İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canim insallh vardr insallh hamilesindir ama bildigim kadaryla ovulasyon testinde koyu cizgi olunca gebelikmis ama yinede kendini strese koyma calismalara devam et
Zaten pek ihtimal vermiyorum soldaki ağrıda kist ağrısıdır diye düşünüyorum da kuş taşa çarpsa misali

Hoş geldin. Umarım tez zamanda sağlıcakla kavuşursun bebişine. Ovulasyon testinde control çizgisi ile aynı koyulukta veya daha koyu olması pozitif kabul ediliyor canım.
Kısmet artık binde bir ihtimalini verdim aslında kendimi kandırmak istedim kısmet artık bakalım ne zaman adet olacam bugün 25. günüm

Bende bir haftadır eşimle konuşmuyorum ve dün nerdeyse bende pişman oldum istediğime ama hrnüz hiç çocuğum yok eşim 36 ben 31 yaşımdayım yeni evlendik biz Allah'a şükür bende eşimde bir şeylerimiz var bizim sıkıntımız maddiyat değil geçimsizlik ama inan bu daha kötü

doğrudur canım maddiyat olarak çok problemimiz yok ama sorunumuz birikim yapamamak şuan kendi evimizdeyiz kira derdimiz yokken bişeyler biriktirelim istiyorum olmuyor ben çok takıyorum eşimde çok boşluyor sıkıntı yaşıyoruz bu yüzden
2ay oldu işi bırakalı çocuk olmazsa tekrar işe başlayıp kendi çapımda bişeyler biriktiricem artık

Kızlar ya dün aşırı şekilde ağrı çektim ama doğru düzgün bi yumurtlama akıntısı olmadı ve hala yok normalde bu hafta ovulasyon haftasındayım ama adam akıllı o şeffaf akıntıdan gelmiyor
Bu ay adetimin bittiği gün bel ağrısı ve akıntı olmuştu acaba o zaman yumurtlama olmuş olabilir mi yani o kadar erken olması mümkün mü

Mümkün benim adetimin 10 Günü sabah doktora gittiğimde ultrasonda yumurtalığım çatlamış görünüyordu canım gerçi benim adetlerim 23 yada 24 sürüyor ama her ay yumurtalığım geç çatlıyordu doktor şaşırmıştı
Ve ağrım çok olduğu halde hiç akıntım yok sayılırdı

Haklısın üzme kendini cnm erkekler rahat oluyor maalesef

Mümkün canım. Hatta bazı aylar fazla da yumurtlanabiliyormuş. Benimde ateşimde oynama hemen adet sonrası oldu akıntı vardı ve önceki adetimle çok alakasız zamanda 15. günde iki gün akıntı geldi sonra tık yok. Akıntı durdu dün kasığımda hafif batma oldu. Bakalım hayırlısı.

Zaten ovulasyonda adetine birkaç gün kala gösterebiliyor. İnşallah gelmiştir
İnşallah ya Allah isterse her şey olur benim bu ay olması binde bir ihtimal ama o ihtimql bile çok güzel. Ağır kaldırdım a önce ve ağrı girdi sol kaşığına biliyorum kist ağrı yapıyor ama keşke Bebiş olsa bi hafta var adetime

Canım pkolumuydun? sana şöyle söyleyeyim ben pkolu da değilmişim ama beklenen adet tarihimde oğluma hamile kalmışım. En az 45 gün rahat olmadım ben hamileyim diyorum hep negatif negatif. Doktorlar yok diyor eşim psikolojik diyor falan. Meğer gelmiş minişim hem de aşağı yukarı renkli olmam gereken tarihte. Bu işler hiç belli olmaz her şeyin başı moral.

Evet pkoluyum. Allah evladınızı size bağışlasın ben pkoluyum diye çok beklemiyorum ama şu an ağrı çekiyorum market alışverişinde ağır taşıdım yok biliyorum da olmasını istediğim için o moda girdim. Allah isteyince veriyor işte siz hissetmiş miydiniz veya belirti mi vardı

Hayırlısı olsun inşallah bakalım ay sonunda ne supriz olacak

Amin. Canım benim aşırı düzensizdi 3 ay olmadığım oluyordu öyle söyleyeyim. Hamile olduğumu hissetmiştim. Rüyamda görmüştüm. Hala hatırlıyorum rüyamı. Aynı zamanda 2 akrabamın da rüyasına girmişti. Ancak doktorlar hep negatif diyordu. Bir akrabam dış gebeliktir dedi ne korktum ne korktum. Beklenen adet tarihi gibi kan testim de idrar testim de hastanede yapıldılar negatifti. Doktorlar ilaç verdi. Antibiyotik fitil falan. Hamileyim ben diye içmedim kullanmadım hiçbirini. Kasık ağrılarım ve mide bulantım vardı. İdrar testi sonucunu beklerken hastanede öğür öğür bir hal olmuştum(Yumurtlama dönemi bulantısıymış ve muhtemelen o gece hamile kaldım.) Ovulasyon testim de pozitifti zaten. Sonra normale döndü. Bu olaydan 11-12 gün sonra falan yine koyulaştı. Ateşim düşmedi ve bir evvelki reglim çok acayipti. Olması gereken gibi değildi. Artı normalde çok az uykuyla yaşayabilen biri olarak uyku eğilimim artmıştı. Bildiğin kafamı koyduğum yerde uyuyordum. Biraz halsizlik de vardı sanırım.

Hayırlısı olsun inşallah bakalım ay sonunda ne supriz olacak
Hayırlısı olsun canım. Öteki meselede sonuna kadar haklısın ama üzülme en azından bir eviniz varmış ve çalışmayabiliyorsun. Bunlar olmadan da kredi çekebilirdi. Bizim ekonomik durum öyle de değil. Çalışmasam kirayı dahi kredi yüzünden ödeyemeyiz. O nedenle çok takma bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…