İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhaba allah herkesin gönlüne göre versin inşallah bu ay tam emin olamamakla beraber iki kez yumurtladım sanırsam bi adet sonrası bide normal şekilde 12 veya 13. Günümde adet sonrası şiddetli ağrı ve şu gibi akıntim oldu bacağımdan ağdaya doğru aktığını hissettim int arastirinca yumurtlama felan yazıyordu ilk defa başıma geldi normal tarihimdede adet sancısı gibi ağrılar sağ kasıkta ağrı belde ağrılar yaşadım öncesi ni ögünü degerlerdindik ama ögunden beri ara ara adet sancısı gibi ağrılar geliyor kasık ağrım devam ediyor ve akıntim var beyaz sarı ağrısı enfeksiyon olmadığından eminim çünkü hamileliği dusunene kadar her ay yaşadığım durum ve ağrılarını biliyorum bu ay çok farklı hissediyor ve yaşıyorum yada bu ay çok fazla taktim bilmiyorum

Kızlar bugün adet günümdü.Normalde adetime 5 gün kala göğüs ağrım başlardı.Bu kez tam bugün başladı.Ve dün gece ve bugün ara ara bıçak saplar gibi kasiklarıma ağrı girip çıkıyor sürekli değil ama canımı yakıyor.Cok arada belim ağrıyor hafif.Baska belirtim yok.26 günde bir adet olurum normalde sabahtan gelir.Bugun artık akşam oldu gelen giden yok.Hic adetim geçilmezdi.Bana biraz yorum yapsanız:dua: Bir de coraspin içiyordum ben bu ay bıraktım kullanmayı.Onu biraktiğim için de gecikmiş olabilir mi . :dua:

Merhaba kızlar bir sorum olacak tı Yumurtlama zamanı aşırı göğüs ağrısı olan var mı ve kasıkta sanki birşey varmış hissi çok baskı hissediyorum yumurtalıklarımda

Ben çok fazla sancılı geçiriyorum bu yumurtlama olayını bilmeden once her ay acile giderdim :)
O kadar ağrısı oluyo mu ya. : ) Ben bu ay doktor takibindeyim 1 yumurtam vardı gelişmiş. şuan ovülasyon zamanım bu ay çok erken göğüslerim ağrımaya başladı. Adetten 1 hafta önce başlardı ama bu kadar da ağrılı olmaz dı. Acaba çatlama belirtilerimi

O kadar ağrısı oluyo mu ya. : ) Ben bu ay doktor takibindeyim 1 yumurtam vardı gelişmiş. şuan ovülasyon zamanım bu ay çok erken göğüslerim ağrımaya başladı. Adetten 1 hafta önce başlardı ama bu kadar da ağrılı olmaz dı. Acaba çatlama belirtilerimi

Valla okadar bilmiyorum ben daha doktora başlamadım ama ben hissediyorum ağrıdan akıntıdan kimisi onun için test kullaniyor onumuz ay doktora gidicem bise çıkmazsa bend e kullancam o testlerden ama gerçi ben adetten sonra boş bırakmıyorum iki günde bir devam ama tik yok

2019 Yılının Anne Adayları ❤️ bu topige gel canim burda konusmayi birakmis millet galiba

Herkese merhabalar beni hatırlayanlar hatırlamayanlar herkese allah gönlüne göre versin çok bekletmesin
2016 yılında üye oldum
Gebelik forumlarında herkes üçer beşer gebe kaldı ben okudum hep. Vardı vaktini bekliyordu diye düşündüm.
Stres olduğum için gebelik ile ilgili yazmadım okumadım kimseyi.
Düzenli ilişkiler iyi beslenme ve bebek fikrini başaramasamda kafama takmamaya çalıştım
Henüz doktor onayı almadım ama kan değerim adetten 1 gün önce 161 ve adetten bir gün sonra 263 yani bugün.
Daha önce 1 düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum inş sağlıkla kucağımıza alırız teyzeleriiiii.
Adettin hep 10-18 günlerini değerlendirdik ama bu ay 6.günden itibaren değerlendirdik.
Hepinizi çoooook iyi anlıyorum kalbinizi kendi kalbimden biliyorum.
Vakti bu zamanmış diye düşünüyoruz.
Allah hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı evlat ve sağlıklı bir gebelik süreci ve sağlıklı kolay bir doğum ve sonrasında hızlı metabolizma versin ki Doğum kiloları psikolojimizi bozmasın.
İnş hepimiz mutlu anneler olalım sağlıklı insanlar yetiştirelim her bakımdan . Maddi manevi sorun yaşanmadan ağız tadıyla dünyanın en güzel duygularını tadalım.

Herkese merhabalar beni hatırlayanlar hatırlamayanlar herkese allah gönlüne göre versin çok bekletmesin
2016 yılında üye oldum
Gebelik forumlarında herkes üçer beşer gebe kaldı ben okudum hep. Vardı vaktini bekliyordu diye düşündüm.
Stres olduğum için gebelik ile ilgili yazmadım okumadım kimseyi.
Düzenli ilişkiler iyi beslenme ve bebek fikrini başaramasamda kafama takmamaya çalıştım
Henüz doktor onayı almadım ama kan değerim adetten 1 gün önce 161 ve adetten bir gün sonra 263 yani bugün.
Daha önce 1 düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum inş sağlıkla kucağımıza alırız teyzeleriiiii.
Adettin hep 10-18 günlerini değerlendirdik ama bu ay 6.günden itibaren değerlendirdik.
Hepinizi çoooook iyi anlıyorum kalbinizi kendi kalbimden biliyorum.
Vakti bu zamanmış diye düşünüyoruz.
Allah hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı evlat ve sağlıklı bir gebelik süreci ve sağlıklı kolay bir doğum ve sonrasında hızlı metabolizma versin ki Doğum kiloları psikolojimizi bozmasın.
İnş hepimiz mutlu anneler olalım sağlıklı insanlar yetiştirelim her bakımdan . Maddi manevi sorun yaşanmadan ağız tadıyla dünyanın en güzel duygularını tadalım.
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım. Allah kötü gözlerden korusun. :KK200: Peki belirtilerin nelerdi

Merhabalar. Lütfen biri benimle tecrübelerini paylaşabilir mi? Yumurtlamadan 2 3 gün sonra sümüksü yapıda akıntım başladı ilerleyen günlerde sıvı akıntıya dönüştü hiç bu kadar çok olmazdı. Yine yumurtlamadan 2 3 gün sonra acayip bir şekilde göğüslerim ağrımaya başladı ve şişti normalde adete 1 hafta kala olur. Bel ağrısı ve kasıklarımda ve karnımda iğne batar gibi batmalar oldu. Ve aşırı şişkinliğim var Sıvı akıntım çoğaldı. Adet oldum falan sanıyorum geldiğinde. Garip olan göğüs ağrısını bel ağrısını hep adet olacağım hafta yaşarım şu an adet olmama 6 gün var ve hala bu saydığım belirtiler devam ediyor. Psikolojik olduğunu hiç zannetmiyorum çünkü geçen ayın ortasında bu bekleyişten yorulduğum için oluruna bırakmıştım. Ve bu ay hiç kendimi dinlememiştim.

Merhabalar. Lütfen biri benimle tecrübelerini paylaşabilir mi? Yumurtlamadan 2 3 gün sonra sümüksü yapıda akıntım başladı ilerleyen günlerde sıvı akıntıya dönüştü hiç bu kadar çok olmazdı. Yine yumurtlamadan 2 3 gün sonra acayip bir şekilde göğüslerim ağrımaya başladı ve şişti normalde adete 1 hafta kala olur. Bel ağrısı ve kasıklarımda ve karnımda iğne batar gibi batmalar oldu. Ve aşırı şişkinliğim var Sıvı akıntım çoğaldı. Adet oldum falan sanıyorum geldiğinde. Garip olan göğüs ağrısını bel ağrısını hep adet olacağım hafta yaşarım şu an adet olmama 6 gün var ve hala bu saydığım belirtiler devam ediyor. Psikolojik olduğunu hiç zannetmiyorum çünkü geçen ayın ortasında bu bekleyişten yorulduğum için oluruna bırakmıştım. Ve bu ay hiç kendimi dinlememiştim.
Canım benimde aynı birebir belirtilerim mevcut ve benimde 5 gün var inşallah hayırlı belirtilerdir.

Arkadaşlar merhaba benim vücudumda garip şeyler oluyor hiç olmayan şeyler. Mesela belim çok ağrıyor ayrıca öğüs uçlarıma dokunamıyorum ve ayrıca sürekli açmışım gibi hissediyorum sofraya oturuyorum pek bişey yiyemeden geri kalkıyorum ama yarım saat sonra yine acıkıyorum 30 şubatta ovitrelle iğne olmuştum bu iğneden olabilirmi bugün 13. Günüm bu şikayetler 2 gündür var cvplarınıza ihtiyacım var

X