İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evet onu da cok erken ogrendim ve onda da ayni ruyayi gordum (gelinlik giyiyordum), oglumda ki ilk belirtim corabimi gymek icin egildigimde kasigima giren inanilmaz bir aciydi yine ayni aci hapsirirken ve oksururken de giriyordu ondan sonra gogus hassasiyetim ve asiri bel kasik agrim olmustu ve bir hafta kala ogrenmistim

Su an oglumda ki kadar agrim yok cok sukur her gebelik kendi capinda cok ayri gelisiyor :)

Yumurtlama hesaplamadım bu olay olana kadar çünkü planlı değildi sadece bir ay hapa ara vermek zorunda kaldım tekrar başlayacaktım. Hesapladım ben ayın 10 unda ve 12 sinde birlikte olduk eşimle yumurtlamam 11 de başlaması gerek. Bu da beni şaşırttı biraz. Bu kadar erken hissedilebilir mi?

Öksürmek ve hapşırmakta gerçekten acı çekiyorum. Bulaşıkları makineye yerlştiremedim o kadar acı çekiyorum ki sadece düz uzanınca rahatlıyorum bi nebze. Ve sürekli uyuyakalıyorum. Içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor. Dua edin bana hamilelerin duası kabul olur derleer. Rabbim inşallah benide güldürür. :)

Insallah canimm herzaman dualarimdasiniz rabbim sizlere de en kisa zamanda saglikli hayirla nasip etsin ..

Kızlar testim negatif.. Bu kadar belirti psikolojikmis demek. Ama kasik agrim nasil psikolojik olabilir hic bilmiyorum. Suan tek derdim adet olmak zaten bi pkolu olarak hemde yumurtlamadigim bi donemde hamile olmayi dusunmek aptallıktı

Kızlar testim negatif.. Bu kadar belirti psikolojikmis demek. Ama kasik agrim nasil psikolojik olabilir hic bilmiyorum. Suan tek derdim adet olmak zaten bi pkolu olarak hemde yumurtlamadigim bi donemde hamile olmayi dusunmek aptallıktı
Cnm belkı erken yaptın testı benımkıde negatof cıktı sarı akıntılarım devam edıyor

Bizim seninle aynı şüpheli ilişki günümüz canım.

Canım benim yaaa kıyamam insan artık bir yerden sonra tutamıyor kendini. Sonucu mutlaka paylaş bizimle güzel haberlerini bekliyoruz.
Evet cnm ozaman beklıcez daha bır hafta yenı gectı

Bende dun gece delı gobı agladım ufacık bır sey ıcın ve cok sınırlıydım senede bıkere falan aglarım normalde o derece az ama bılmıyorum uc dort ooldu akıntılar devam edıyor

Cnm belkı erken yaptın testı benımkıde negatof cıktı sarı akıntılarım devam edıyor
Canim benim 10. Gun bugun cikmasi gerek eger varsa ama ben cikcakmi cikmicakmi erken mi gecmi bekleyemicem yarin sabah erkenden saglik ocagina gidp kan vericem sonucum negatif cikarsa hemen bi sokturucu alip adet olucam sonrada dogum kontrol hapina baslicam bakalim hayirlisi yarn kan verirsem sali ogleden sonra cikar sonucum en gec.

Evet aynen dedınınyap cnm bız ıste ıkı hafta sureklı ıkı uc gunde bır bırlıkte olduk en son yumurtlama gununden sonra sımdı beklıyorum ama test bıgarıp oldunbenım sarı oldu normalmı

Evet aynen dedınınyap cnm bız ıste ıkı hafta sureklı ıkı uc gunde bır bırlıkte olduk en son yumurtlama gununden sonra sımdı beklıyorum ama test bıgarıp oldunbenım sarı oldu normalmı
Normal canim test cok bekleyince idrar kayiyo sari gibi oluyo. Ben en son 6 ekimde iliski yasadim bidahada olmadi yarin kanda bakalim sonuc ne cikicak ben negatif cikcagina eminim ama kasiklarimdaki agri hala var. Adet olurken hic kasik agrisi cekmem ben bide lavobaya bi giderim adet oldugumu gorurum hep bu neyin nesi anlamadim

Sabah ki testim kizlar bugun hafif bel ve kasik agrim var bata 4gun kaldi..

Cnm hayırlı olsun. Benmde adetime 5 gün var . Test yapmak istiyorum . Ama seninki 4 gün varken belli olmuş ne guzelll. Bişey sorcaktim senin belirtiler ne zaman basladi? Ve nelerdi

Cnm belkı bebektır belkı kosttendırnbende daha once yasamıstım sen cok gec oldugunda hep doktora gıt ve tedavını ol

Cnm belkı bebektır belkı kosttendırnbende daha once yasamıstım sen cok gec oldugunda hep doktora gıt ve tedavını ol
Gittim doktor biraz dogum kontrol hapi kullan birakinca hamile kalma sansin yuksek eger o sekildede olmazsan gel tedaviye baslayalim dedi. Ben once dogum kontrol hapina baslicam oyle denicem ama iste adet olamiyorum en iyisi sokturucuyle olmak.

Kizlar erken davranmayin umutsuzluga kapilmayin hersey Allahtan
Cnm hayırlı olsun. Benmde adetime 5 gün var . Test yapmak istiyorum . Ama seninki 4 gün varken belli olmuş ne guzelll. Bişey sorcaktim senin belirtiler ne zaman basladi? Ve nelerdi
Canim ben erken yumurtladim adete 8gun kala testte cikti simdi de uc gun kaldi testlerim cok sukur koyulasti benim belirtim iliskiden 5gun sonra kasik batmasi ve gogus hassasiyetiyle basladi

Benım yumurtlamam gectı adetten 19 20 gün sora oyuzden hala umudum var beklemeye devam

Gittim doktor biraz dogum kontrol hapi kullan birakinca hamile kalma sansin yuksek eger o sekildede olmazsan gel tedaviye baslayalim dedi. Ben once dogum kontrol hapina baslicam oyle denicem ama iste adet olamiyorum en iyisi sokturucuyle olmak.
Cnm sokıntı yasayabılırsın mutlaka tedavını ol uc bes ay dogum kontrol hapı verir sonra duzene gırersın en kotu dıkkat et

Benmde yum günüm Ekim 5 di yumurtlamadan bir gün önce ve sonra ilişkiye girdik bı kaç gün sonra belirtiler başladı.carsamba ve cuma gunu iki damla kahverengi leke geldi .Buson iki gündür kasiklarimdan duramıyorum adetime de 5 gün var acaba bende gebelik olabilir mi sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…