İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yumurtlama gununde olabilirsin canim degerlendir
Yumurtlama günüm kuzum zaten 17 sinde bitiyor gün aşırı deniyoruz bakalım. Belki de var onu da bilmiyorum bel agrısı kasık adet olcakmışım gibi aşırı gaz şişkinlik uyku var birde gögüslerim büyümüş ama agrı sızı yok

Ben ovulasyon yaptım düne gore daha silikti neye gore koyulasiyo hic anlamadim umudumuda tamamen yitirdim eger bi belirti gorursem hafta ici kan veririm testlerle hic ugrasamam strese sokuyo insani cunku.

Valla cnm ben bı sabah bırde aksam yumurtlama testı yaptım sabah cok koyu aksam acık renktı yukluyorum foto

Eklentiler

• F7687F5E-0924-4F09-B008-0CEE19F596DC.jpeg
    F7687F5E-0924-4F09-B008-0CEE19F596DC.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 112
Selam kızlar nasılsınız bugün?
Bende aynı karın bel ağrısı ,iki gündür yataktan zor kalkıyorum sanki üstümde tonlarca ağırlık varmış gibi.Göğüs ağrısı ve akıntı yok bugün.
Değişik hallerdeyim işte:KK45::KK45:

Bu arada 2 gündür burunlarım tıkalı ama ne nezle ne gribim.Eşime söylesem belirtimi acaba diye adam yüzüme araba kazası gibi bakacak artık:KK70::KK70::KK70::KK70:

Cnm
Selam kızlar nasılsınız bugün?
Bende aynı karın bel ağrısı ,iki gündür yataktan zor kalkıyorum sanki üstümde tonlarca ağırlık varmış gibi.Göğüs ağrısı ve akıntı yok bugün.
Değişik hallerdeyim işte:KK45::KK45:
bende bel ve kasık agrısı sankı cok sıkıyolar kasıklarımı suan zor dayanıyorum bıde yolculuk yapıyorum işim zpr

X