İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kızlar mrb bende ılk cocuguma hıc ugrasmadan ılk ay hamıle kalmıstım sımdı kızım 4 yasında ve ben ıkıncıye hamıle kalamıyorum klomen kullandım kıst yaptı ıse yaramadı pro women aldım o da yumurtayı kalıtelestırıyormus busuru param gıttı bosuna bu ay bısey kullanmadım yumurtlamam cumartesıydı ovulasyon testı yapıyorum gogus ucum acıyor bende merak edıyorum amh 1 cıktı fh bı dusuyor bı yukselıyor en yuksek 14 tu hayıt aslan pencesı fayda etmedı herkes esımın sperm sayısı ıyı dedı dunya saglık orgutu bırlesmıs spermın hızlı y ada yavas olması onemlı degıl ılerı gıtmesı yeterlıymıs esımın ılerı hızlı %10 yavas ılerı %50 her doktor topluyor %60 cok ıyı dıyor.BIR baska urulojıye gıttık bu arada baska doktor pregesteron onemlı dedı bana baktırdım 19.38 cok ıyı bır degermıs esım de ben ne zaman desem allah var gıttı doktora neyse bır doktor demesın mı tek taraflı varıkosel amelıyat %10 ılerı az dedı amelıyat oldu doktor dıger tarafı da kontrol etmıs dıger tarafta da var anlıcagınız cıft taraflı amelıyat oldu bu arada benım yumurtlama akıntım fılan da yok kurudum sankı bu ay sadece pressed aldım sperm dostu jelmıs bılenınız var mı aranızda

valla bu 9 ayda kadın dogumcu gıbı oldum ılk cocugum nasıl oldu anlamadım sımdı bana ımkansız gıbı gelıyor yanı hayıt aslan pencesı bende bı ıse yaramadı

klomen rahmı ınceltıyormus doktor ESTROFEM de verdı o da kalınlastırıyormus ovıtella catlama ıgnesı oldum hıc ıse yaramadı sag da kıst oldu solda da hamıle kalırsam yazarım yıne

slm kızlar benim bat tarihim 6 şubat yumurtlama günüm büyük ihtimal 23 ocak birkaç gündür göğsümde şişlik ve az ağrı var hamilemiyim diye çok merak ediyorum henüz erken ama gün sayıp duruyorum. burda bir sürü yorum okudum . bakalım neler olacak......

hamıle mısınız

Aradan baya geçti ama hamile kaldiniz mi peki ?

Selam kuzular bu ovulasyon testini denediniz mi hiç gebelik varsa adet gününe yakın çift çizgi çıkıyırmuş benim daha bat 6 gün var 2 gün önce LH yaptım ve bugün tekrarladım fotoğraf atarım benim gibi olup hamile olan var mı ayın 20sinde yumurtlamam oldu o gündem beri geçmeyen kasık ağrım var ve çok tansiyon düşüyor

Yatay olan 2 gün önce dikey olan bugün

Eklentiler

• 8753E15A-0685-407D-AC72-9B9E4A090EDA.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 62
  • F6AAAA05-CB76-4A94-8CF4-0A3D109F5DD1.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…