İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yatay olan 2 gün önce dikey olan bugün

Bu lh testini oğluma hamileyken yapmıştım o zaman reglime daha 12 gün filan vardı bu testle beraber akşam vakitlerinde Bi de gebelik testi yapmıştım öylesine, gebelik testi önce negatif çıkmıştı ben Bi kaç saat sonra tekrar baktığımda silik çizgi görmüştüm ama herkes test yanlıştır adete 12 gün kala hiç bir testte doğru çıkmaz dedi, ben ertesi gün sabah bir daha gebelik testi yaptım 5 dk içinde silik çizgi tekrar çıktı yine hep şüpheyle baktık çünkü hala reglime günler vardı en son kan testi yaptırdım ve sonucum 79 çıktı o zaman da reglime hemen hemen 1 haftaya yakın bir zaman vardı

İlk defa denedim bu ay pek tecrübe yok ovulasyon testleriyle ilgili benim 5 günüm kaldı reglime ama bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif sonuçla karşılaştım

Ya bende de prezervatif içimde kaldı hemen çıkardım ama , sonra su ile yıkandım acaba ihtimal varmıdır ? Adetime 4 gün var bir de düb yaşandı bu olay

Kuzum cok erken degilmii ya..?
Bende ayni durumdayim suan 11haziranda bat. Sabredemiyorum. Yumurtlama bittikten sonraki gün asiri gögüs agrim basladi
Normalde adete 1 hafta kala baslar
Kafam cok karisik vücudumu taniyamiyorum artik gecen ay 4 gün gecikti ömrümde ilk kez.

Ya bende de prezervatif içimde kaldı hemen çıkardım ama , sonra su ile yıkandım acaba ihtimal varmıdır ? Adetime 4 gün var bir de düb yaşandı bu olay
Canim adetine 4 gün var ise cok büyük ihtimalle hamilelik olusmaz. Yumurtlama dönemi adetlerinin ortasina denk gelir canm yani ortalama olarak 10 gün önce falandi hamile kalma sansin yüksek oldugu günler.

Merhaba sizin sayfaları başlardan soluksuz okudum tabi hepsini okumak mümkün değil:)
Hamileliğiniz 412 çıkmıştı sonuç ondan sonrasını okumadım devam etti mi peki?

Ben 2 hamileliğimi baz alıp düşününce takvime göre planlanandan daha erken yumurtluyorum o yüzden ikisinde de reglime günler kala öğrendim

Hamilelik zor bir ihtimal ama imkansız da değil dikkatli olmakta fayda var

İlk defa denedim bu ay pek tecrübe yok ovulasyon testleriyle ilgili benim 5 günüm kaldı reglime ama bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif sonuçla karşılaştım
Hayırlısı olsun 5gün aslında az bir süre değil inşallah 5 gün sonra beklediğin sonucu alırsın canım

Hayırlısı olsun 5gün aslında az bir süre değil inşallah 5 gün sonra beklediğin sonucu alırsın canım
Ahh inşallah..Allah isteyen kimseyi eli boş çevirmesin Benim 2 günüm kaldı herhğn test yapıyorum ama maalesef bi yandaysa sankiadet olmıcakmışım gibi hissediyorum ve dünden beri hafif yeşil bi akıntı olmaya başladı her belirtiyi hamileliğe yorar oldum

Bat a 1 hafta var arkadaşlar erken gebelik testi yapsammi çıkma ihtimali varmı?belirti varmı yokmu diye kendimi inandırmak istemiorum ama bel ağrım ve alıntım var gercekten 1 haftadır.ovulasyon takibi yapiorum 2 aydır bakalım hayirlisi

Kizlar benimde adet gnümde test yaptim ama baya gec ikinci cizgi silik cikti 8 gnm gecti adet olmadim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…