İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Dogru cnm haklısın aslında yarın adet gunum aslında ama suan hıcbırsey yok
Gec döllenmede olabilir canm inşallah öledir benimde kasık agrılarım cok arttı bacagıma vuruyo ama adet gbi degil benimde 3 gün kaldı bata bakalm inşallah kavusuruz buay bebeklerimize

Gec döllenmede olabilir canm inşallah öledir benimde kasık agrılarım cok arttı bacagıma vuruyo ama adet gbi degil benimde 3 gün kaldı bata bakalm inşallah kavusuruz buay bebeklerimize
Cok acayıp kasık bolgemde agrı oldu sımdı bıraz agar kaldırdım ıns kotu bısı yoktur

Yarına kalmıs olabılır cnm sonucun hayırlısı belkı cıkmıstır hamılesındır
Ayy hadi hayirlisi. Dunden beride gribim bugun hele cok kotuyum esime acile gidelim dicem ama hamileysem igne falanda vuramazlar ondan sonuca bakip duruyom ama yok. İlacta atamiyorum basim zonkluyo resmen eger hamileysem bile allah korusun artik cunku hamileyken grip olmak iyi degilmis hic bebege baya zarar veriyomus :/

Kızlar birşey soracağım bu hamilelikte gözlerden anlaşılıyormuş.Göz bebekleri büyüyormuş falan kirpikler karışıyormuş.Var mı böyle bir belirti.Eskiler göze bakınca anlarmış.
Evet var oyleleri bi bakinca anliyolar :)

Krem renkte akıntım oluyo kıvamlı sulu değil ne olabilir .adetime daha çok var doğurganlık dönemi mi oluyo bu bilmiyorum ama kıvamı sulu olmaması garip geldi bana
Yumurtlama donemindesin canim es gecme
O zaman mi-nick e sormalı bakalım.Gözbebeklerinde büyüme varmı birde kirpikleri karışmış mı?
Kuzum benim kirpiklerim normalde de hep karisik kurusuktur ama goz bebegim de cok buyuk degil :)

Kızlaar sanırım bu sefer var o cizgi bi bakın nolur

Eklentiler

• 2E404EC8-797B-4656-8CA7-CD4CB3134CF7.jpeg
    15,7 KB · Görüntüleme: 293
  • 5A16E852-E92C-4A22-A274-5D64DD1E9E64.jpeg
    12,7 KB · Görüntüleme: 282
Belli Olmaz canım ama çıkmaz sa üç dört gün sonra adet olmazsan testi yenile bende çıkmayınca iş yaptım o kadar sonra idrarda çıkınca şaşırdım

Kızlar bıde ben gobekten genıtale kdr hafıf bır cızgonfarettım bıhaftadır kottan falan dıyodum ama busabah artık oldugunu farkettım fıkrı olan varmı

Kızlar bıde ben gobekten genıtale kdr hafıf bır cızgonfarettım bıhaftadır kottan falan dıyodum ama busabah artık oldugunu farkettım fıkrı olan varmı
Bendede var canım o 2 gün önce belirdi hafif kahverengi
Dayanabilirsem beklicem canım

Günaydın kızlar bugun benım adet gunum bakalım ne olacak benım gıbı bekleyenler varmı test sonucunu alanlar varmı
Insallah adetin gelmez canim ben sonucumu ogleden sonra alicam

Kızlaar sanırım bu sefer var o cizgi bi bakın nolur
Evet bende gordum insallah koyulasir canim

Bende oglumdan kalma var ara ara belirginlesip siliniyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…