İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah herkesin yardımcısı olsun canım

Canım hamile değilmiş kist oluşmuş bütün ağrı sevenlerim oymuş bu adetle atarsın dediler çok üzgünüm nasip değilmiş
Hakkında hayırlısı canım çok geçmiş olsun önümüzde ki aylarda olur inşallah

kizlar bata kac gun kaldi

Kızlar bugün adetimin 26.günü sabah test yaptım negatif çıktı yani boşuna kendimi kandırmışım kistler sancı yapınca bebek sancısı diye umutlanıyoruz

Yok canim hic bir gelisme adet agrilarim cogaldi olacak gibi hissediyorum..
amannnnn sakin gelmesin o kirmizilar aklina bile getrme eger gelecegide varsa yeni bir ay icin baslangicida var insallah gebelik belirtisidir onlar

Kızlar bugün adetimin 26.günü sabah test yaptım negatif çıktı yani boşuna kendimi kandırmışım kistler sancı yapınca bebek sancısı diye umutlanıyoruz
Canım her zaman da kist olmuyor. İnşallah gelmiştir minişin. Geç döllenme falan olabilir mi?

amannnnn sakin gelmesin o kirmizilar aklina bile getrme eger gelecegide varsa yeni bir ay icin baslangicida var insallah gebelik belirtisidir onlar
Insallah canim.. Kk da hep okuyorum cogu adet agrisi cekip hamile oldugunu söylüyor, insallah bnmde oyle olur

Sende durumlar ne

Insallah canim.. Kk da hep okuyorum cogu adet agrisi cekip hamile oldugunu söylüyor, insallah bnmde oyle olur

Sende durumlar ne
bnde durumlar bulantim var normalde adet agrim 10 gun once agrisi olusur bnde tik yok bide sabahlari 12de bile kalksam kafayi koysam uyurum hemen yorgunluk cok var ustumde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…