İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İnşallah canım az önce otururken kasıklarımda seyirme batmalar oldu vücudumu dinlemiycem diyorum ama bariz hissettim hiç ümit beslemiyorum hayırlısıysa zamanıysa gelecek zaten 👏
seyirme dediğiniz şey muhtemelen adetinize en fazla 10 gün yada daha az kalmıştır. o hamilelik belirtisi değil. bağırsak hareketleri yada adet sökülmeye yakın hissedilen şeydir

seyirme dediğiniz şey muhtemelen adetinize en fazla 10 gün yada daha az kalmıştır. o hamilelik belirtisi değil. bağırsak hareketleri yada adet sökülmeye yakın hissedilen şeydir
Olabilir canımm adetime 12 gün var daha seyirmeden ziyade iğne batması gibi bakalım hayırlısı 😊

Olabilir canımm adetime 12 gün var daha seyirmeden ziyade iğne batması gibi bakalım hayırlısı 😊
AMİN HAYIRLISI AMA ÇOK KAPILMAYIN İNSAN SONRA ÜZÜLÜYOR,BU KADAR ERKEN BELİRTİ OLMAZ BENDE6 YILA GİRDİ EVLİYİM BİR KAYBIM VAR,HAMİLELİK BELİRTİSİ BU KADAR ÇABUK OLMUYOR.düllenme olduysa bile daha rahme yerleşmesine 2-3 gün var,kişiden kişiye değişiyor ama genellikle adete 10 ila 7 gün kalınca yerleşme oluyor...hakkınızda hayırlısı

Canım uzayan mı bilmiyorum qmq benim 2. Kızda çok aşırıı beyaz kremsi akıntım oluyodu özellikle adet günüm yaklaştıkça arttı adet günümde iyice fazlalaştı adet oldum diye lavobaya gidiyordum sürekli bakıyordum akıntı
bende takipteyim iştecanım bakalım hayırlısı :)

AMİN HAYIRLISI AMA ÇOK KAPILMAYIN İNSAN SONRA ÜZÜLÜYOR,BU KADAR ERKEN BELİRTİ OLMAZ BENDE6 YILA GİRDİ EVLİYİM BİR KAYBIM VAR,HAMİLELİK BELİRTİSİ BU KADAR ÇABUK OLMUYOR.düllenme olduysa bile daha rahme yerleşmesine 2-3 gün var,kişiden kişiye değişiyor ama genellikle adete 10 ila 7 gün kalınca yerleşme oluyor...hakkınızda hayırlısı
Evet canım ben zaten belirti arayıp ümitlenmek sürwkli aklın orda olması taraftarı değilim ama forumda vakit geçirmek güzel oluyor 😊

Canım uzayan mı bilmiyorum qmq benim 2. Kızda çok aşırıı beyaz kremsi akıntım oluyodu özellikle adet günüm yaklaştıkça arttı adet günümde iyice fazlalaştı adet oldum diye lavobaya gidiyordum sürekli bakıyordum akıntı
Doğrudur canun benimde beyaz işte bekliyorum geçen ay sarıya dönmüştğ.. ama sol bacağım çpk çekiyor bel ağrımla kasık altlarımda da ağrı var ama heveslenmeyeceğim :)

Ya beni yanlış anlamayın meraktan sormak istiyorum o kadar yere baktım sırf bunu sormak içinde üye oldum denebilir pik dediğiniz şey nedir 😊😊 k.bakmayın yeni evliyim bilmediğim için sormak istedim

Ovulasyon testinde normalde herzaman tek cizgi koyu renkte 2.cizgi silik yada silige yakin cikar ama yumurtan tam olgunlasinca iki cizgi koyu cikar koyu ciktigi zamana da pik deniyor sekerim
Hayat ogretiyo herseyi ins ogrenmene gerek kalmadan hamile kalirsin istiyosan🥰

Reglime 8 - 9 gün var vücudumu dinlemek istemiyorum ama bazı şeyler ben dinlemesemde kendini gösteriyor ben de acaba mı diyorum yumurtlama zamanı olan akıntı bolca ıslaklık bi kaç gün kesilmişti 2 gündür tekrar başladı beyaz kremsi, göğüslerimde hiç hassasiyet yok 2 gebeliğimde de olmamıştı zaten, sadece bazen uçları sanki azcık koyulaşmış ve damarlarım yeşil yeşil belli oluyor, dün roka yıkadım kenara koydum işime devam ettim bir koku geldi burnuma keskin ne oluyı dedim rokanın kokusu suyun içinden öyle bi geldi ki burnuma acaba kokulara hassasiyet mi başladı dedim, belimde sızı var, kasıklarımda ara ara sızı iğne batması gibi kramplar, alt karnımda dolgunluk hissi var, bugünde sağ elim ve kolumda eklemlerim ağrıyo, saçma gelsede gözbebeklerim özellikle sağdaki bazen kocaman oluyo ben de durumlar böyle ama aekadaşlar insan arayınca bir sürü belirti buluyor ve çoğu da adet dönemiyle alakalı olabilir çok fazla kafaya takıp takip etmemek lazım

Bir de şunu sormak istiyorum arkadaşlar ateş ölçme olayı nasıl yani ovulasyondan önce bi kere 35.8 e düştü sonra 36 2 36.3 gibi devam ediyo ama benim ateş ölçer alından ölçen aletler var ya onlardan onlar güvenilir değil sanırım klasik ateş ölçerle koltuk altından mı yapmamız gerekir ya da her hamile kalanın ateşi yüksek mi olması gerekir

İlk gebeliğimde hatırladığım çalışıyordum akşam 8 de uyuya kalıyordum eve gelince uyku hali halsizlik çoktu. 2 gündür de uykumu alamadan uykuya doyamadan yataktan kalkıyorum
2. Gebeliğimde akıntıdan hissetmiştim hatırladığım en belirgin belirtiydi beyaz yğun kremsi akıntı.. Adete doğru hep devam etti adet oldum diye wc ye giderdim ama hep akıntı olurdu idrar testlerinde 1 hafta çıkmadı
Oysa ilk kızımda adete 5 gün kala idrar testinde silik çizgi çıkmıştı aldığım eczaneye koşup doğru mu diye herkese göstermiştim 😂 kanda 460 lı değer çıkmkştı.
2. De idrarda çıkmayınca 1 hafta kan verdim 25 çıktı geç döllenme demişlerdi sonra idrarda yaptım orda da çok çok silik çıkmkştı

Ovulasyon testinde normalde herzaman tek cizgi koyu renkte 2.cizgi silik yada silige yakin cikar ama yumurtan tam olgunlasinca iki cizgi koyu cikar koyu ciktigi zamana da pik deniyor sekerim
Hayat ogretiyo herseyi ins ogrenmene gerek kalmadan hamile kalirsin istiyosan🥰
Teşekkür ederim 😍 amin inşallah Allah tüm isteyenlere nasip etsin

Merhaba arkadaşlar satım 7 mayıs bat 3 haziran ama iki üç gün öne gelebiliyor. ovulasyonla takip ettim bu ay yumurtlamamı inşallah tutmuştur günler geçmek bilmez şimdi 😊 vücudumda belirti ararsan çok bulursun ama yormak istemiyorum bakalım hayırlısı diyorum
Şu anda hissettiklerim karnımın altı şiş ve sert doluluk var ara ara belimde sızı oluyor bazen de kasık ağrısı göğüslerde falan bi hassasiyet yok dahalık. Daha önceki gebeliğimde adete yakın beyaz kremsi çok yoğun akıntım vardı ikide bir tuvalete gidip adet mi oldum diyr bakıyordum ama her gebelik farklı belirti verebiliyor
Merhaba, tarihlerimiz aynı, yazdıklarınızı sanki ben yazmışım gibi hissettim:KK49::KK49:benimde 2 kızım var, nasip olursa 3.yü istiyoruz..
Bende yumurtlama günlerini değerlendirdim..
şimdi beklemedeyim:KK43:
Tabi dayanamayıp test yaptım ama şuan negatif.
Siz yaptınız mı

Merhaba, tarihlerimiz aynı, yazdıklarınızı sanki ben yazmışım gibi hissettim:KK49::KK49:benimde 2 kızım var, nasip olursa 3.yü istiyoruz..
Bende yumurtlama günlerini değerlendirdim..
şimdi beklemedeyim:KK43:
Tabi dayanamayıp test yaptım ama şuan negatif.
Siz yaptınız mı
Merhaba Allah bağışlasın evlatlarınızı canım ben yapmadım daha çok var erkenden yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ben de yumurtlama günümden sonra tek ilişki yaşadım sonra bir daha olmadı bakalım tutacak mı 😊

Merhaba Allah bağışlasın evlatlarınızı canım ben yapmadım daha çok var erkenden yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ben de yumurtlama günümden sonra tek ilişki yaşadım sonra bir daha olmadı bakalım tutacak mı 😊
Rabbim inşalllah bize ve tüm isteyenlere sağlıkla nasip eder.. yaş kaç canım?

Merhaba kızlar biz 1 senedir cocuk istiyoruz ama daha nasip olmadı gecen ay 5 gün gecikti adetim ama yine adet oldum bu ayda klomen+catlatma iğnesi oldum ve yine adet oldum ama ilk günüm olmasına rağmen pıhtılı kan geliyo .. hiç boyle olmazdı ilaçtan mı acaba ??

Kızar merhaba, bugün klomen sonrası doktora gittim. 3 tane yumurtam var büyümüş :) yarın sabah çatlatma iğnesi yapacak hayırlısıyla tutar inşallah, dua edin bana :dua::dua::dua: Birde estrofem diye bir ilaç verdi rahim duvarım güzel kalınlaşssun diye, kullanan var mı aranızda?
Merhaba internetten araştırdımda estrofemi tüp bebek için kullanmışlar genelde benmde aşamaları sizinki gibi klomen çatlatma ignesi estrofem ikinci ayındayım klomen tedavisinin sizinki tüp bebek değil demi ilacı neden aldığımı anlayamadım çünkü

Merhaba internetten araştırdımda estrofemi tüp bebek için kullanmışlar genelde benmde aşamaları sizinki gibi klomen çatlatma ignesi estrofem ikinci ayındayım klomen tedavisinin sizinki tüp bebek değil demi ilacı neden aldığımı anlayamadım çünkü
Merhaba, evet ben de klomen ve çatlatma iğnesiyle birlikte kullanmıştım. Estrofemin amacı rahimi kalınlaştırmak yani sadece tüp bebekte kullanılmıyor. Ben maalesef hala hamile kalamadım ama umarım sen kalırsın😉

Aynı durumlarla bende karşılaştım ama ben korunuyorum sipiralle acaba hamile miyim şüphesiyle doktora gittim yumurtalıklarda kist oldunu rahmimin kalın oldugunu soyledi

X