İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Değilim kızlar totem olsun diye yaptım oğlumda da yapmıştım tutmuştu tesadüfen, yine deneyeyim dedim bende hiç belirti kalmadı arada bi kasıklarımda batma oluyo o kadar sanırım yaşadığım tüm belirtiler hasta olduğum için yaşadığım şeylerdi bata 5gün kaldı ama umutsuzca bekliyorum yine de

Kızlar benimde yarın bat günüm, dün gece adet olacakmış gibi karın ağrısından ve mide bulantısından uyuyamadım. yarın sabah test yapıcam, hayırlısı diyorum :) hepimiz için tabiki.
Bugün de yapsan çıkardı aslında inşallah hamilesindir :)

Bugün de yapsan çıkardı aslında inşallah hamilesindir :)
canım dün test almaya fırsatım olmadı, bu akşam iş çıkışı alıp yarın sabah yapıcam hayırlısıyla :) sende belirtiler nasıl. ben bu bir haftadır çok kasık ağrısı yaşadım, göğüs hassasiyetim var akıntım yok kuruyum.

hayır olsun canım. inşallah hamilesindr. sonucu bekliyoruz.
Sağol canım. Şu saatten sonra hamile çıkarsam sevinir miyim onu bile bilemiyorum. Rüyam hamilelikle ilgili ama kötü bir rüyaydı. Etkisinde kaldım. Rüyamda bile inanmak istemedim. Regldir dedim uyanıp hemen banyoya koştum ama bir şey yoktu

rüyanı suya anlat ve hayra yor canım.Olumsuz düşünme.

sen değil canım konu sahıbı hamılelık takvımı eklemiş bende merakla sayfaları okudum ama boşa sanırım

Biliyorum canım beni demediğini. Konu sahibinin profilinde bulamıyorum nerden okudun diye ondan sordum bende okumak istiyorum

Bizde adettir kötü rüya görüldüğünde evden dışarıya demir para bırakılır kuruş yani. Ya bırak ya da evden dışarıda ihtiyacı olan birine ver. Ben öyle yapıyorum inanç :)

Bende de hiç belirti yok artık umudum da yok bakalım zaman neyi gösterecek

Biliyorum canım beni demediğini. Konu sahibinin profilinde bulamıyorum nerden okudun diye ondan sordum bende okumak istiyorum

profilinde değil yaptıgı yorumların altında hamılelık takvimi var yaaa ondan bahsediyorum
bebegımın dogacağı muhtemel tarih :26-05-2018 yazınca bende hamıle sandım

Bende de hiç belirti yok artık umudum da yok bakalım zaman neyi gösterecek
Hayırlısı olsun canım belli olmaz adet gününe kadar bekle bakalım benimde 9 gün kaldı kasıklarımda batma sağ göğsümde hassasiyet dışında çok belirgin birşey yok kendimi dinledikçe belirti buluyorum aslında ama çok da dinlemiyim diyorum iki ara bir dere mevzusu yani :)

profilinde değil yaptıgı yorumların altında hamılelık takvimi var yaaa ondan bahsediyorum
bebegımın dogacağı muhtemel tarih :26-05-2018 yazınca bende hamıle sandım

Ben yeniyim ben onları hep reklam sandım yaaa ALLAH beni kahretmesin rezil oldum kıııızz

Kızlar geldim. Hamile değilim değerim 2'den küçükmüş. Ama hiç üzülmedim. Bu ay olsaydı da içime sinmeyecekti. Kadın doğum yolu gözüktü. Kist te yoksa adeti bekleyip ateş ölçeceğim :)

kist bıle olsa soğan kürünü yap canım bırde cıvanpercemi coban cantası aslan pencesı kaynat sabah aksam iç aydonoz kürünüde yap buharına otur kistte kalmaz gebe kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…