İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Senin supheli tarihin ne canim? Hic test yapmamistin sanirim demi?

Kızlar ben dayanamadım erken gebelik testi yaptım ama siliği gectim hayalet cizgi bile yok,ama belirtilerim var psikolojik sanırım bütün umutlarım tükendi

Senin supheli tarihin ne canim? Hic test yapmamistin sanirim demi?

Benim batım 26 Ekim kuzum hiç ovulasyon testi yapmadım.Akıntıdan anlıyorum.Gelecek ay yaparım sanırım.Takvime göre bugün ovulasyon günüm ama eşim de tam gününde boğazları şişti hasta
Gerçi biz adetten sonraki 5. günde deneme yapmıtık. belki onda tutar.
İlişkiden sonra düne kadar akıntı vardı kesildi ama hala hafif bel agrısı ve kasık devam ediyor.Göğüslerde gram değişiklik yok.Sanırım olmadı tutturamadık.

Evet bursa ıst arası cnm evet ya bu gebelık agrısı degılde nedır ya

Dikkat et canım kendine aman.Bol bol su iç.
Benim he adetten 3 gün önce güğüsler şişer sonra olurum.Bel kasık ağrısıda kanamayla başlar ama bu sefer ilişkiden sonra başlayınca insan umutlanıyor işte.

İnşallah bebektir hayırlısı olsun canım

Cnm akıntı byınce benım ıkı gun sonra yumurtlamam oldu lh testıne gore kasıklarımda asırı karıncalanma var hayırlısı dıyorum sende olmazsa bırdahakı aya denersın aynsankı bende varda sana tesellı verır gobı oldu

Kızlar belırtılerı olanlar nerede kendılerını uyumaya mı verdıler calısanlar ev hanımları nerede

İnşallah sende vardır gebelik canım.Sende tecrübelerinden belirtilerinden bizlere yazarsın burada.

İnşallah sende vardır gebelik canım.Sende tecrübelerinden belirtilerinden bizlere yazarsın burada.
Insallah canım isteyen herkese tez zamanda bebişlerine kavuştursun sanırımmsuan kesın gıbı olan minicik var sanırım

Kızlar belırtılerı olanlar nerede kendılerını uyumaya mı verdıler calısanlar ev hanımları nerede
Ben ev hanimi olarak suan guz temizligi yapiyorum iki gundur oldum bittim eger hamileysem insallah allah korur valla cunku hic dikkat etmedim kendime cunku hic umidim yok pazar gunu gebelik testi yapicam kesin negatif cikicak 10 gun oluyo o zaman 10 gunde idrara gecermiki kizlar?

Valla bakcaz gorcez cnm normalde gecer dıye dusunuyorum bır haftada kana gecıyor dıye bılıyorm sen genede dıkt et cnm

Valla bakcaz gorcez cnm normalde gecer dıye dusunuyorum bır haftada kana gecıyor dıye bılıyorm sen genede dıkt et cnm
Az once bisey oldu hah hasta oldum dedim lavobaya bi gittim baya baya akintim gelmis soylemesi ayip ama benim genelde hep olur akintim her gun ic camasirimi en az iki kez degistiririm bi hasta olamadim gitti

Çok yormasaydın kendini ya temizlik yapıyosun yine kirleniyo sanki hiç yapmamış gibi.Belki çıkar yap bakalım hiç belli olmuyor canım bu işler biliyorsun

Senin batın ne zamandı canım ben onu kaçırdım sayfalara baktım bulamadım.

Az once bisey oldu hah hasta oldum dedim lavobaya bi gittim baya baya akintim gelmis soylemesi ayip ama benim genelde hep olur akintim her gun ic camasirimi en az iki kez degistiririm bi hasta olamadim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…