İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Beklemiş hali

Rabbim bu topikte ve diğer topiklerde çocuk isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı güzel evlatlar nasip etsin.

Amiiinnnnn.

Eklentiler

• D99A96B2-7076-476C-BE3D-14CF1A544018.jpeg
    26,7 KB · Görüntüleme: 348
Hayirli olsun diyebiliriz artik hatta allah anali babali buyutsun :) cok sevindim. Bende az once ovulasyon yaptim cizgisi bana koyu geldi ama anlayamadim fotoda yukleyemiyorum napicam

Canım t cızgısı c den koyu olcak ben yukluyorum tekrardan bak

Hayirli olsun diyebiliriz artik hatta allah anali babali buyutsun :) cok sevindim. Bende az once ovulasyon yaptim cizgisi bana koyu geldi ama anlayamadim fotoda yukleyemiyorum napicam

Canım t cızgısı c den koyu olcak ben yukluyorum tekrardan bak

Eklentiler

• BD7654C5-79E1-4E69-9BC8-1C5ABD62B7F3.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 290
Be
Yok yok olmuyo benim telefonda mi sorun var anlamadim cani isteyince gonderiyo sadece dune gore daha koyu gozle gorulur fark var baya bu acaba yumurtlamamin yaklastiginimi gosteriyo
nım bıldıgım koyunoldugu zaman 24 36 saat ıcınde yumurtlama oluyo cnm koyuysa vakıt kaybetme bugun ıcın d grlendır

Canım artık kesın gobı ınsallah doktorangıt bence guzel haberlerını alalım kan testı ver

Yok yok olmuyo benim telefonda mi sorun var anlamadim cani isteyince gonderiyo sadece dune gore daha koyu gozle gorulur fark var baya bu acaba yumurtlamamin yaklastiginimi gosteriyo

Tekrardan denersin fotoyu belki sonra yükler.Benimde kasıklarda sızı gibi devam ediyor hala.

Senin testin farkliymis kuzum benimki gebelik testi gibi koyu degil ama silikte degil gozle rahat bi sekilde goruluyo. Kasiklarimdada cok hafif bi agri var.
Anladım cnm gununu say adet bıtımınden ıslaklıgına bak akıntına ona gore degerlendır zaten ıstıyosan her ıkı gunde bırı degerlendırmemız lazım su 4 gun gecse de ben de ogrensem

Evet canım değerlendir bugünleri yumurtlama öncesini değerlendirmekte önemli

Canım artık kesın gobı ınsallah doktorangıt bence guzel haberlerını alalım kan testı ver
Gidicem canım inşallah kanla kesinleşir
Canım onlarda hamilelik belirtisi.Metal gibi bir taddan söz ediyorlardı hamile olanlar.
Evet canım berbat bi tat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…