İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sürekli çalışmaları aksatmadan yaparsan tabiki olur ama bazen hemen adet bitiminde ya da adet başlangıcına yakın olabiliyor yumurtlama, o zaman çok ihtimal vermediğin için fe gevşek davranabiliyor insan, kaçırılıyor neticede, ovu testinin amacı bu canım❤️

Canımcım çok üzüldüm gerçekten baya baya regl mi?

Canım seninki baya erken gelmiş sen bi emin ol bakalım, yarın nasıl olacak?

Herkes farklı bişey söylemiş ama geçen ay ovu testi yaptığım için bizzat gördüm. Yumurtlama günü geldi akıntı, test silikleştiğindr yani çatladığında akıntım yoktu canım. Biraz garip oldı ama.❤️

Kızz anacum yemiyon içmiyon profil fotosun değiştiriyorsun.

Yoğunluğu miktarı nasıl canım. Senin kaç gündür lekelenme?

Geldimmmmm.

Ayyy kızlar gün boyu mutfak dolaplarını temizledim, bir de buzdolabını. Yahu mutfağım han gibi, dolap da çok. Ancak bitti işim, biraz da geç başladım. 6 da başlamıştım. 7 saat sürmüş. Ayy sizler beceriklisinin, bu kadar sürede 2 kere temizlerdiniz ama ben de baya uğraştım ya. Basit bir temizlik olmadı. Öldümm yorgunluktan. Sizler nasılsınız?

Seymam ya bu nasil bir sey miktari az yogun da degil 2. Gun bugun dun kahverengi geldi bugün kahve kirmizi karisik devam etti simdi bisey yok kirmizi peceteye kahve geliyor az anlamadim ben bu işi. Sabah test yaptim negatif

Esmammm sesli güldümm kız:KK70:kız napayım, ilk üye olduğumda kimse soruma cevap vermemişti ben de ant içmiştim, her yeni gelene ya da soru sorana cevap vereeceğim diye :KK70:
anam yenecegim seni istabul gbi olmus:KK66: hosgeldin bilseydim yardima kosardim ben. 7 saatte. tum evi temizler birdebuzerine 7 cesit yemek yapar birde pazara giderdim:KK66: saka bir yana o mis gibi olmustr

X