İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ovulasyon testi gerekli mi ya adet bittikten sonra calismalara baslasak kesin olmuyor mu
Sürekli çalışmaları aksatmadan yaparsan tabiki olur ama bazen hemen adet bitiminde ya da adet başlangıcına yakın olabiliyor yumurtlama, o zaman çok ihtimal vermediğin için fe gevşek davranabiliyor insan, kaçırılıyor neticede, ovu testinin amacı bu canım
Iyi aksamlar kızlar nasılsınız herkes bir durgun hadi gelin bu arada ben bata 3 gün var diye umutla gebelik beklerken bugün regl oldum şoklardayım üzülsem de yapacak birşey yok
Canımcım çok üzüldüm gerçekten baya baya regl mi?

Canım seninki baya erken gelmiş sen bi emin ol bakalım, yarın nasıl olacak?

Şu herkesin farkwttiği,, görmeye çalıştığı akıntı çatladıktan sonra gelen akıntı bence. Yumurtlama yumurtanın büyüyüp olgunlaşmasıdır ve bu durum akıntı oluşturmaz.
Herkes farklı bişey söylemiş ama geçen ay ovu testi yaptığım için bizzat gördüm. Yumurtlama günü geldi akıntı, test silikleştiğindr yani çatladığında akıntım yoktu canım. Biraz garip oldı ama.

İyi geceler kızçelerr
Kızz anacum yemiyon içmiyon profil fotosun değiştiriyorsun.

Kizlar bisey diycem ama kizmayin benim kirmizilar geldi biraz. Aksamdan beri yine yok anlamadim bu işi sizce doktora gitmeli miyim?? Boyle adet hic olmamistim
Yoğunluğu miktarı nasıl canım. Senin kaç gündür lekelenme?
Geldimmmmm.

Ayyy kızlar gün boyu mutfak dolaplarını temizledim, bir de buzdolabını. Yahu mutfağım han gibi, dolap da çok. Ancak bitti işim, biraz da geç başladım. 6 da başlamıştım. 7 saat sürmüş. Ayy sizler beceriklisinin, bu kadar sürede 2 kere temizlerdiniz ama ben de baya uğraştım ya. Basit bir temizlik olmadı. Öldümm yorgunluktan. Sizler nasılsınız?

Beybitom hoşgeldin nabam kızz sonunda kendimi buldum :d

hoşgeldin bebeğimm geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…