İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım benımde altı gun var bata bende yaptım negatıf sanırım bıkacgun daha beklememoz lazım

bulantım var bu kadar erken olur mu bat a 5 gün var

Canım bunun markası Ce harfleri ile başlayan mı? Eğer öyleyse T olan yer morumsu pembeye yaklaşıp aynı veya koyu olunca yumurtlayacaksın demek. Senin evet önceki daha silikti(sıvı almıştın hatırladığım kadarıyla) yumurtlama sürecine girmiş olabilirsin sıvı alımını azaltıp her gün sabah ilk idrar hariç. Dört saat idrar tutarak yaparsan daha net bilgi olur canım.

Anneliğe ilk adımda batıydı satıydı yumurtladıydı günlere, belirtilere, sancılara, testlere,kendimizi avutmaya o kadar sabrediyoruz ki farkında olmadan anneliğe sabırla ilk adımı atmış oluyoruz aslında.
Allah hepimize hayırlı zamanlarda güzel evlatlar nasip etsin.Hepiniz pozitif testler görün inşallah
Sabretmek zor.Sabrınız bol pozitif sonuçlarınız tez zamanda gelsin.

Bunun markasi laboquick canim. Sivi alimi derken su falan icmicekmiyim yoksa idrardan mi cok almicam kafam karisti

bulantım var bu kadar erken olur mu bat a 5 gün var
Bugün bende de hafiften oldu ağzımda ki tuhaf tat midemi bulandırdı bugünü saymazsam 5gün kaldı benimde

Bunun markasi laboquick canim. Sivi alimi derken su falan icmicekmiyim yoksa idrardan mi cok almicam kafam karisti
4saat su filan içmeden beklemen lazım canım

Canım sen bu günleri değerlendir ikisininde tam koyu olduğu günü de değerlendirip yarım saat bi saat kadar hiç kalkmadan yat garanti olsun ilişki sonralarında yarım saat hiç kalkma fırsatın varsa

Düşükten sonra daha cabuk hamile kalındığını okumuştum canım inşallah bekletmez miniğin

Kistin böyle belirtiler oluşturacağını sanmıyorum canım hayalet çizgi nasıl pembe gibi mi telden gözüküyosa atsana fotosunu hadi inşallah bebişinin habercisidir

Su çay vb. Yoğun olarak tüketmeden. İdrarı da 4 saat kadar tutup öyle olacak canım. Hımmm ben o markayı kullanmadım hiç ama iyiymiş.

Direk pembe gibi değil canım. Gece olduğundan flaşlı çektim o da bir tuhaf gözüküyor. Silik yeri belli ama daha önce beyaz çizgi çıkıyordu testlerde öyle de değil. Ayrıca mide yanmam ara ara baş dönmem de var. Sivilcem de yüzümde bu süreçte 2 kez çıktı. Birisi ayın 30'una doğru birisi de geçen hafta ama adet günüyle alakası yok olayın. Normalde çıkarsa adete çok az kala çıkarlardı. Ayrıca bu ay geçen aylara göre akıntım fazla. Ama iltihap kadar da yoğun değil. Daha önce de kistte hamilelik benzeri belirtiler yaşadım ama bu kadarını hatırlamıyorum. Mide bulantım ve de kasık batmalarım çok yoğundu o zaman. Bakalım canım.

Hayırlısı olsun inşallah güzel haberler verirsin :)

Bugun bende bulantidan uyuyamadim yuzumde sivilce tarlasi gibi, ya adet olucam yada hamileyim ama ikinci ihtimali hic hissetmiyorum kasiklarimdada uyusuk gibi agri var anlam veremedim.
Evet mıde bulantısı koku hassasıyetı ara sura agrı batma ruyamda da bebek dusurdugumu gprdum haşa etkısındeyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…