İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Insallah kızlar 17 ve 20 sı benımde uc gun one atabılıyor kendımı yapmamak ıcın tutuyorum

Aynen kızlar bulantı,koku hassasıyetı,agrı,diş hersey var sanırım bıraz psıkolojık benım zaman gecsede test yapsak

ben takip edemedim canm senin mesjları kac gün kaldı senin bata

Canım benim28 Eylülde başladı 3 Ekimde bitti adetim 8 Ekimde değerlendirdik ama benim takvim hesabına göre yarın yumurtlama günüm.O yüzden erken davrandık sanırım biraz.Batım da 26 Ekim.

Canım benim28 Eylülde başladı 3 Ekimde bitti adetim 8 Ekimde değerlendirdik ama benim takvim hesabına göre yarın yumurtlama günüm.O yüzden erken davrandık sanırım biraz.Batım da 26 Ekim.
ayy evet canım :) evet senin yarın gibi hadi inşallah bu ay olacak :anneadayı:

ayy evet canım :) evet senin yarın gibi hadi inşallah bu ay olacak :anneadayı:

Kısmet bakalım inşallah :KK54:
sana ona farketmez canm zaten hepimiz aynı beklenti içindeyz birbirimizi merak ediyoruz:)

Evet burasıda olmasa konuşacak anlatacak kimse yok.Millet diyecek artık yeter gayrı diye :confused: ama burda insan içini döküyor rahatlıyor azıcık.

En erken kommhaber vercek sımdı ben dort gun encpk bırhafta ıcınde verıcem sızler kızlar
Benim bugun mide bulantim var niyeyse et sote yapiyodum midem bulandı yiyemicem galiba :/ ama normaldede ara ara olur mide bulantilarim cok merak ediyorum bisey car mı acaba adetimin gunude belli degilki neyi beklicem bilmiyorum :KK43:

Kızlar farklı bi marka yaptım çıktı ama benim yaptığım testten daha silik, belki akşam yaptığım içindir bilmiyorum. Biraz beklesin bakalım koyulaşacak mı görelim.

Bugün ağzımda o ilginç tat oluştu ve arkasından midem de hassasiyet başladı birazda gezdik tozduk yedik içtik hepsi mideme dizildi inanılmaz rahatsızım şu anda.

Eklentiler

• 639EA9CE-CBE5-4C65-B08E-D0525D2A29F8.jpeg
    639EA9CE-CBE5-4C65-B08E-D0525D2A29F8.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 303
  • 9134FEE8-7391-47CD-8571-800332AA5F4A.jpeg
    9134FEE8-7391-47CD-8571-800332AA5F4A.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 313
X