu bekliyoruz canım.
Canım ben testin sıklığını kastetmiştim. 5-6saat arayla test yapmayı yani. Bu arada bazı testlerin prospektüsünde 30 dk'dan sonra çıkan sonucu dikkate almayın yazıyor. Çok nadir de olsa gebeliğin ilk devrelerinde negatif bırakıp akşam gelince pozitif sonucu görüp hamile çıkanlar bile olabiliyor.

Ha şimdi anladımm. Pardoncanım

bende hep böyle bi konuyu arardım ama gerçekten yok,olabilir aslında kiminin bünyesi hashastır inanırım yani,,,adete kaç gün kaldı inşallah rabbim gönlündekini kucağına verir

Bunlarida denicem cnm bazi yerlerde okudum parcali sekilde hamile olanlar varms bilmyrm deglm o zmn diger ay artk

Cnm bence var sende bebis bence kan testi yap:)

Stres bile etken gebeliğe ayakları üşütmek bunlarada dikkat etmek gerek çok takmamak unutmak psikoloji çok önemli dualarla herşey ben hergun ya vasii zikrini 707 kere okuyorum niyet edip

Her bunye farklıdır tabiki ben hamile kaldigimi iki gebeliktede çok sonra öğrendim ne mide bulantısı ne başka birşey çok rahatim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…