İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benimde bu ay yalan oldu
kirmizilarimi gordun canimm
uzulme lutfen rabbim neylerse guzel eyler sabredip bekliycez benimde 1 gun kaldi bata benimde yok sanirim sadece bulantim ve gogus hassasiyetim var ne kasık agrim ne kasık da batma yok hicbi sekilde

kirmizilarimi gordun canimm
uzulme lutfen rabbim neylerse guzel eyler sabredip bekliycez benimde 1 gun kaldi bata benimde yok sanirim sadece bulantim ve gogus hassasiyetim var ne kasık agrim ne kasık da batma yok hicbi sekilde
Benimde üç gün erken oldu belirti yoktu gece 4. wc kalktım şok oldum resmen uyumadım zaten öyle üzüldüm Rabbim bi daha ki Ay hepimize nasip etsin inşallah

Canım ben renkli de oldum ama bir tuhaftı. O nedenle hiç umutlu değilim işin aslı. Ama bir tuhaflık var anlamaya çalışıyorum.

Bende de bi tuhaftı. Zaten kasık ve göğüs ağrılarım halen devam ediyor. İnşALLAH kötü bişey yoktur

Inş ekim ayı uğurlu gelir bize ben halla olmadım klomene bağlıyorum şaşırttı yarin olurum gibi negatif cıktı zaten 0.46 yukselmez

MERHABA CANIM BENDE 9 AY KADAR YAZZ 24 KULLANDIM HAPI 1 GÜN UNUTTUĞUMDA BÜTÜN GÜN DENGEM DEĞİŞİYORDU KANAMAM OLUYORDU DOKTOR İLAÇLA DURDURDU DİREK SÖYLEDİ ZATEN İLACINI İÇMEYİ UNUTMUŞSUN DİYE HAP KULLANMA DERİM BEN .. BEN ÇOK PİŞMANIM ŞUAN 8 AYDIR DENİYORUZ AMA HALA BİR ŞEY YOK YAZZ 24 ÇOK MATEMATİKSEL BİR İLAÇ 1 GÜN UNUTTUĞUNDA DENGEN ANINDA GİDİYOR

Off zaten yumurtalarım tembel pko var :/ şu an hiç regl belittim yok ama hamile de değilim. Olsa testte çıkardı bugün yine yaptım. Normalde reglim 3 gün yoğun 2 gün az az gelir ve biter ama yazzdan sonra 4 gün yoğun 6 gün az az ve kahverengi geliyor. Eşimle konuşup ilacı bırakıcam sanırım. Zaten hemen hamile kalacak kadar şanslı değilim. Ev alıp öyle çocuk yapalım diyorduk ama iyice dengem bozuldu. Hiç değilse 1 senede olmazsa doktora gideriz :/ Allah nasip etsin inşallah bebiş.

benim de umutlar başka zamana kaldı... test yatım, negatif çıktı. adetim 3 gün gecikti, yine dr, yine aynı stres... off bu pko off

benim tavsiyem hapı bırak bvak ben bırakalı 1 sene oldu hala olumsuz sonuçlar alıyorum testler negatif bakalım bu ay göğüslerimde bir ağrı var adetime yakın zamanlarda olurdu bu ağrı şimdi ise daha 12 gün varken başladı hayırlısı olsun hakkımızda ama yazz 24 kullandığıma pişmanım başka yöntemlerle korun derim ben hap iğne bu tip toplara girme hepsi kimyasal yumurtalıklarımız tembelleşiyor bu kimyasallardan ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETİSN

Zaten tembel benimkiler. Bekarligimda 4-6 ayda regl oluyordum. Evlendim 50 günden 30 kusurlere düştü. Bırakıcam sanırım bu ay. Hap bitti zaten. Reglim başlamadı. Hapa rağmen bile regli mi olamıyorum diye düşünüyorum moralim bozuluyor. Eşim şu an bebek için hazır değil mecbur korunucam bi şekilde inşallah kısa sürede iyi haberler alırsın

Valla kuzum Merhaba öncelikle :) okudum yazını yorum yazmak istedim. Ben dün karin kasik agrisiyla aşırı bel agrisiyla ozel hastaneye gittim ayriyeten onu da soyliym adetim 7 gun gecikti 14 unde olmam lazimdi bugunle beraber 8 gün yani. Doktor kist var dedi sol yumurtalikta beta hcg istedi kan tahlili. 1 haftalik hamileyim ve eşimle ben bu ay basi 4 unde iliski yasamistim korunmasiz ondan öncesi korunuyorduk hersey nasip kader kismet canim degerim 800 çıktı

Tebrik ederim gözünüz aydın herşey nasip kısmet işte :)

İNŞALLAH CANIM ALLAH GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN BENDE İYİ HABERLERİNİ ALIRIM İNŞALLAH HABER BEKLİYORUM SENDEN ZAMAN ÖNEMLİ DEĞİL

İNŞALLAH CANIM ALLAH GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN BENDE İYİ HABERLERİNİ ALIRIM İNŞALLAH HABER BEKLİYORUM SENDEN ZAMAN ÖNEMLİ DEĞİL

Off inşallah ya. Regl gelmedikçe stres yaptım. Stres yaptıkça iyice gecikicek. Amin, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…