İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kız azcık oynama durr :KK66:

İkinizi de yerimmm hem dee kıtıy kıtıyyy❤️❤️

Valla cuk diye oturdu çok uydu sana ❤️

Sağol canımcımm. ❤️

Bir de sabah kontrol et, normalde nasıl olurdu canım?

Afiyett canımm, bebişe şifaaa olsunnnn.❤️❤️

Ühühüü esmmaaaammm:mad:
Ben niye böyle beceriksizim. Valla sen olsan yapardın ❤️
kuzu na yapayim .oncesen bende agirdan yapiyordum sonra acele ettim:KK66: yoksa altindan kalkamiyom

Herkes farklı bişey söylemiş ama geçen ay ovu testi yaptığım için bizzat gördüm. Yumurtlama günü geldi akıntı, test silikleştiğindr yani çatladığında akıntım yoktu canım. Biraz garip oldı ama.❤️
Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare
Canım bence yumurta çatlıyor. Sonra lh düşmeye başlıyor. Yani senin akıntı çatladığında gelmiştir. LH sonra düşüyor ve silik çıkıyor. Yumurtlama dediğimiz şey yumurtanın büyüyüp olgunlaşması. Hatta yumurtanın oluşması,büyümesi için ortaya çıkması

aynen kuzum. bugun canm cikolata cekti. yedim sonra guzelce .cikardim :) boyle giderse bin ton olcam:KK66: saka bir yana ben sabahlari hic bise yemiyorm kendimi ac his etmiyom. sonra 3 ten sonra deli gibi acikiyorm. sabahlari zor kalkiyorum oglum gozume parmak sojarak uyandiriyor cocuklara kahvalti bile veremiyom. hemen bir koseye atiyom kendimi

Sabah bende zorla uyanıyorum yaa ,zor açılıyor gözler.Yataktan hiç çıkasım gelmiyor.Bende kahvaltıyı zorla yapıyorum.Herkesin açken midesi bulanır benim bişy yedkten ve su içtkten sonra bulantı oluyor.Şimdi yediğimiz kar canım bulantılar başlayınca iştah falan kalmaz.

Sabah bende zorla uyanıyorum yaa ,zor açılıyor gözler.Yataktan hiç çıkasım gelmiyor.Bende kahvaltıyı zorla yapıyorum.Herkesin açken midesi bulanır benim bişy yedkten ve su içtkten sonra bulantı oluyor.Şimdi yediğimiz kar canım bulantılar başlayınca iştah falan kalmaz.
aynen. sua 6 dan sonrasi cok zor gogus aciyor midr bulaniyor bas agriyir hersey kokuyor .suan benm bunlar basladi demek . her gebelik farkli

Normalde şakır şakır olurum canim 1 saat bile sürmez ped degistiririm ilk gun
Tabi yerleşmede olabilir ama biliyorsun stres herşeyi etkiliyor, belki kanaman da sökülememiş olabilir. Umalım ki yerleşme olsun. Hamile olmana o kadar sevinirim ki canımmm❤️

Herkes farklı bişey söylemiş ama geçen ay ovu testi yaptığım için bizzat gördüm. Yumurtlama günü geldi akıntı, test silikleştiğindr yani çatladığında akıntım yoktu canım. Biraz garip oldı ama.❤️
Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare
Canım bence yumurta çatlıyor. Sonra lh düşmeye başlıyor. Yani senin akıntı çatladığında gelmiştir. LH sonra düşüyor ve silik çıkıyor. Yumurtlama dediğimiz şey yumurtanın büyüyüp olgunlaşması. Hatta yumurtanın oluşması,büyümesi için ortaya çıkması
Canımcım çatlasaydı silikleşme olurdu ama. Yani bak ben testte piki görmeden önce akıntıyı gördüm. Sonra işte test yaptım pik olmuş. Çok net hatırlıyorum. Ertesi gün de akıntı yoktu yine test yaptım silik çıktı canım. Artık bilemiycem

İnşallahh varmi rahşm filmi çektiren aranizda kizçelerr bi ses verin sesimee
Ben varım canım. Konuşmuştuk seninle. Sana söylediğim yere baktın mı? Anestezi yapmıyor çünkü şiddetli ağrı olmuyor. Adet ağrısı gibi. Benim adet lerim ağrısız olduğu için ağrıyı daha çok hissettim tabii. Ama öyle aman aman bi ağrı değildi.

Tabi yerleşmede olabilir ama biliyorsun stres herşeyi etkiliyor, belki kanaman da sökülememiş olabilir. Umalım ki yerleşme olsun. Hamile olmana o kadar sevinirim ki canımmm❤️

Canımcım çatlasaydı silikleşme olurdu ama. Yani bak ben testte piki görmeden önce akıntıyı gördüm. Sonra işte test yaptım pik olmuş. Çok net hatırlıyorum. Ertesi gün de akıntı yoktu yine test yaptım silik çıktı canım. Artık bilemiycem
Bilemiyorum ben de canim ❤ sagol canim insallah yerlesmedir ama bakalim beklemekten baska carem yok gibi şuan

Benim daha bulantım başlamadı bu iyimi kötümü bilemedim şimdi gögüsüm ve kasık agrım var

Benim de çok olmuyor zaten canım gün içinde bir iki kez hafif öğürüyorum o kdr.Bulantılar 6.haftadan itibaren başlarmış genelde.Tabi kişiden kişiye değişebilir de.Takma bunları kafana bebişi de kendni de strese sokma canım.

Yarin baska marka test alip yapacagim belki elimdeki testler hatalidir. Netten toplu siparis etmistim.

Sürekli çalışmaları aksatmadan yaparsan tabiki olur ama bazen hemen adet bitiminde ya da adet başlangıcına yakın olabiliyor yumurtlama, o zaman çok ihtimal vermediğin için fe gevşek davranabiliyor insan, kaçırılıyor neticede, ovu testinin amacı bu canım❤️

Canımcım çok üzüldüm gerçekten baya baya regl mi?

Canım seninki baya erken gelmiş sen bi emin ol bakalım, yarın nasıl olacak?

Kızz anacum yemiyon içmiyon profil fotosun değiştiriyorsun.

Yoğunluğu miktarı nasıl canım. Senin kaç gündür lekelenme?

Geldimmmmm.

Ayyy kızlar gün boyu mutfak dolaplarını temizledim, bir de buzdolabını. Yahu mutfağım han gibi, dolap da çok. Ancak bitti işim, biraz da geç başladım. 6 da başlamıştım. 7 saat sürmüş. Ayy sizler beceriklisinin, bu kadar sürede 2 kere temizlerdiniz ama ben de baya uğraştım ya. Basit bir temizlik olmadı. Öldümm yorgunluktan. Sizler nasılsınız?
Şimdilik pembe akıntı lekelenme şeklinde yarın da kendisi gelir büyük ihtimalle

Kızlar adetim henüz gelmedi 3 gün geçti normalde düzenli bir sekilde gelirdi çok korkuyorum gelecek diyeee tabii hayirlisi en baştaa. Ara ara adet olacakmisim gibi hissediyorum

X