İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benim bugun mide bulantim var niyeyse et sote yapiyodum midem bulandı yiyemicem galiba :/ ama normaldede ara ara olur mide bulantilarim cok merak ediyorum bisey car mı acaba adetimin gunude belli degilki neyi beklicem bilmiyorum
Son İlişkinin üzerine 10 gün say canım ona göre test yaparsın

Markalarda cok farkediyo canım arkadasım adet gecikmesinden 1 hafta sonra test yaptı(fazlasıyla sabırlıdır) erken gebelik testinde daha silik normalinde kopkoyu cıktı ikinci cizgi:/

Markalarda cok farkediyo canım arkadasım adet gecikmesinden 1 hafta sonra test yaptı(fazlasıyla sabırlıdır) erken gebelik testinde daha silik normalinde kopkoyu cıktı ikinci cizgi:/
Hımm markadan markaya değişiyor o zaman doğrudur canım

Hımm markadan markaya değişiyor o zaman doğrudur canım
Canım bişe sorcam cok soru sordum bugğn ama ilk silikte olsa ikinci cizgiyi adetinden ne kadar önce gördün bide erken gebelik testimiydi normallerindenmi

Canım bişe sorcam cok soru sordum bugğn ama ilk silikte olsa ikinci cizgiyi adetinden ne kadar önce gördün bide erken gebelik testimiydi normallerindenmi
İlk silik çizgi aşırı şekilde silikti ve hemen hemen iki üç saat sonra belki daha fazla zaman sonra çıkmıştı başkası olsa negatif derdi ama testin altından girip üstünden çıktım var bunda bişeyler dedim adetime 8gün vardı o zaman sonra hemen arkasından akşam on gibi bi daha yaptım baktım bişey yok koydum kenara uyudum, sabah baktım hayalet bi çizgi daha gördüm koştum lavaboya yine test yaptım bu sefer çok beklememe gerek kalmadı silik çizgi hemen belirdi. 8gün kala gördüm sayılır ama tam emin olduğum belirgin çizgi 7gün kala çıktı

Sende bendensin,sürekli test yapıyodum cizgimi var diye ışık tutuyodum ama görmedim suana kadar bu ay inşallah görürümtesekkür ederim detaylı cevap veridigin icin

Yaptığım testlerin hepsi freely marka normal gebelik testiydi canım en son biraz önce yaptığım test ise bebetime marka

Erken gebelik testi değiller

Daha 6 gun oldu pazar veya pazartesi tekrar yapicam yarin sabahta ovulasyon yapicam sabah hic tuvalete girmeden yapsam olurmu ovulasyonu sizce?
Ovulasyon testinin sabah yapılmaması gerektiğini duymustum canım yanıltıyomus

Kızlar eşimin telefondan atıyorum ovulasyon testim ilk yapışımda hiç çizgi yoktu dün Mi-nick'e attım ondada baya silikti gittikçe koyulaşıyo yumurtlama zamanım mı geliyo acaba?

Slm canim benimde bata 6 gün var test yaptim bugun negatif çıktı cok erken ama dayanamadim belirtilerim olunca kasık batmasi bugun başladı ama gogus hassasiyeti yesil damarlarin dışa çikmasi sık idrara çıkma belirtilerim var bayadır
ama gecen ay düşük yaptim o yuzden mi bu belirti gibi seyler var emin olamiyorum hemen hamile kalir miyim ki bilemiyorum ama heycanliyim

Ne zaman yapmak gerekiyo acaba?
Gün içinde Herhangi bi zamanda yapabilirsin canım sadece hergün aynı saatte yapmaya calıs bence artısı daha iyi takip edebilirsin,ikinci cizgi digeriyle aynı kalınlıkta yada daha koyu oldugu gün yumurtlaman oluyo demek

Canım sanırım iki çizgininde tam koyu olması lazım diye biliyorum ama yinede yanıltmış olmak istemem.Sonuçta ikinci çizgi çıktıysa bana göre başlamıştır yumurtlama günlerin.

Merhaba kızlar. Geçen ki kontrolde kistim olduğunu öğrenmiştim ancak doktor kanda gebelik bakmadı. Sonra araştırıp öğrendim ki bazı kistler gebelik durumunda da oluşabiliyormuş. Şimdi 27-28 yoğun akıntı 30'unda kistin zıt tarafında kasık batması oldu. 2'sinde de kasık batması yaşadım. Bugün test yaptım birşey yok gibiydi. Çok takmadım ama eve gelince hayalet çizgi gibi bir şey belirmiş sanki. Ayrıca tam olarak bugüne kadar hiçbir sıkıntım yoktu ama bugün göğüs hassasiyetim oluştu. Yoğun bel ağrım. Adet olacak gibi karın ağrım var. Vücut sıcaklığım 0.1 yükseldi gibi ve üşüyorum. Sizce bunlar kistten mi? Yoksa kistin yanında bir şeyler olabilir mi?

Canım sanırım iki çizgininde tam koyu olması lazım diye biliyorum ama yinede yanıltmış olmak istemem.Sonuçta ikinci çizgi çıktıysa bana göre başlamıştır yumurtlama günlerin.
Yani ilk yaptigimda hic cizgi yoktu simdi belirgin bi sekilde var yarin tekrar yapicam dahada koyulasirsa degerlendiricem. Gebelik testinde ilk 15 dk dogru sonuc diye biliyorum testlerin icinde 15 dk sonra cikan cift cizgiyi dikkate almayiniz yaziyo cunku

Değerlendirmekte fayda var tabi.Yarın tekrarla istersen fotoyu karşılaştır bakalım.

Cnm kullanma talımatı yokmu bayankoyu olması gerekıyor yumurtlama testının adet zamanın ve akıntına gore de ayarlayabılırsın test zamanını adetten en az on gun sonra basla ıstersen ben yaptıgım zaman da acıktı sonra bırden koyulastı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…