İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar benimde batmalar kasık agrısı devam ediyo,sindirim sistemi sorunu yasayan varmı asırı gaz ve agrı?

Bendede hic ama hic yok cift cizgiyi gorunce bayilabilirim saskinliktan
kasık altına ara sıra yururken kramp sancı tarzı bıseyler oluyor benım ????? pazar cıkmayabılır benım gec yumurtlama olduya adet tarıhımın gecmsını beklıcem artık cnm

ya inşallah bebek vardır ikimizdede ben 9 ay cekmeye razıyım bunu
inşallah cnm karın alt durumunda agrıda var belırtıde ama kısmet hayırlısı nezamansa dua edıyorum hepımız ıcın dıger kızlar ne durumda acaba

ya inşallah bebek vardır ikimizdede ben 9 ay cekmeye razıyım bunu
inşallah cnm karın alt durumunda agrıda var belırtıde ama kısmet hayırlısı nezamansa dua edıyorum hepımız ıcın dıger kızlar ne durumda acaba

benimde öyle ama sürekli değil ara ara giriyo,evet kızlar ne durumdasınız

Kızlar benimde batmalar kasık agrısı devam ediyo,sindirim sistemi sorunu yasayan varmı asırı gaz ve agrı?
Benim kasiklarimda uyusukluk ve ara ara batmalar var o kadar bugun ovulasyon testi yapicam saat 1de bakalim sonuc ne olucak oda erken gebelik testi gibiymiş

Sabah ki testim de pozitif çıktı canım çok şükür

İnşallah bebektir kuzum

Bennnn, karın ağrısından ölüyorum gaz var sanırım
At ıstersen cnm tekrardan bakalım bende de kasıklarda ara sıra batma agrı beldede aynı adet olcakmıs gıbı

E
Çıkarıyo diyolar bugun yapicam sonucu merak ediyorum gebelik testinide pazar yapicam eger ufacik bi silik cizgi gorsem dahi pazartesi kan vericem. En guzeli kan tahlili testler yaniltabiliyo.
vet cnm en guzelı ılıskıden 6 gun gectı heralde 10 gunde daha bellınolur

E

vet cnm en guzelı ılıskıden 6 gun gectı heralde 10 gunde daha bellınolur
Benimde bugun 1 hafta oldu tam. Pazar gunu 10 gun olucak o yuzden pazar yapicam. Benim umidim yok dedigim gibi yumurtlama zamanim degildi iliskiye girdiğimizde ve pkoluyum hic sanmiyorum ama bakalim nasip kismet.

Benimde bugun 1 hafta oldu tam. Pazar gunu 10 gun olucak o yuzden pazar yapicam. Benim umidim yok dedigim gibi yumurtlama zamanim degildi iliskiye girdiğimizde ve pkoluyum hic sanmiyorum ama bakalim nasip kismet.
Test yapmısmıydın cnm sen kı nerden bılıyon olmadını daha once baslamadınmj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…