İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evet cnm daha yenı cunku adetımın gecmesı gerekebılır bellı olması ıcın kan verırım adetım gecerse hafta arası sen bugun test yapcakmksın
Yaptim canim atcam resmini

Kızlar salı günü kan testi vermiştim negatif çıktı kaşık ve bel ağrım var temizlik yapıyorum şu an belim bayağı ağrımaya başladı dayanamadım yine test yaptım silik çıktı çıktı bi tek ben görmüyorum değil mi bi bakar mısınız

Ayyyy varrrr daha cok yeni belli ki insallah koyulasir daha da
canım test yapiyomusun hala pozitif degilmi ??
Yaptim kuzum pozitif

Kızlar merhaba..ya umudumu kaybetmiştim test negatif olunca ama dünden beri kalçamda cok kötü bi agrı var bıcak saplıyolar sanki ara ara,ağrı yokkende sıcaklık hissediyorum kalcamda böyle bi belirti olurmu anlamadımki herseyi ona mı yoruyorum??
Bel fitigi agrisina benzettim canim var mi oyle bir durumun

Sabah ki testim kizlar bugun hafif bel ve kasik agrim var bata 4gun kaldi..

Eklentiler

• 99833FF1-61F5-42B9-958B-ADE6CAA72FAE.jpeg
    99833FF1-61F5-42B9-958B-ADE6CAA72FAE.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 360
Bel fitigi agrisina benzettim canim var mi oyle bir durumun
Yok canım,belimde degil sacma bi yer sağ kalça kısmım ilaçta alamıyorum suan napcagmı bilemedim ya nettende baktım bel agrısı belirti ama bu garip bişe

Kızlar selam adetime 3gün var ama bugün hafif kahverengi pembemsi bir akıntı oldu. Ama adet olacakmışım gibi hissediyorum. 3gündür göğüslerim fena halde ağrıyor ama adetime kadar da test yapmak istemiyorum. Sizce hamilemiyimdir? :dua:
Canım bekle bence. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin. Yerleşme kanaması olma ihtimali olabilir veya adetin erken gelecek olabilir. İnşallah seninledir minişin. Hamilelikle adet belirtileri hemen hemen aynı canım. Dün bel ağrısı mide yanmasından ölüyor gibiydim göbeğim de şişti günümde vardı. Hatta testteki çizgiyi gösterdim var gibi kanda baktır dediler dedim önümüz haftayı bekleyeceğim. Biraz yürüyüş yaptım ve hop adetim erken geldi.

Yok canım,belimde degil sacma bi yer sağ kalça kısmım ilaçta alamıyorum suan napcagmı bilemedim ya nettende baktım bel agrısı belirti ama bu garip bişe
Canım hamilelikte yumurtlama döneminde kasık ağrısı kalçanın üç-dört parmak kadar iç tarafında oluyor. Öyleyse ihtimal dahilinde olabilir.

Canım hamilelikte yumurtlama döneminde kasık ağrısı kalçanın üç-dört parmak kadar iç tarafında oluyor. Öyleyse ihtimal dahilinde olabilir.
Olabilir canım belki o vuruyor olabilir,pazartesi tekrar test alıcam bide seninkinde alym diyorum

Canım merakla kan sonucunu bekliyorum. Artık bu kadar teste olmama ihtimalini düşünmüyorum. Kan değerin kaç acaba diye merak ediyorum sadece. Sağlıcakla gelsin bebişin. Folic'e başladın mı?

Canım bekle bence. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin. Yerleşme kanaması olma ihtimali olabilir veya adetin erken gelecek olabilir. İnşallah seninledir minişin. Hamilelikle adet belirtileri hemen hemen aynı canım. Dün bel ağrısı mide yanmasından ölüyor gibiydim göbeğim de şişti günümde vardı. Hatta testteki çizgiyi gösterdim var gibi kanda baktır dediler dedim önümüz haftayı bekleyeceğim. Biraz yürüyüş yaptım ve hop adetim erken geldi.

İnşallah canım. Allah isteyen herkese nasip etsin ama bu bekleme işi çok can sıkıcı. Sanki zaman hiç geçmiyor

Insallah bebektir kuzum adetine ne kadar vardi

Canım merakla kan sonucunu bekliyorum. Artık bu kadar teste olmama ihtimalini düşünmüyorum. Kan değerin kaç acaba diye merak ediyorum sadece. Sağlıcakla gelsin bebişin. Folic'e başladın mı?
Sanirim artik bende eminim canim bu kadar test yanlis olamaz gibi, folik asiti iki gun almaya basladim biraz gec kaldim ama yapcak bisey yok kan degerimi merak ediyorum diger topikten kizlarinkilerle degerlendirme yapmaya calisiyorum oglumda daha silikken kan verdigimde 79 cikmisti bunda da olsa olsa 90-100 arasi biseydir diyorum ama belli de olmaz bakalim p.tesi kan vericem sali sonucu alirim

6 gün var canım,zaman nasıl gececek bilmiyorum,inşallah canım

Bu bebiş artık iyice belli etmiş kendi burdayım ben diyor canım hadi hayırlı olsun. :anneadayı::KK200:

O kalça kısmında ağrı bende de vardı ama artık o da mı belirti artık diyesim gelmemişti:KK53: Sanki böyle kalçadan bacağa siyatik ağrısı gibi vurur ya öyleydi aynen.Bzende iğne yemiş gibi.

Bu bebiş artık iyice belli etmiş kendi burdayım ben diyor canım hadi hayırlı olsun. :anneadayı::KK200:

O kalça kısmında ağrı bende de vardı ama artık o da mı belirti artık diyesim gelmemişti:KK53: Sanki böyle kalçadan bacağa siyatik ağrısı gibi vurur ya öyleydi aynen.Bzende iğne yemiş gibi.
Ay evet canım yaa elektrik carpması gbi bıçak gbi saçma bişe anlamadım gitti bende dedim yani ne alaka diye ama insan herseyi ona yoruyo:KK12:

Ay evet canım yaa elektrik carpması gbi bıçak gbi saçma bişe anlamadım gitti bende dedim yani ne alaka diye ama insan herseyi ona yoruyo:KK12:

Benim bat 26 ekimde daha çok var vakitte geçmiyor off vallahi daraldım karın ağrısı bel ağrısı.Akıntı kesildiydi bugün yine başladı ama yumurtlamadaki gibi şeffaf akışkan değil.Daha çok beyaz ve yoğun. :işsiz:

Kizlar belirtilere hic kafa yormayin cunku insan herseyi hamilelige yoruyor ben test yapana kadar surekli belirtim vardi testte pozitifi gordum ne belirti kaldi ne bisey hatta o yuzden testlerin pozitif ciktigina inanamiyorum kesin testler bozuk dedim 30a yakin test yaptim :KK48:

Benim bat 26 ekimde daha çok var vakitte geçmiyor off vallahi daraldım karın ağrısı bel ağrısı.Akıntı kesildiydi bugün yine başladı ama yumurtlamadaki gibi şeffaf akışkan değil.Daha çok beyaz ve yoğun. :işsiz:
Benimde 19 ekim bat,benim akıntımda yogun ama beyaz degil sarı canım off zaman gecmez

Kizlar belirtilere hic kafa yormayin cunku insan herseyi hamilelige yoruyor ben test yapana kadar surekli belirtim vardi testte pozitifi gordum ne belirti kaldi ne bisey hatta o yuzden testlerin pozitif ciktigina inanamiyorum kesin testler bozuk dedim 30a yakin test yaptim :KK48:

Hmilenin duası kabul olur sende bize dua et kardeşim:KK68: Zaten insanıyoran belirti aramak acıksak belirti saycaz:KK70::KK70:

Benimde 19 ekim bat,benim akıntımda yogun ama beyaz degil sarı canım off zaman gecmez

5 gün var aramızda hadi bakalım haberler önce senden:KK6::KK6:

Ovulasyon testin yoktu demi canim ben ovulasyon yapiyorum hep ve bugunde silik cikti baya ama kasiklarimdak agri o kadar fazlaki 5 gundur gittikce artiyo kasiklarimdaki agri. Hani adet olursunda cok fazla oturdugun zaman kasiklarin agrir kalktiginda birden kanaman gelir ve rahatlarsin sanki birden kanamam gelcek ve kasiklarim rahatlicak gibi cok fazla agrim var yarin sabah gebelik testi yapicam ve noktayi koyucam bakalim hakkimizda hayirlisi olur insallah.

X