İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

O
labılır cnm bır test yap bende de batmalar kramplar var ama cok ılgınc bugun yok

Benim hamile kaldigim ay bi iliskiden sonra asiri sancim olmustu ben o iliskiden hamile kaldim.diye dusunuyorum... YÜCE RABBİM TEZ VAKİTTE HAYİRLİSİYLA NASİP EYLESİN SİZLERDE KİZLAR DİLERİM BAL EVLATLARLA DOLAR KUCAKLARİNİZ...

tavsiyelerim;

Adet duzensizligi varsa direk doktora gidin adet duzenliyse yumurtlamada duzenlidir.
Adet bitimi birgun arayla iliski ... İliskiden sonra ayaklari yukari dikmek...Hemen yikanmayin.Affiniza siginarak.soyluyorum esiniz hemenn geri cekilmesin..ayaga 30dk kalkmayin cok sicak suyla banyo yapmayin spermleri olduruyor. Bol dua edin ama en cok dua alin bu niyetle her cuma sadaka verin...ve cocuk olacak niyetiyle esinizle birlikte olmayin.. Akisina birakin... Çünkü her dua her hayal vaktinin esiridir...

Tavsıyeler ocın teşekkürler cnm dedıklerının hepsını yaptıö sayılır ıns hepımıze allah nasıp etsın saglıkllı bebekler senın consıyet bellımı cnm

Rüyamda pembe leke kan geldiğini gördüm kendimden ya etkisinde kaldım galiba bebek düşündüğümden oluyor bunlar

seninki daha etkileyiciymiş canım .insann etkisind kalıyor
Cok taktıgımız ıcın boyle cnm akısına bırakmak gerek ben her ıhtımale karsı dıkkt edıyorum bırseyler yaparken ıcımde bırhıs var sankı var kendımı hamıle hıssedıyorum ıkı gun oconde erken gebelık testı yapbılırım adet olmassam

Kizlar acele davranmayin negatifi gorunce umutsuzluga kapilmayin ben erken davrandim once silik cikti sonra negatif cikti uzuldum baya ama iki gun sonra tekrar pozitif sonuc almaya basladim bosyere uzuldum o kadar

canım ben de ilk silik çizgi aldım sonra negatif aldım, acaba umut olabilir mi ya, adetime 3-4 gün var benim de. ama test yapmıcam adet geçmeden

Evet canım hissedilebiliyor her ne kadar aksi söylense de belirtiler olabiliyor ayrıca benim oğlumda ben eşim annem teyzem hepimizin aynı hafta içinde rüyasına girmiş ki teyzemle anneme çocuk düşündüğümüzü bile söylememiştik.

Benım yumurtlamam gectı adetten 19 20 gün sora oyuzden hala umudum var beklemeye devam

Adet olana kadar umudu kaybetmek yok adet gelirse de umutlar sonra ki aya canim pes etmek yok
Lekelenme yerlesme kanamasi olabilir canim gebelik ihtimalin yuksek hadi insallah guzel haberler verirsin

canım ben de ilk silik çizgi aldım sonra negatif aldım, acaba umut olabilir mi ya, adetime 3-4 gün var benim de. ama test yapmıcam adet geçmeden
senin testini hatirliyorum canim insallah kimyasala cevirmez cunku bariz belliydi cizgi

Rüyalara pek ihtimal vermiyorum bu aralar çok kafa yorduğumdan mı bilmiyorum ama sürekli hamile olduğumu doğum yaptığımı ve biri kız biri oğlan iki bebek görüyorum. Hatta inanmayacaksınız belki ama 5 gündür sürekli bu tarz rüyalar görüyorum. Hep hastanede doğum anımı ve bebekleri.
Galiba kafa yora yora psikolojim bozuldu :)

Bugun arkadasim geldi kizlar onunda 20 gun gecmis adeti ama normaldede duzensizmis hep, iki kere farkli markalarla test yapmis ve ikiside pozitif cikmis hic belirtisi yok yarin bulusup ikimizde kan vericez ben onun hamile olduguna eminim ama bakalim benimki nasil cikicak sali ogleden sonra paylasicam hepinizle yoksada direk sokturucu kullanip vakit kaybetmeden dogm kontrol hapina baslicam sanirim bu hafta hepimizin sonucu belli olucak

Bu arada bugun kasik agrim cok az ama sapsari bi akintim geldi bugun normalde cok gelir ama hep seffaf olur bu bildigin yumurta sarisindan biraz acikti

Doğru taktığından olabilir canım ama ben oğlumda gördüğüm rüyayı unutamıyorum bir türlü benim testler de negatifti. Herkes psikolojik seninkisi diyordu sonuçta gerçek çıktı. Umarım senin de öyle olur.

Adet olana kadar umudu kaybetmek yok adet gelirse de umutlar sonra ki aya canim pes etmek yok

Lekelenme yerlesme kanamasi olabilir canim gebelik ihtimalin yuksek hadi insallah guzel haberler verirsin
Bende lekelenme yok bugün tekrar idrar testi yaptım yine iki çizgi çıktı şimdi kan testi vermeye gidiyoruz heyecandan duramıyorum

Bende lekelenme yok bugün tekrar idrar testi yaptım yine iki çizgi çıktı şimdi kan testi vermeye gidiyoruz heyecandan duramıyorum
Bu arada iki hafta önce eşim le evin çatısında İki tane leylek görmüştük hatta belki bebek getirmiştir dedim inşallah kanda da çıkar da leylek boş dönmez:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…