İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ovulasyon testin yoktu demi canim ben ovulasyon yapiyorum hep ve bugunde silik cikti baya ama kasiklarimdak agri o kadar fazlaki 5 gundur gittikce artiyo kasiklarimdaki agri. Hani adet olursunda cok fazla oturdugun zaman kasiklarin agrir kalktiginda birden kanaman gelir ve rahatlarsin sanki birden kanamam gelcek ve kasiklarim rahatlicak gibi cok fazla agrim var yarin sabah gebelik testi yapicam ve noktayi koyucam bakalim hakkimizda hayirlisi olur insallah.
Ovu testim yok kuzum insallah seninki de adet degildir bebistir

Hayirlisi bakalim kuzum, bide senin supheli iliski tarihin ayin kaciydi canim? Benim 5 ekim 10. Gunde cikarmi acaba testte?
Kuzum benim adetim 24 eylul de bitti calismalarimiz 24-25-27 eylul ve 3ekim de oldu bende 11 ekimde silik cizgiyi gordum en son iliskinin uzerinden 8gun gecmisti ama bence benim ki 24-25 eylulde tuttu

Sabah ki testim kizlar bugun hafif bel ve kasik agrim var bata 4gun kaldi..
Benimde bata 4 gün var senin bariz belli ben evden çıkamadım yeni test alıp denemek için. Dün 7de kalkmıştım Bütün Gece fabrikada çalıştım sabah evi temizledim hazırlık yaptım misafir gelecek diye ama sol kasigim patlicak sanki bişey olmaz demi varsa

Benimde bata 4 gün var senin bariz belli ben evden çıkamadım yeni test alıp denemek için. Dün 7de kalkmıştım Bütün Gece fabrikada çalıştım sabah evi temizledim hazırlık yaptım misafir gelecek diye ama sol kasigim patlicak sanki bişey olmaz demi varsa
Dikkat et kuzum Allahin izniyle birsey olmaz, vardiyali calismanin zorlugunu cok iyi bilirim bende fabrikada calisiyordum ve istifa ettim cocuk dusundugum icin

Kuzum benim adetim 24 eylul de bitti calismalarimiz 24-25-27 eylul ve 3ekim de oldu bende 11 ekimde silik cizgiyi gordum en son iliskinin uzerinden 8gun gecmisti ama bence benim ki 24-25 eylulde tuttu
Sen baya gec yapmissin testi yani bana gore, ben yarin yapicam 10.cu gun olucak yarin eger varsa, zaten yoksada doktora gidicem kasiklarimdaki agri normal bi agri degil.

Sanırım erken davrandım bırhaftada varsda cıkmaz heralde
Senin supheli iliskin benimle ayniydi demi canim? 5 ekim gibi bende yarin yapicam testi ama benmde cikmicak gibi his var icimde. Kasiklarim cok fena var agri kesici icmemek icin kendimi zor tutuyorum

Senin supheli iliskin benimle ayniydi demi canim? 5 ekim gibi bende yarin yapicam testi ama benmde cikmicak gibi his var icimde. Kasiklarim cok fena var agri kesici icmemek icin kendimi zor tutuyorum
Yok cnm benım 8ıydı bırhafta oldu erken davrandım

Kızlar salı günü kan testi vermiştim negatif çıktı kaşık ve bel ağrım var temizlik yapıyorum şu an belim bayağı ağrımaya başladı dayanamadım yine test yaptım silik çıktı çıktı bi tek ben görmüyorum değil mi bi bakar mısınız
Canim senin supheli tarihin neydi? Cok merak ettim.

Son düzenleme:
Kizlar acele davranmayin negatifi gorunce umutsuzluga kapilmayin ben erken davrandim once silik cikti sonra negatif cikti uzuldum baya ama iki gun sonra tekrar pozitif sonuc almaya basladim bosyere uzuldum o kadar

Kan vermıcem cnm uc hun sonra denıcem gene sonra adet tarhı gecıcek ztn gec yumurtlama olunca varsada olusması on gun olur heralde

Kizlar acele davranmayin negatifi gorunce umutsuzluga kapilmayin ben erken davrandim once silik cikti sonra negatif cikti uzuldum baya ama iki gun sonra tekrar pozitif sonuc almaya basladim bosyere uzuldum o kadar
Ben yarin sabah yapicam sonuc ne cikarsa ciksin pazartesi saglik ocagina kan vericem merakimdan yapicam sirf yani. En mantiklisi kan tahlili.

X