İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Valla buzamana kadar cnm hıc boyle degısık akıntım gelmemıstı sende bıran once kan ver bence cnm enazından hamıle oldugun tamamn netlesır
Bu aksam kardesimi yolcu edicem canim pazartesi de aile hekimliginde kan vericem insallah kanda da cikar tabi bu kadar test yanilirda kanda negatif cikarsa bi daha test mest yapmam asla

Bu arada akinti hakkinda bisey soylemek istiyorum umitlendirmekte istemem ama insallah bebisin habercisidir ben ogluma hamileyken daha test yapmadan sarimsi yogun bi akintim olmustu ilk kez olunca sasirmistim hatta o zaman kk da takildigim topiklerde kizlara sormustum sonra hamile oldugumu ogrendim insallah sende de aynisi olur

Bu arada akinti hakkinda bisey soylemek istiyorum umitlendirmekte istemem ama insallah bebisin habercisidir ben ogluma hamileyken daha test yapmadan sarimsi yogun bi akintim olmustu ilk kez olunca sasirmistim hatta o zaman kk da takildigim topiklerde kizlara sormustum sonra hamile oldugumu ogrendim insallah sende de aynisi olur
Insallah cnm kosmet bende yarın test yapıp bakıcam cıkmassa adetı beklıcem kosmet daha ılıskıden anca bı hafta gectı

Ben adetim geciktiğinde anlamıştım.Adet gecikmesinden bir hafta sonra gebelik testi aldım.Fazla belirğin olmayan bi çizgiyle normal bi çizgi çıktı.Yani iki çizgi.Kan tahlili oldum.Doktor 3 haftalık hamile olduğumu söyledi.Şimdi 7 haftalık hamileyim.Bendeki erken belirtiler şunlardı: göğüs ağrılarım vardı,vajinamın üst kısmına bi ağrı saplandı.3.haftada pembe az bir akıntı geldi.3.haftanın sonlarında siyaha yakın bi akıntı geldi.Her sabah midem bulanırdı.5.hafta da karnım sarktı.Ve karnıma ağrılar girmeye başladı.Göğüslerimde karıncalanma oldu şu sıralar yok ama hala çok ağrıyor.

Kızlar salı günü kan testi vermiştim negatif çıktı kaşık ve bel ağrım var temizlik yapıyorum şu an belim bayağı ağrımaya başladı dayanamadım yine test yaptım silik çıktı çıktı bi tek ben görmüyorum değil mi bi bakar mısınız

Eklentiler

• 1507968614134-1439357459.jpg
    1507968614134-1439357459.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 321
Kızlar salı günü kan testi vermiştim negatif çıktı kaşık ve bel ağrım var temizlik yapıyorum şu an belim bayağı ağrımaya başladı dayanamadım yine test yaptım silik çıktı çıktı bi tek ben görmüyorum değil mi bi bakar mısınız
Daha çok erken bi haftalık olabilir mi? Anlaman için zaman gerekiyor.

Evet sılık cnm nekdr var adetıne yenı oldugu ıcın kanda cıkmamıs olabılır

Ben adetim geciktiğinde anlamıştım.Adet gecikmesinden bir hafta sonra gebelik testi aldım.Fazla belirğin olmayan bi çizgiyle normal bi çizgi çıktı.Yani iki çizgi.Kan tahlili oldum.Doktor 3 haftalık hamile olduğumu söyledi.Şimdi 7 haftalık hamileyim.Bendeki erken belirtiler şunlardı: göğüs ağrılarım vardı,vajinamın üst kısmına bi ağrı saplandı.3.haftada pembe az bir akıntı geldi.3.haftanın sonlarında siyaha yakın bi akıntı geldi.Her sabah midem bulanırdı.5.hafta da karnım sarktı.Ve karnıma ağrılar girmeye başladı.Göğüslerimde karıncalanma oldu şu sıralar yok ama hala çok ağrıyor.
Bende bugun akıntı var dunde vajınamın ya taraf ve ustu kram ve agrı vardı bugunde kasıklarda cok hafıf agrı var adetmı olcam hamılemıyım acaba

Evet sılık cnm nekdr var adetıne yenı oldugu ıcın kanda cıkmamıs olabılır
Dört gün var 1.20 çıkmıştı kan testinde bende umursamadım kaç gündür kendimi yoruyorum iş yerinde şimdi de evde bi deneyeyim dedim böyle çıktı bizim burda acil de kan testi yapmıyorlar özel e gitmek lazım o da uzak ne yapsam bilemedim

canım bat ne zaman ?
umarım vardır bebegin :dua:

Dört gün var 1.20 çıkmıştı kan testinde bende umursamadım kaç gündür kendimi yoruyorum iş yerinde şimdi de evde bi deneyeyim dedim böyle çıktı bizim burda acil de kan testi yapmıyorlar özel e gitmek lazım o da uzak ne yapsam bilemedim
Olsun git bence yada pazartesi saglik ocagina git. Supheli iliskin ne zamandi canim ?

Kızlar selam adetime 3gün var ama bugün hafif kahverengi pembemsi bir akıntı oldu. Ama adet olacakmışım gibi hissediyorum. 3gündür göğüslerim fena halde ağrıyor ama adetime kadar da test yapmak istemiyorum. Sizce hamilemiyimdir? :dua:

Kızlar merhaba..ya umudumu kaybetmiştim test negatif olunca ama dünden beri kalçamda cok kötü bi agrı var bıcak saplıyolar sanki ara ara,ağrı yokkende sıcaklık hissediyorum kalcamda böyle bi belirti olurmu anlamadımki herseyi ona mı yoruyorum??

X