İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Teşekkür ederim canım hoşbulduk bel agrısı vardı dün ama bugun yok gibi psikolojik olanları saymassak.geçen ay 20 sinde adet olmustum 27 30 gün arası sürüyor.yumurtlama gününü de testlerle takip etmıstım 8ıydı yanı cok yenı oldugu ocın acaba cıkarmı dıye tereddutte kaldım

Benim gibi yumurtlaması geç olupta adet günü geçmeden öğrenen var mı kızlar:KK200:

Olsun ya kasikta şişlik var bende farkettim ama revir doktoru kendi söyledi ben sonra farkettim . Akıntı var beyaz mantar olabilir bi baktır dedi ama kaşıntı yanma yok idrar testi de temiz ama doktor kontrolüne gitmedim umudu bi daha ki aya saklıyorum ama acaba mı hissi yinede devam ediyor sanırım kendimden kaçıyorum
İnşallah vardr bekle canım bata kadar umutsuZluğa kapılma

Merhaba kızlar aranıza benı de alır mısınız ? Adete kaç gün kala idrar testi yapmalıyız
Hoşgeldin canım ben 8gün kala silik çizgiyi gördüm şu anda 6gün var reglime ve çok şükür biraz daha koyulaştı
Teşekkür ederim canım hoşbulduk bel agrısı vardı dün ama bugun yok gibi psikolojik olanları saymassak.geçen ay 20 sinde adet olmustum 27 30 gün arası sürüyor.yumurtlama gününü de testlerle takip etmıstım 8ıydı yanı cok yenı oldugu ocın acaba cıkarmı dıye tereddutte kaldım
İlişkinin üzerinden en az 10 gün geçince çıkıyo canım inşallah bebişin seninledir

Tebrik ederım canım ınsallah çizgin daha da koyulaşır.dün dayanamayıp test yaptım çıkmadı pazara kadar sabratsem en azından belki ozaman çıkar diyorum

Tebrik ederım canım ınsallah çizgin daha da koyulaşır.dün dayanamayıp test yaptım çıkmadı pazara kadar sabratsem en azından belki ozaman çıkar diyorum
İkimizinde supheli iliskisi ayni sanirim benimde daha 6 gun oldu testte cikmadi ben haftaya yapicam cunku 15 gun falan gecmesi gerekiyomus cikmasi icin

Benım ılıskı 6 8 ıydı cnm 8ınde sabah yumurtlama testım cok koyu cıktı aksam yaptıgımda cızgı cok sılıktı daha 4 5 gun oldu heralde ıdrara gecmesı ıcın gene paar denıcem cnm senın kacgun var adetıne

Benım ılıskı 6 8 ıydı cnm 8ınde sabah yumurtlama testım cok koyu cıktı aksam yaptıgımda cızgı cok sılıktı daha 4 5 gun oldu heralde ıdrara gecmesı ıcın gene paar denıcem cnm senın kacgun var adetıne
Canim ben pkoluyum adet gunum belli degil en son 10 agustosta oldum :KK43: 2-3 ayda bi oluyorum. Benim niyetim adetimin gelmesi, hamile olmam degil aslinda adet olunca hapa baslicam 2-3 ay koruncam doktor dedi biraktigimda hamile kalmam kolay olurmus. Ben sadece şundan şüphelendim iliskiden sonraki gun sabahi inanilmaz bi kasik agrim oldu oyle boyle degil 1 saat boyunca kivrandim hic boyle bi kasik agrim olmaz adet olurken bile bilmem yani kasik agrisi bise goguslerimde agri var o kadar benim umudum yok hatta şuan evi temizliyorum mutfagin dolaplarini sildim komple iç dış eger varsa bisey allah korusun artik :)

Kızlar benim ilişkiden sonra ki 5-6 günlerde kasığımda özellikle sağ tarafta minik minik batmalar olmuştu sanki içerde karınca ısırıyomuş gibi inşallah o batmalar miniğimin kendine yer açmasıdır bu da bir belirtiydi benim için

Sabah test yaptım yine pozitif eşim bugün başka bir marka test alıcak bir de folikasit al dedim keşke daha önce başlasaydım folikasite kızlar sizde kullanmıyorsanız başlayın ben pişmanım

Anladım canım düzensizliğin varsa evet mecbursun benımde yaklasık uc ay once 45gunde bır olmustum ınat açettım hap kullanmadım sonra kendılıgınden duzene gırdı bakalım bu ay be olacak yenı bebek dusunuyoruz bu ay ınsallah hepımız ıcın hayırlısı olur bebek ısteyenlerın hemen olur

Kızlar benim ilişkiden sonra ki 5-6 günlerde kasığımda özellikle sağ tarafta minik minik batmalar olmuştu sanki içerde karınca ısırıyomuş gibi inşallah o batmalar miniğimin kendine yer açmasıdır bu da bir belirtiydi benim için

Sabah test yaptım yine pozitif eşim bugün başka bir marka test alıcak bir de folikasit al dedim keşke daha önce başlasaydım folikasite kızlar sizde kullanmıyorsanız başlayın ben pişmanım
Canım fotosunu atar mısın pozıtıfse evet folık asıte basla bence de

Doğurganlık dönemindemiydiniz acaba ilişki zamanında .ben doğurganlık dönemi hariç hamile kalamayacağımı düşünüyorum daha yeni bebek düşünmelerimiz var araştırırken hep böyle görüyorum

Eklentiler

• 61C077B2-8050-42E2-9ACA-FC9F6AE787CE.jpeg
    61C077B2-8050-42E2-9ACA-FC9F6AE787CE.jpeg
    14,6 KB · Görüntüleme: 346
  • A430773D-D447-4647-8849-6586318AE981.jpeg
    A430773D-D447-4647-8849-6586318AE981.jpeg
    13,9 KB · Görüntüleme: 325
Doğurganlık dönemindemiydiniz acaba ilişki zamanında .ben doğurganlık dönemi hariç hamile kalamayacağımı düşünüyorum daha yeni bebek düşünmelerimiz var araştırırken hep böyle görüyorum
Doğurgan dönem harici hamile kalmak mucize olur canım benim erken pozitif almamda ki sebep erkenden yumurtlama dönemine girmem yani dediğim gibi adetimin bittiği gün yumurtlamaya başladım

Buda benım yumurtlama gunumden lh hormonu

Eklentiler

• 1054D777-7C77-4464-BE8B-0A6904FD0C4C.jpeg
    1054D777-7C77-4464-BE8B-0A6904FD0C4C.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 289
X