İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bu hafta zor Çünkü gündüz çalışıyorum çalışma saatim uymuyor fabrika revirinede vermek istemiyorum 4 gün sonra regl günü bekliyorum şimdilik te ne çıkar bilemiyorum
Hakkında hayırlısı olsun. Hafta sonu açık olan özel hastane varsa orayı deneyebilirsin ama sancılı kanama olmadıktan sonra gününü beklemek en iyisi.

Ben de en son temmuzda gittim canım. Sabah yaptığım test aşağıda sonra yine yaptım o negatif bunu da pek bir şeye benzetemedim ben.

Sabah idrarı daha kesin sonuç veriyor diyolar.. Ben silik çizgiyi gördüm sende canım. Darısı benim debaşıma. Canım bence hemrn git kan ver

Sabah idrarı daha kesin sonuç veriyor diyolar.. Ben silik çizgiyi gördüm sende canım. Darısı benim debaşıma. Canım bence hemrn git kan ver
Canım bende gördüm hemen de çıktı ama pembe değil. iki gün daha bekleyip sabah bir daha yaparım bakalım ne olacak. İnşallah bebişin çok bekletmez seni canım.

Canım bende gördüm hemen de çıktı ama pembe değil. iki gün daha bekleyip sabah bir daha yaparım bakalım ne olacak. İnşallah bebişin çok bekletmez seni canım.
İnşallah bebişin seninledir canım bende silik çizgiler yüzünden hayal kırıklığı yaşadım tam net çizgi görene kadar hiç umuda kapılma sonrası çok zor oluyor

Yaptım canım negatif çıktı
Mevsimsel olabilir canım tam geçiş dönemi hastalık havası benim hasta olmadan önce ki bütün belirtilerim tam da hamilelik belirtileriydi ama sonradan üşütmeli hastalık geçirdim dün de regli oldum zaten

Merhaba kızlar 1 haftadır bende burayı takip ediyorum normalde dün adet olmam lazım hafif karın ağrım,göğüs hassasiyeti ve şişkinlik var. Sildikce kahverengi az az leke geliyo dayanamadım test yaptım çift çizgi çıktı. İlk gebeligimde kese gelişmediği için 8 haftalıkken kürtaj oldum şu anda hiçbirşey hissedemiyorum

Eklentiler

• 20170919_153905.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 796
Canım testin gayet net pozitif. Tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
En yakın zamanda kan ver o da pozitifse 2 gün sonra aynı yere verip artışı teyit et onda da sıkıntı yoksa düzgün bir doktor bul bence sağlıcakla gelir inşallah :) Sevinmelisin benceeeee.

Resmen pozitif canım tebrik ederim hemen bi acile git derim gebeliğini teyit ettir düşük tehlikesi filan yoktur inşallah varsa da progestan yazarlar çok mutlu oldum senin adına

test yaptim ama negatif canim bilmiyorum beklicez gorcez
Regliyi bekle canım yoksa da üzülme hiç bende umutla bekledim ama adet oldum iyi ki de oldum önümüzde ki ay ı daha iyi değerlendiricem Allah hepimizi bir bebekle müjdelesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…