İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Cnm zaten testı tekrarlıcam ılıskı degıl olmayı beklıyorum en kotu uc dort gune
Ha anladim canim. Bence kan tahlili en guzeli hem degerini ogrenirsin ona gorede doktora gidip keseye falan bakarsin varsa bisey. Ben saglik ocagina gidip kan vermeye alistigim icin bana cok kolay geliyo sonucu icinde gitmiyorum internetten kendim bakiyorum sonuca :)

Anldım cnm brn calıstıgım ıcın gıdemıyorum pek alsam gotsem acaba devlet hastanesınde kan verebılırmıyım gunum gecmeden

Anldım cnm brn calıstıgım ıcın gıdemıyorum pek alsam gotsem acaba devlet hastanesınde kan verebılırmıyım gunum gecmeden
Bak devlet hastanesine git gunum gecti ve agrilarim var kan testi istiyorum de kan tahlili ister doktor. Bazi seyler icin insani yalana itiyolar cunku.

Son durum ne acaba baya baktım ama göremedim yazınızı.
Bende de çok garip şeyler var. Bu ay hapı bıraktım yumurtlama dönemi ile ilgili pek bi fikrim yok yani çocuk düşünmüyordum. Ilişkinin 4 günü ve yürüyemiyorum ağrıdan neredeyde. Yumurtlama ağrısı gibi değil. Gögüs uçlarım acayip yanıyor ve gögüslerim çok acıyor. Bu kadar kısa sürede anlamam imkamsız diye konulara baktım siz açmasanız ben açacaktım. Durum ne acaba hamilemiymişsiniz?

Son durum ne acaba baya baktım ama göremedim yazınızı.
Bende de çok garip şeyler var. Bu ay hapı bıraktım yumurtlama dönemi ile ilgili pek bi fikrim yok yani çocuk düşünmüyordum. Ilişkinin 4 günü ve yürüyemiyorum ağrıdan neredeyde. Yumurtlama ağrısı gibi değil. Gögüs uçlarım acayip yanıyor ve gögüslerim çok acıyor. Bu kadar kısa sürede anlamam imkamsız diye konulara baktım siz açmasanız ben açacaktım. Durum ne acaba hamilemiymişsiniz?

Canm benimde bugün adetim gecikeli 1 hafta oldu yani 7 gunbenimdevajinamin üst kısmindaa ağrılar var kasiklarimda batmalarım ani harekette ağrı ve dün ilk defa pişmiş tavuktan midem.kalktı kokusu çok kötü geldi bende bugün test yaptım ve böyle cikti çok silik 2. Cizgi hafta ici tekrarliycam inşallah tam.net çıkar ya canm senin adetin 7 gün geçti ve hamileligini öğrendiğinde 3 haftalık hamileydin demi canımın allah bende senin gibiyimdir yaaa benim kahverengi lekeleme adete 6 gün varken gelmişti suan kaç haftalık hamilesin geç dollenmemi olmuş sende soktun bişe dedimi canm benim testim böyle cikti

Kızlar az once defalarca yaptığım nutellalı kekimi yapamadım içine çöktü parçalandı ve tam 1 saattir agliyorum normalde asla aglayan bi insan degilim duygusal hic degilim ama anlamadim bunuda belirtiden sayabilirmiyiz? Ama bu kadar erken duygusallık olmaz heralde

Iyi geceler bende birşey sormak istiyorum. Ilişkimin üzerinden 4 gün geçti. Dünde tekrar ilişkim oldu ama gece deliksiz uyudum uyandım öğlene kadar tekrar uyudum. Agzımın tadı o kadar kötü ki sürekli bişeyler içme gereği duyuyorum ve her 10 dakikada 15 dakikada bir wc ye gidiyorum. Gögüs uçlarım acayip derecede yanıyor ve gögüslerim dolu dolu. Bugün tüm gün yürüyemedim neredeyse sol kasığımda inanılmaz bir batma vardı ve kasıklarım ve karnım taş gibi semsert dokunamıyorum bile acıyor.

Sormaak istediğim acaba yumurtlama dönemim mi bu olaylar yoksa 5 günde bu hale gelmem heralde. Hap kullanıyordum bir ay ara verip başka bir hapa geçmem gerekti. Ve kistim var ilk başta pco dendi ama şuan sadece minik bir kist dedi endişelenme dedi doktorum.
Kusura bakmayın uzun oldu ama nolur bir bilen cevaplayabilir mi?

Canım yumurtlama dönemi 5 gün kadar sürebiliyor. Adet döneminin ortalarındaysan yumurtlama dönemi olabilir. Değilsen. Kistten olabilir tüm bu yaşadıklarını geçen ay yaşadım. Kist varmış meğer. Arada şüpheli durum varsa bebiş de olabilir.

aynen canim rabbim saglikla kavustursun sana evladini ♡
Amin canim insallah cok sagol

Henuz kan vermedim canim idrar testlerim pozitif pazartesi kan vermeye gidicem
Bende bugun icli icli aglamaya basladim genelde ruh halim sinirli ve gergin bugun ilk kez agladim
Canim insallah dollenme gerceklesmistir benim iliskiden sonra ki ilk belirtilerim sag kasigimda minik minik batma hissi ve gogus hassasiyetimdi

Yarin gebelik testi yapicam ilk idrarimla hep ovulasyon yapmistim bakalim ne cikicak hemen yazicam buraya hayirlisi olsun hakkimizda

Yok cnm benım 8ıydı bırhafta oldu erken davrandım

Bizim seninle aynı şüpheli ilişki günümüz canım.

Ben yarin sabah yapicam sonuc ne cikarsa ciksin pazartesi saglik ocagina kan vericem merakimdan yapicam sirf yani. En mantiklisi kan tahlili.

Canım benim yaaa kıyamam insan artık bir yerden sonra tutamıyor kendini. Sonucu mutlaka paylaş bizimle güzel haberlerini bekliyoruz.

Seninde adet bitimi sonrası olmuş benmide öyle oldu.Tazdıklarını okuyunca ümitleniyorum inşallah diyorum

Kuzum benim adetim 24 eylul de bitti calismalarimiz 24-25-27 eylul ve 3ekim de oldu bende 11 ekimde silik cizgiyi gordum en son iliskinin uzerinden 8gun gecmisti ama bence benim ki 24-25 eylulde tuttu
Seninde adet bitimi sonrası olmuş benmide öyle oldu.Tazdıklarını okuyunca ümitleniyorum inşallah diyorum

Yarin gebelik testi yapicam ilk idrarimla hep ovulasyon yapmistim bakalim ne cikicak hemen yazicam buraya hayirlisi olsun hakkimizda
Çok mutlu oldum inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder.

Acaba dedirtti bana çünkü ilk kez böyle birşeyle karşı karşıyayım. Acaba psikolojik mi diye soruyorum kendime. Bilemiyorum hakkımda hayırlısı olsun.
Sizin adınıza çook çok sevindim allah sağlıkla yavrunuzu kucaklamayı nasip etsin

Evet canim ben adetimin bittigi gun yumurtlamaya basladim tutarsa mucize olur diyodum gercekten mucizem oldu

cok tesekkur ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah sizinki de psikolojik degildir bir sonuc alirsaniz burayada yazin lutfen :)

Cok enteresandir ki aksam yaptgim testler sabahkilere gore daha koyu oluyor demek ki ilk idrar olayi cokta dogru degil :))

Evet canim ben adetimin bittigi gun yumurtlamaya basladim tutarsa mucize olur diyodum gercekten mucizem oldu

cok tesekkur ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah sizinki de psikolojik degildir bir sonuc alirsaniz burayada yazin lutfen :)
Tabi ama çok var daha adetime 2 hafta var.
Çok korkuyorum. Gebelik pek planlı deģildi ama şuan ümitlendim gibi bişey ve çok korkuyorum aksi olursa ne olur bilemiyorum. Teşekkür ederim yardımınız için. Siz ilişkiden hemen sonra mı hissettiniz ilk gebeliğinizide?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…