İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Senin batın ne zamandı canım ben onu kaçırdım sayfalara baktım bulamadım.
Bulamazsin cunku benim bi batim yok polikistik overim canim belli olmuyo benim adetim en son 10 agustosta oldum mesela eger ben norml adet olsam hic takmam kafama beklerim gununu test falan yapmam ama adet gunum olmadigi icin yapiyorum mecbur.

Silikte olsa çıkabilir canım 10 gün sonra çıkmaya başlıyor çünkü

Bulamazsin cunku benim bi batim yok polikistik overim canim belli olmuyo benim adetim en son 10 agustosta oldum mesela eger ben norml adet olsam hic takmam kafama beklerim gununu test falan yapmam ama adet gunum olmadigi icin yapiyorum mecbur.

Anladım canım ama belli olmaz Allah büyüktür.Olmaz denen kimlerin oldu.Az önce bi konuda okudum tüp bebekle bile zor olur denen arkadaş hamileymiş.Sen pazara yap gebelik testini.

Kızlar bişey sormak istiyorum;

Döllenme olduysa eğer yumurtlama dönemindeki akıntı bitmeden regl gününe kadar devam eder mi, yoksa döllenme olduktan sonra yumurtlama akıntısı yumurtladıktan sonra herzaman ki gibi biter mi?
Yada gebelik akıntısı ayrı olarak sonra mı başlar? Ne çok sordum ya tekerleme gibi

Anladım canım ama belli olmaz Allah büyüktür.Olmaz denen kimlerin oldu.Az önce bi konuda okudum tüp bebekle bile zor olur denen arkadaş hamileymiş.Sen pazara yap gebelik testini.
Tabiki allahtan umit kesilmez pazar kesin yapicam sabah ilk tuvaletimle yapsam daha saglikli olur heralde demi?

Az once bisey oldu hah hasta oldum dedim lavobaya bi gittim baya baya akintim gelmis soylemesi ayip ama benim genelde hep olur akintim her gun ic camasirimi en az iki kez degistiririm bi hasta olamadim gitti
Belkı koyulasır bekle bıraz bakalım gununu

Benim yumurtlamadan sonra dogru duzgun akinti olmadi canim su an bile gunde uc dort defa az bi akinti geliyo o kadar genelde kuruyum ben aslinda test yapmadan once belirti icin akintiyi bekledim cunku oglumda inanilmaz sekilde akintim vardi gina geliyordu artik simdi tam tersi yani dedigim gibi can skntisina o testleri yapmasaydim simdi hic birsekilde acaba hamilemiyim diyemezdim cunku hic dogru duzgun belirti yok akisina birakin gitsin insallah herkes gorur cift cizgiyi

Anladım canım sağol bende akıntı kesildide ondan merak ettim illa ki akıntı olmak zorundamı diye.Herkese ve her bünyeye göre değişiklik gösteriyor tabiki.Su akar yolunu bulur der annem.Akışına bırakmak lazım.

Canım üzmek istemem ama 12 gün varsa büyük ihtimalle yumurtlama dönemindesin. Bu belirtiler de ondan kaynaklı olabilir. Bence bu günleri değerlendir derim. Hamilelik belirtileri bu kadar erken kendini göstermez ben 13 haftalık hamileyim 9 10 haftalıkken yaşadım bi çok belirtiyi. Yani adet dönemini geçirmen şart belirti yaşıyorum diyebilmen için Allah herkesin gönlüne göre versin.

Kızlar hayatım boyunca ilk defa ilaç olmadan 28 günde regl oldum. Akıntıların olduğu dönem cidden yumurtlama dönemimmiş yani 27-28de akıntı vardı 28 gibi yumurtlamışım. Diğer kasık batmaları neydi bilmiyorum. Bugün iştahım arttı. Başım ağrıdı ve dehşet belim ağrıdı kıvrandım resmen. Geçen ay tam olamadım diye bu ay sanırım ondan çok geliyor kist ve tam sökememenin bedellerini ödemişim. Allah'ın vardır bir bildiği eve gelince bir şey yaşadım ve iyi ki olmamış dedim. Bir daha denemeyi de düşünmüyorum. Allah tüm isteyen arkadaşlara nasip eder inşallah.

Genelde devam ediyor ama kupkuru olup hamile olanlarda var. Benim mesela sürekli devam etti bu ay ve reglim.

Amin canim ama hamileyim gebelik testlerim gunlerdir pozitif cok sukur

Insallah kuzum hayirlisi olsun en yakin en hayirli zamanda rabbim nasip etsin insallah

Kızlar günaydın herkese sarınakıntı geldı hafıf farklı kokulu adet gıbı agrımda var hafıf ılk defa bıyle akıntım oldu devam da edıyor ara sıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…